KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Avrupa Sampiyonasi 2007 - 04.05.2007 - 06.05.2007

şehir Bratislava
Ülke Slovakya
Organizasyon EKF, Slovak Karate Union
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 20
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 20
Puanlama 300-200-100-50-25


Beğenilme:
61.32%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 106x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Luca Valdesi İtalya ITA ITA
2. kata bay Fernando San Jose Bastante İspanya ESP ESP
3. kata bay Vu Duck Minh Dack Fransa FRA FRA
3. kata bay Lucio Maurino İtalya ITA ITA
5. kata bay Pasi Hirvonen Finlandiya FIN FIN
5. kata bay R. Spivak Azerbaycan AZE AZE
7. kata bay Kristian Novak Hırvatistan CRO CRO
7. kata bay Łukasz Wolny Polonya POL POL
kata bayan
1. kata bayan Mirna Šenjug Hırvatistan CRO CRO
2. kata bayan Jessica Buil Fransa FRA FRA
3. kata bayan Almudena Muñoz Gonzales İspanya ESP ESP
3. kata bayan Michelle Saner İsviçre SUI SUI
5. kata bayan Kubra Akarsu Türkiye TUR TUR
5. kata bayan Sara Battaglia İtalya ITA ITA
7. kata bayan Mariska Marques-Steenbeek Hollanda NED NED
7. kata bayan Špela Muha Slovenya SLO SLO
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay İtalya ITA ITA
2. kata takýmlar bay Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bay İspanya ESP ESP
3. kata takýmlar bay Sırbistan SRB SRB
5. kata takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
5. kata takýmlar bay Almanya GER GER
7. kata takýmlar bay Türkiye TUR TUR
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan İspanya ESP ESP
2. kata takýmlar bayan İtalya ITA ITA
3. kata takýmlar bayan Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bayan Karadağ MNE MNE
5. kata takýmlar bayan Almanya GER GER
5. kata takýmlar bayan Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kata takýmlar bayan Rusya RUS RUS
7. kata takýmlar bayan Polonya POL POL
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Francesco Luca Ortu İtalya ITA ITA
2. kumite bay -60kg Ilyas Demir Turkiye TUR TUR
3. kumite bay -60kg Danil Domdjoni Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -60kg David Luque Camacho İspanya ESP ESP
5. kumite bay -60kg Edin Muslic Bosna-Hersek BIH BIH
5. kumite bay -60kg Ioannis Syllas Yunanistan GRE GRE
7. kumite bay -60kg Paulo Andre Gonçalves Portekiz POR POR
7. kumite bay -60kg Robert Scott Wales WAL WAL
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Yucel Gundogdu Turkiye TUR TUR
2. kumite bay -65kg Ivo Cvetkovski Macedonia MKD MKD
3. kumite bay -65kg B. Ivanov Bulgaristan BUL BUL
3. kumite bay -65kg Dimitrios Triantafyllis Yunanistan GRE GRE
5. kumite bay -65kg Geoffrey Berens Hollanda NED NED
5. kumite bay -65kg Jukka Koivunen Finlandiya FIN FIN
7. kumite bay -65kg Mathieu Cossou Fransa FRA FRA
7. kumite bay -65kg A. Melnikau Beyaz Rusya BLR BLR
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Rafael Aghayev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay -70kg Serkan Yagci Türkiye TUR TUR
3. kumite bay -70kg Omar Omarov Rusya RUS RUS
3. kumite bay -70kg Diego Davy Vandeschrick Belgium BEL BEL
5. kumite bay -70kg Goran Lučin Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay -70kg Witold Wojciechowski Poland POL POL
7. kumite bay -70kg David Godfrey Galler WAL WAL
7. kumite bay -70kg Odyseas Tefkrou Cyprus CYP CYP
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Luigi Busà İtalya ITA ITA
2. kumite bay -75kg Matija Matijevič Slovenya SLO SLO
3. kumite bay -75kg M. Gadzhiev Rusya RUS RUS
3. kumite bay -75kg Cédric Sioussaran France FRA FRA
5. kumite bay -75kg Köksal Cakir Almanya GER GER
5. kumite bay -75kg Timothy Petersen Hollanda NED NED
7. kumite bay -75kg S. Bezuglov Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay -75kg Hunor Vass Macaristan HUN HUN
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Ivan Leal Reglero İspanya ESP ESP
2. kumite bay -80kg Andrej Harničár Slovakia SVK SVK
3. kumite bay -80kg Alessandro Nardi İtalya ITA ITA
3. kumite bay -80kg Dejan Vozlič Slovenya SLO SLO
5. kumite bay -80kg M. Demir Türkiye TUR TUR
5. kumite bay -80kg Elson Kabashi İsviçre SUI SUI
7. kumite bay -80kg Islamutdin Eldarouchev Rusya RUS RUS
7. kumite bay -80kg I. Germanov Bulgaristan BUL BUL
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Stefano Maniscalco İtalya ITA ITA
2. kumite bay +80kg Alen Zamlic Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay +80kg Alexandr Guerunov Rusya RUS RUS
3. kumite bay +80kg Fco. Javier Martinez Guzman İspanya ESP ESP
5. kumite bay +80kg Callum Robb Birleşik Krallık SCO SCO
5. kumite bay +80kg Yaser Sahintekin Türkiye TUR TUR
7. kumite bay +80kg Almir Cecunjanin Karadağ MNE MNE
7. kumite bay +80kg Marko Luhamaa Estonya EST EST
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Rafael Aghayev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay OPEN Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
3. kumite bay OPEN Zarko Arsovski Macedonia MKD MKD
3. kumite bay OPEN Yusuf Baser Turkiye TUR TUR
5. kumite bay OPEN Nuno Manuel Dias Portugal POR POR
5. kumite bay OPEN Alexander Lang Almanya GER GER
7. kumite bay OPEN Jean-Marc Mayer Avusturya AUT AUT
7. kumite bay OPEN Callum Robb Birleşik Krallık SCO SCO
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Gülderen Celik Türkiye TUR TUR
2. kumite bayan -53kg Monika Višňovská Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -53kg Selene Guglielmi İtalya ITA ITA
3. kumite bayan -53kg Muriel Vanderhaeghen Belgium BEL BEL
5. kumite bayan -53kg Eudoxia Kosmidou Yunanistan GRE GRE
5. kumite bayan -53kg Marilena Rubini Volante İsviçre SUI SUI
7. kumite bayan -53kg Vanessa Ruiz Fransa FRA FRA
7. kumite bayan -53kg Biljana Stojović Serbia SRB SRB
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Petra Peceková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Vildan Dogan Turkiye TUR TUR
3. kumite bayan -60kg Anna Fajkowska Polonya POL POL
3. kumite bayan -60kg Carmen Vicente Cabanas İspanya ESP ESP
5. kumite bayan -60kg Petra Narandja Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan -60kg Silvia Sperner Almanya GER GER
7. kumite bayan -60kg Laura Pasqua İtalya ITA ITA
7. kumite bayan -60kg Katarina Strika Serbia SRB SRB
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Yildiz Aras Türkiye TUR TUR
2. kumite bayan +60kg Arnela Odžaković Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan +60kg Fanny Clavien İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan +60kg Alexia Karypidou Yunanistan GRE GRE
5. kumite bayan +60kg Jeannine Herrgesell Germany GER GER
5. kumite bayan +60kg Maja Janković Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan +60kg Špela Muha Slovenya SLO SLO
7. kumite bayan +60kg Sabrina Wrann Avusturya AUT AUT
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Eva Medveďová Tulejová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan OPEN Cristina Feo Gomez İspanya ESP ESP
3. kumite bayan OPEN Yildiz Aras Türkiye TUR TUR
3. kumite bayan OPEN Tiffany Fanjat France FRA FRA
5. kumite bayan OPEN Anna Fajkowska Polonya POL POL
5. kumite bayan OPEN Petra Volf Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan OPEN Yasmina Benadda Germany GER GER
7. kumite bayan OPEN A. Stylianou Cyprus CYP CYP
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Rusya RUS RUS
2. kumite takýmlar bay Yunanistan GRE GRE
3. kumite takýmlar bay İtalya ITA ITA
3. kumite takýmlar bay Bosna-Hersek BIH BIH
5. kumite takýmlar bay İspanya ESP ESP
5. kumite takýmlar bay Norveç NOR NOR
7. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
7. kumite takýmlar bay Slovakya SVK SVK
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan İspanya ESP ESP
2. kumite takýmlar bayan Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite takýmlar bayan Almanya GER GER
3. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
5. kumite takýmlar bayan İtalya ITA ITA
5. kumite takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
7. kumite takýmlar bayan Polonya POL POL
7. kumite takýmlar bayan Slovenya SLO SLO

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Avrupa Sampiyonasi 2015 19.03.2015-22.03.2015
Avrupa Sampiyonasi 2014 01.05.2014-04.05.2014
Avrupa Sampiyonasi 2013 09.05.2013-12.05.2013
Avrupa Sampiyonasi 2012 10.05.2012-13.05.2012
Avrupa Sampiyonasi 2011 06.05.2011-08.05.2011
Avrupa Sampiyonasi 2010 07.05.2010-09.05.2010
Avrupa Sampiyonasi 2009 08.05.2009-10.05.2009
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır