KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME seniorů 2007 - 04.05.2007 - 06.05.2007

Město Bratislava
Stát Slovensko
Pořadatel EKF, Slovak Karate Union
Kluby na medailových pozicích 20
Státy na medailových pozicích 20
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
62.01%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 102x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Luca Valdesi Itálie ITA ITA
2. kata muži Fernando San Jose Bastante Španělsko ESP ESP
3. kata muži Vu Duck Minh Dack Francie FRA FRA
3. kata muži Lucio Maurino Itálie ITA ITA
5. kata muži Pasi Hirvonen Finsko FIN FIN
5. kata muži R. Spivak Ázerbajdžán AZE AZE
7. kata muži Kristian Novak Chorvatsko CRO CRO
7. kata muži Łukasz Wolny Polsko POL POL
kata ženy
1. kata ženy Mirna Šenjug Chorvatsko CRO CRO
2. kata ženy Jessica Buil Francie FRA FRA
3. kata ženy Almudena Muñoz Gonzales Španělsko ESP ESP
3. kata ženy Michelle Saner Švýcarsko SUI SUI
5. kata ženy Kubra Akarsu Turecko TUR TUR
5. kata ženy Sara Battaglia Itálie ITA ITA
7. kata ženy Mariska Marques-Steenbeek Nizozemsko NED NED
7. kata ženy Špela Muha Slovinsko SLO SLO
kata team muži
1. kata team muži Itálie ITA ITA
2. kata team muži Francie FRA FRA
3. kata team muži Španělsko ESP ESP
3. kata team muži Srbsko SRB SRB
5. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
5. kata team muži Německo GER GER
7. kata team muži Turecko TUR TUR
kata team ženy
1. kata team ženy Španělsko ESP ESP
2. kata team ženy Itálie ITA ITA
3. kata team ženy Francie FRA FRA
3. kata team ženy Černá Hora MNE MNE
5. kata team ženy Německo GER GER
5. kata team ženy Česká republika CZE CZE
7. kata team ženy Rusko RUS RUS
7. kata team ženy Polsko POL POL
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Francesco Luca Ortu Itálie ITA ITA
2. kumite muži -60kg Ilyas Demir Turecko TUR TUR
3. kumite muži -60kg Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -60kg David Luque Camacho Španělsko ESP ESP
5. kumite muži -60kg Edin Muslic Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite muži -60kg Ioannis Syllas Řecko GRE GRE
7. kumite muži -60kg Paulo Andre Gonçalves Portugalsko POR POR
7. kumite muži -60kg Robert Scott Wales WAL WAL
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Yucel Gundogdu Turecko TUR TUR
2. kumite muži -65kg Ivo Cvetkovski Makedonie MKD MKD
3. kumite muži -65kg B. Ivanov Bulharsko BUL BUL
3. kumite muži -65kg Dimitrios Triantafyllis Řecko GRE GRE
5. kumite muži -65kg Geoffrey Berens Nizozemsko NED NED
5. kumite muži -65kg Jukka Koivunen Finsko FIN FIN
7. kumite muži -65kg Mathieu Cossou Francie FRA FRA
7. kumite muži -65kg A. Melnikau Bělorusko BLR BLR
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Rafael Aghayev Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite muži -70kg Serkan Yagci Turecko TUR TUR
3. kumite muži -70kg Omar Omarov Rusko RUS RUS
3. kumite muži -70kg Diego Davy Vandeschrick Belgie BEL BEL
5. kumite muži -70kg Goran Lučin Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -70kg Witold Wojciechowski Polsko POL POL
7. kumite muži -70kg David Godfrey Wales WAL WAL
7. kumite muži -70kg Odyseas Tefkrou Cyprus CYP CYP
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Luigi Busà Itálie ITA ITA
2. kumite muži -75kg Matija Matijevič Slovinsko SLO SLO
3. kumite muži -75kg M. Gadzhiev Rusko RUS RUS
3. kumite muži -75kg Cédric Sioussaran Francie FRA FRA
5. kumite muži -75kg Köksal Cakir Německo GER GER
5. kumite muži -75kg Timothy Petersen Nizozemsko NED NED
7. kumite muži -75kg S. Bezuglov Ukrajina UKR UKR
7. kumite muži -75kg Hunor Vass Maďarsko HUN HUN
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Ivan Leal Reglero Španělsko ESP ESP
2. kumite muži -80kg Andrej Harničár Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -80kg Alessandro Nardi Itálie ITA ITA
3. kumite muži -80kg Dejan Vozlič Slovinsko SLO SLO
5. kumite muži -80kg M. Demir Turecko TUR TUR
5. kumite muži -80kg Elson Kabashi Švýcarsko SUI SUI
7. kumite muži -80kg Islamutdin Eldarouchev Rusko RUS RUS
7. kumite muži -80kg I. Germanov Bulharsko BUL BUL
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Stefano Maniscalco Itálie ITA ITA
2. kumite muži +80kg Alen Zamlic Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži +80kg Alexandr Guerunov Rusko RUS RUS
3. kumite muži +80kg Fco. Javier Martinez Guzman Španělsko ESP ESP
5. kumite muži +80kg Callum Robb Velká Británie SCO SCO
5. kumite muži +80kg Yaser Sahintekin Turecko TUR TUR
7. kumite muži +80kg Almir Cecunjanin Černá Hora MNE MNE
7. kumite muži +80kg Marko Luhamaa Estonsko EST EST
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Rafael Aghayev Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite muži BRH Klaudio Farmadín Slovensko SVK SVK
3. kumite muži BRH Zarko Arsovski Makedonie MKD MKD
3. kumite muži BRH Yusuf Baser Turecko TUR TUR
5. kumite muži BRH Nuno Manuel Dias Portugalsko POR POR
5. kumite muži BRH Alexander Lang Německo GER GER
7. kumite muži BRH Jean-Marc Mayer Rakousko AUT AUT
7. kumite muži BRH Callum Robb Velká Británie SCO SCO
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Gülderen Celik Turecko TUR TUR
2. kumite ženy -53kg Monika Višňovská Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -53kg Selene Guglielmi Itálie ITA ITA
3. kumite ženy -53kg Muriel Vanderhaeghen Belgie BEL BEL
5. kumite ženy -53kg Eudoxia Kosmidou Řecko GRE GRE
5. kumite ženy -53kg Marilena Rubini Volante Švýcarsko SUI SUI
7. kumite ženy -53kg Vanessa Ruiz Francie FRA FRA
7. kumite ženy -53kg Biljana Stojović Srbsko SRB SRB
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Petra Peceková Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Vildan Dogan Turecko TUR TUR
3. kumite ženy -60kg Anna Fajkowska Polsko POL POL
3. kumite ženy -60kg Carmen Vicente Cabanas Španělsko ESP ESP
5. kumite ženy -60kg Petra Narandja Chorvatsko CRO CRO
5. kumite ženy -60kg Silvia Sperner Německo GER GER
7. kumite ženy -60kg Laura Pasqua Itálie ITA ITA
7. kumite ženy -60kg Katarina Strika Srbsko SRB SRB
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Yildiz Aras Turecko TUR TUR
2. kumite ženy +60kg Arnela Odžaković Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite ženy +60kg Fanny Clavien Švýcarsko SUI SUI
3. kumite ženy +60kg Alexia Karypidou Řecko GRE GRE
5. kumite ženy +60kg Jeannine Herrgesell Německo GER GER
5. kumite ženy +60kg Maja Janković Chorvatsko CRO CRO
7. kumite ženy +60kg Špela Muha Slovinsko SLO SLO
7. kumite ženy +60kg Sabrina Wrann Rakousko AUT AUT
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Eva Medveďová Tulejová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy BRH Cristina Feo Gomez Španělsko ESP ESP
3. kumite ženy BRH Yildiz Aras Turecko TUR TUR
3. kumite ženy BRH Tiffany Fanjat Francie FRA FRA
5. kumite ženy BRH Anna Fajkowska Polsko POL POL
5. kumite ženy BRH Petra Volf Chorvatsko CRO CRO
7. kumite ženy BRH Yasmina Benadda Německo GER GER
7. kumite ženy BRH A. Stylianou Cyprus CYP CYP
kumite team muži
1. kumite team muži Rusko RUS RUS
2. kumite team muži Řecko GRE GRE
3. kumite team muži Itálie ITA ITA
3. kumite team muži Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite team muži Španělsko ESP ESP
5. kumite team muži Norsko NOR NOR
7. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
7. kumite team muži Slovensko SVK SVK
kumite team ženy
1. kumite team ženy Španělsko ESP ESP
2. kumite team ženy Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite team ženy Německo GER GER
3. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
5. kumite team ženy Itálie ITA ITA
5. kumite team ženy Chorvatsko CRO CRO
7. kumite team ženy Polsko POL POL
7. kumite team ženy Slovinsko SLO SLO

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME seniorů 2013 09.05.2013-12.05.2013
ME seniorů 2012 10.05.2012-13.05.2012
ME seniorů 2011 06.05.2011-08.05.2011
ME seniorů 2010 07.05.2010-09.05.2010
ME seniorů 2009 08.05.2009-10.05.2009
ME seniorů 2008 02.05.2008-04.05.2008
ME seniorů 2006 05.05.2006-07.05.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk