KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Krokoyama Cup 2009 - 18.04.2009

Město Koblenz
Stát Německo
Kluby na medailových pozicích 54
Státy na medailových pozicích 10
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
70.24%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 21x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
2. kata dorostenci (14-15) Konstantinos Thomos Německo GER GER
3. kata dorostenci (14-15) David Geduhn Dokan Berlin GER GER
3. kata dorostenci (14-15) Robin Geduhn Německo GER GER
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Carolin Bodensteiner Německo GER GER
2. kata dorostenky (14-15) Denise Schwarzer Německo GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Yuri Fujiwara Hessischer Fachverband Karate GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Tidarat Pattanasakoo Německo GER GER
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Christoph Janßen KV Nordrhein-Westfalen GER GER
2. kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Fabrice Stutz Budo Sport Center Liestal SUI SUI
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Isabelle Gawlick Saarländischer KV GER GER
3. kata juniorky (16-17) Jasmine Bleul Hessischer Fachverband Karate GER GER
3. kata juniorky (16-17) Anna Müller KV Rheinland Pfalz GER GER
kata junioři (18-20)
1. kata junioři (18-20) Philip Jüttner KV Baden Württemberg GER GER
2. kata junioři (18-20) Pierre Grifnée Federation Francophone BEL BEL
3. kata junioři (18-20) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (18-20) Wolf-Peter Mühlhans KV Nordrhein-Westfalen GER GER
kata juniorky (18-20)
1. kata juniorky (18-20) Franziska Kurz KV Baden Württemberg GER GER
2. kata juniorky (18-20) Nathalie Sousa Nizozemsko NED NED
3. kata juniorky (18-20) Katja Jansen KV Nordrhein-Westfalen GER GER
3. kata juniorky (18-20) Célia Petit Lucembursko LUX LUX
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Denis Laschitzky Německo GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Benjamin Piras Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Steve Podrasil Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Guiseppe Digilio KV Baden Württemberg GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tohan Öztürk Německo GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Oualid Bankodad Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dennis Lenz Německo GER GER
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nick Gerrese Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nikolajs Bodrovs Olimpiks LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kevin Linster Lucembursko LUX LUX
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kaan Sentürk Ostschweiz SKF SUI SUI
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Benjamin Kerber KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alexander Overman Karate Do Pora NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Kschammer KV Brandenburg GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luciano Silvestrini SC Banzai Berlin GER GER
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marciano Dekker Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Saar Saarländischer KV GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alex Djokic Ostschweiz SKF SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matthijs Lautenslager Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Joris Drachman Karate Mossel-Boot Zwolle NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marcel Möller Německo GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Niklas Quint Německo GER GER
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lisa van de Kamp Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jessy Neumann Německo GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lien Joris Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lisa Schmid Německo GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lonneke Meijer Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sarah Debus KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Elena Quirici SKF Stützpunkt AG SUI SUI
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lena Ribguth Německo GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sherilyn Wold Karate Kenamju NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lis Dostert Lucembursko LUX LUX
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Cheyenne van Dijk Karate Do Smaal NED NED
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Quinten Van Aesbroeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -55kg Nikolai Pourraki Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite junioři (16-17) -55kg Ryan Jay EKKA Mick Blackwell ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -55kg Andre Meyer Hara Köln GER GER
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Ricardo Giegler SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite junioři (16-17) -61kg Mustafa Astitou Federation Francophone BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dennis Bolduan Nippon Gotha GER GER
3. kumite junioři (16-17) -61kg Gürbüz Fatih Hara Köln GER GER
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Mike Bjerregaard Dánsko DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Christoph Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ozan Arslan Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -68kg Kim Alexander Behrendt KV Schleswig-Holstein GER GER
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Xavier Köhlen Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jonas Pallesen Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Nikoll Bitiqi SKF Stützpunkt AG SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -76kg Max Kottmann KV Baden Württemberg GER GER
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ewald Kern Německo GER GER
2. kumite junioři (16-17) +76kg Marcel Müller KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite junioři (16-17) +76kg Artur Hanser Budokan Bochum GER GER
3. kumite junioři (16-17) +76kg Benjamin Mooiman Karate Mossel-Boot Zwolle NED NED
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Kim Alexander Behrendt KV Schleswig-Holstein GER GER
2. kumite junioři (16-17) BRH Nico Drexel 1. Kemptener Karate Dojo GER GER
3. kumite junioři (16-17) BRH Philipp Heberle KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite junioři (16-17) BRH Willi Trautmann KV Baden Württemberg GER GER
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Mandy Wimker Německo GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Wikowski Bremer Karate Verband GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Katja Fink Hamburger Karate Verband GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Gülsen Gökdemir Hamburger Karate Verband GER GER
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Linda Lachmund Německo GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Jacqueline Böhm Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Philippa Morris Quest Academy of Martial Arts ENG ENG
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Ornella Nezi Lucembursko LUX LUX
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Eva Zwaneveld van Hellemond Sport NED NED
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Katharina Maichle Německo GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Yasnaia Bruneel Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Janina Maria Zuber Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikita Woitas Německo GER GER
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kaylee van Dijk Karate Do Smaal NED NED
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lara Bernstorf Německo GER GER
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Sharon Van Gent Nizozemsko NED NED
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Dorothea Emer KV Baden Württemberg GER GER
2. kumite juniorky (16-17) BRH Kimberly Oosterveen Karate Do Smaal NED NED
3. kumite juniorky (16-17) BRH Yasemin Keles Hara Köln GER GER
3. kumite juniorky (16-17) BRH Louise Oldeman Nizozemsko NED NED
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg Pierre Grifnée Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -60kg Raphael Piras Federation Francophone BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -60kg Shemsi Aslani SKF Stützpunkt AG SUI SUI
3. kumite junioři (18-20) -60kg Tim Lindacher KV Rheinland Pfalz GER GER
kumite junioři (18-20) -67kg
1. kumite junioři (18-20) -67kg Melvin Skopp Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -67kg Patrick Urban KV Schleswig-Holstein GER GER
3. kumite junioři (18-20) -67kg Betim Cocaj Shintaikan Villingen GER GER
3. kumite junioři (18-20) -67kg Khalid Ebaihoubarka Fudoshin Roermond NED NED
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Andreas Bittner Asia Dietzenbach GER GER
2. kumite junioři (18-20) -75kg Paul Naliwajko Budokan Bochum GER GER
3. kumite junioři (18-20) -75kg Michael Burke Kaizen Central ENG ENG
3. kumite junioři (18-20) -75kg Yunis Nassar Berliner Karate Verband GER GER
kumite junioři (18-20) -84kg
1. kumite junioři (18-20) -84kg Akif Mehmet Bolat Berliner Karate Verband GER GER
2. kumite junioři (18-20) -84kg Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -84kg Konstantin Bagnjuk KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite junioři (18-20) -84kg Iliace Mesnaoui Federation Francophone BEL BEL
kumite junioři (18-20) +84kg
1. kumite junioři (18-20) +84kg Dylan de Weerd Fudoshin Roermond NED NED
2. kumite junioři (18-20) +84kg Daniel Besler Asia Dietzenbach GER GER
3. kumite junioři (18-20) +84kg Tobias Jakobi KD Eppingen GER GER
3. kumite junioři (18-20) +84kg Merio Zeiler KV Rheinland Pfalz GER GER
kumite junioři (18-20) BRH
1. kumite junioři (18-20) BRH Konstantin Bagnjuk KV Baden Württemberg GER GER
2. kumite junioři (18-20) BRH Dylan de Weerd Fudoshin Roermond NED NED
3. kumite junioři (18-20) BRH Vince Gertsen van Hellemond Sport NED NED
3. kumite junioři (18-20) BRH Raphael Petersen Nizozemsko NED NED
kumite juniorky (18-20) -55kg
1. kumite juniorky (18-20) -55kg Carla Burkitt Kaizen Central ENG ENG
2. kumite juniorky (18-20) -55kg Duygu Bugur Německo GER GER
3. kumite juniorky (18-20) -55kg Ashley Timmer Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite juniorky (18-20) -55kg Juliane Wagner Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
kumite juniorky (18-20) -61kg
1. kumite juniorky (18-20) -61kg Bahija Berrouba Choku Gym Zaandam NED NED
2. kumite juniorky (18-20) -61kg Victoria Erfle Rodriguez Německo GER GER
3. kumite juniorky (18-20) -61kg Kitty Bakker Budoschool Ton Neuhaus NED NED
3. kumite juniorky (18-20) -61kg Lydia Holler KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite juniorky (18-20) -68kg
1. kumite juniorky (18-20) -68kg Maxi Hinterthür KV Niedersachsen GER GER
2. kumite juniorky (18-20) -68kg Stephanie Kofeldt KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite juniorky (18-20) -68kg Katharina Bachmann Asia Dietzenbach GER GER
3. kumite juniorky (18-20) -68kg Ancy Mangelschots Vlaams Karate Federation Unistyl BEL BEL
kumite juniorky (18-20) +68kg
1. kumite juniorky (18-20) +68kg Elisa Uitzetter Karate Do Smaal NED NED
2. kumite juniorky (18-20) +68kg Rebecca Niggl KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite juniorky (18-20) +68kg Monika Bodewig TV Emsdetten GER GER
3. kumite juniorky (18-20) +68kg Patricia Hacker KD Frankenbach GER GER
kumite juniorky (18-20) BRH
1. kumite juniorky (18-20) BRH Stephanie Kofeldt KV Rheinland Pfalz GER GER
2. kumite juniorky (18-20) BRH Kitty Bakker Budoschool Ton Neuhaus NED NED
3. kumite juniorky (18-20) BRH Ashley Timmer Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite juniorky (18-20) BRH Esther van Schaik Unity 99 Rotterdam NED NED

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Budapest Open 2011 17.09.2011-18.09.2011
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk