KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Austrian Open 2006 - 30.09.2006 - 01.10.2006

Město Salzburg
Stát Rakousko
Pořadatel Austrian Karate Federation
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 17
Hodnocení 120-80-40-20-10


Ohodnocení kvality turnaje:
56.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 8x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Luca Valdesi Itálie ITA ITA
2. kata muži Lucio Maurino Itálie ITA ITA
3. kata muži Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA ITA
3. kata muži Vincenzo Figuccio Itálie ITA ITA
5. kata muži Simon Klausberger Rakousko AUT AUT
5. kata muži Salimi Mohsen Írán IRI IRI
7. kata muži Yanik Gereon Švýcarsko SUI SUI
7. kata muži Thomas Kaserer Rakousko AUT AUT
kata ženy
1. kata ženy Mirna Šenjug Chorvatsko CRO CRO
2. kata ženy Sabine Schneider Německo GER GER
3. kata ženy Sara Battaglia Itálie ITA ITA
3. kata ženy Yasemin Güngör Rakousko AUT AUT
5. kata ženy Corina Glück Rakousko AUT AUT
5. kata ženy Michelle Saner Švýcarsko SUI SUI
7. kata ženy Kerstin Merkert Německo GER GER
7. kata ženy Joan-Marie Stadler Rakousko AUT AUT
kata team muži
1. kata team muži Itálie ITA ITA
2. kata team muži KK Croatia CRO CRO
3. kata team muži Írán IRI IRI
3. kata team muži Rakousko AUT AUT
5. kata team muži Rakousko AUT AUT
5. kata team muži Německo GER GER
kata team ženy
1. kata team ženy Německo GER GER
2. kata team ženy Rakousko AUT AUT
3. kata team ženy Itálie ITA ITA
3. kata team ženy Švýcarsko SUI SUI
5. kata team ženy Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Bambang Maulidin Indonésie INA INA
2. kumite muži -60kg Sylvian Falco A.S.Fontaine FRA FRA
3. kumite muži -60kg Alexander Moor Hessischer Fachverband Karate GER GER
3. kumite muži -60kg Francesco Luca Ortu Itálie ITA ITA
5. kumite muži -60kg Ismar Ćejvanović KK Novi Zagreb CRO CRO
5. kumite muži -60kg Thomas Dannheimer Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Donny Dharmawan Indonésie INA INA
2. kumite muži -65kg Ivo Cvetkovski Karate Club Metalurg MKD MKD
3. kumite muži -65kg Salahedinne Mesnaoui Belgie BEL BEL
3. kumite muži -65kg Reste Mladenovski Champions Club BEL BEL
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Giuseppe di Domenico Itálie ITA ITA
2. kumite muži -70kg Salimi Mohsen Írán IRI IRI
3. kumite muži -70kg Zoran Acimovic Švýcarsko SUI SUI
3. kumite muži -70kg Leon Khim Romary Champions Club BEL BEL
5. kumite muži -70kg Péter Czimmer MKSZ Karate HUN HUN
5. kumite muži -70kg Moazzen Jabor-Safarkhan Írán IRI IRI
7. kumite muži -70kg Matija Blažičević KK Novi Zagreb CRO CRO
7. kumite muži -70kg Tommy Busk Dánsko DEN DEN
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Michael Krol Dánsko DEN DEN
2. kumite muži -75kg Denys Krylovsky JKAWF UKR UKR
3. kumite muži -75kg Matija Matijevič Slovinsko SLO SLO
3. kumite muži -75kg Nicoloz Tsurtsumia Oberberg Karate Gummersbach GER GER
5. kumite muži -75kg Amir Begovic Karate Club Metalurg MKD MKD
5. kumite muži -75kg Dennis Dreimann Dojo Lemgo Lippe GER GER
7. kumite muži -75kg Franz Mauch Rakousko AUT AUT
7. kumite muži -75kg Christo Mondolu Indonésie INA INA
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Amirinasab Hammed Írán IRI IRI
2. kumite muži -80kg Vitali Kez Hessischer Fachverband Karate GER GER
3. kumite muži -80kg Heinrich Leistenschneider Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite muži -80kg Pero Vučić KK Hrvatski Dragovoljac CRO CRO
5. kumite muži -80kg Marko Miloš KK Hrvatski Dragovoljac CRO CRO
5. kumite muži -80kg Iacopo Zampoli Dojo Jissen ITA ITA
7. kumite muži -80kg Ognen Gruevski Karate Club Metalurg MKD MKD
7. kumite muži -80kg Marko Harther KV Rheinland Pfalz GER GER
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jean-Marc Mayer Rakousko AUT AUT
2. kumite muži +80kg Emir Mujcinovic Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži +80kg Wayne Lindsey Champions Club BEL BEL
3. kumite muži +80kg Radovan Simic Švýcarsko SUI SUI
5. kumite muži +80kg Jafarghholzadeh Ali Írán IRI IRI
5. kumite muži +80kg Flavio Peter Švýcarsko SUI SUI
7. kumite muži +80kg Sebastian Morgenroth Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite muži +80kg Günther Stangl Rakousko AUT AUT
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Selene Guglielmi Itálie ITA ITA
2. kumite ženy -53kg Jenny Zeannet Indonésie INA INA
3. kumite ženy -53kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Monika Višňovská Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite ženy -53kg Elaine Groffilier KC Walferdange LUX LUX
5. kumite ženy -53kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ženy -53kg Samantha Jones Talbot Karate WAL WAL
7. kumite ženy -53kg Gergana Jordanova Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Anjela Tazidinova KV Rheinland Pfalz GER GER
2. kumite ženy -60kg Silvia Sperner Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite ženy -60kg Kristina Mah Champions Club BEL BEL
3. kumite ženy -60kg Sonya Stelond Lucembursko LUX LUX
5. kumite ženy -60kg Ines Brütscher Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite ženy -60kg Sina Selter KV Niedersachsen GER GER
7. kumite ženy -60kg Stephanie Kaup Malave Karate-do Stockholm SWE SWE
7. kumite ženy -60kg Susanne Wolfsberger TUS Spielberg AUT AUT
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Ariane Pindeville Belgie BEL BEL
2. kumite ženy +60kg Anita Kreibich Karateschule Straßfurt GER GER
3. kumite ženy +60kg Beate Kosubeck KV Niedersachsen GER GER
3. kumite ženy +60kg Julia Rückwardt Taika Potsdam GER GER
5. kumite ženy +60kg Michaela Schinwald Rakousko AUT AUT
5. kumite ženy +60kg Madeleine Vilsecker Rakousko AUT AUT
7. kumite ženy +60kg Brigitt Babic Švýcarsko SUI SUI
kumite team muži
1. kumite team muži Champions Club (BEL) BEL BEL
2. kumite team muži Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
3. kumite team muži Champions Club (BEL) BEL BEL
3. kumite team muži Hrvatski Dragovoljac CRO CRO
5. kumite team muži Karate Club Metalurg (MKD) MKD MKD
5. kumite team muži KV Hessen GER GER
7. kumite team muži Rakousko AUT AUT
7. kumite team muži KV Niedersachsen GER GER
kumite team ženy
1. kumite team ženy Indonésie INA INA
2. kumite team ženy Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
3. kumite team ženy KV Niedersachsen GER GER
3. kumite team ženy Champions Club (BEL) BEL BEL
5. kumite team ženy Rakousko AUT AUT

Související turnaje:

Turnaj Datum
Austrian Open 2007 06.10.2007-07.10.2007
German Open 2007 15.09.2007-16.09.2007
Italian Open 2007 31.03.2007
German Open 2006 23.09.2006-24.09.2006
Italian Open 2006 25.03.2006-26.03.2006
Dutch Open 2006 10.03.2006-12.03.2006
French Open 2006 14.01.2006-15.01.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk