KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
3073. Daniel Simic Chorvatsko CRO 1 40
3073. Natalina Sinpileva Makedonie MKD 1 40
3073. Jelene Stevanovic Srbsko a Černá Hora SCG 1 40
3073. Luka Stojanović Srbsko a Černá Hora SCG 1 40
3073. Dragan Stojnic Srbsko SRB 1 40
3073. Tomislav Stolar KK Samobor Anindol CRO 1 2 40
3073. Byberg Sveinung Norsko NOR 1 40
3073. Vuk Šuković Černá Hora MNE 1 40
3073. Ines Švarc Slovinsko SLO 2 40
3073. Gergana Tadarowa Německo GER 1 40
3073. Marike Tache Maďarsko HUN 1 1 40
3073. Junya Takeda Japonsko JPN 1 40
3073. Brian Timmermans Budosport Heerlerbaan NED 1 1 40
3073. Yulizar Usia Motuty Indonésie INA 1 40
3073. Tagir Usmanov Rusko RUS 1 40
3073. Mehmet Uygur Turecko TUR 1 40
3073. Steven van der Hoek Unity 99 Rotterdam NED 4 40
3073. Melinda Vass Maďarsko HUN 1 1 40
3073. Galina Vassilyeva Kazachstán KAZ 1 40
3073. Estefany Vazques Mexiko MEX 1 40
3073. Miloš Vuković Belgrade K.F. SRB 1 40
3073. Yi Ta Wang Tchaj-wan TAI 1 40
3073. Laura Wheeler Kaizen Central ENG 2 1 40
3073. Yuta Yoshiya Japonsko JPN 1 40
3073. Matteo Zecchin ASI Karate Veneto ITA 1 1 40
3073. Michela Zega Itálie ITA 1 40
3073. Igor Zelina CMK Banská Bystrica SVK 1 1 40
3073. Petra Žídková Nidoshinkan DOJO CZE 1 1 40
3229. Sarah Maligieri Federation Francophone BEL 1 1 1 39
3229. Robin Popelka Karate České Budějovice CZE 2 1 39
3231. Kristof De Poorter Vlaamse Karate Federatie BEL 2 38
3231. Alena Herman KV Baden Württemberg GER 1 1 38
3233. Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE 1 2 37
3234. Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE 1 1 36
3234. Akan Eka Velká Británie GRB 1 1 36
3234. Lorenzo Franchini A.S.D. Karate Verona ITA 1 1 36
3234. Linda Hagen Německo GER 1 1 36
3234. Nemanja Jović KK Tempo Zagreb CRO 1 1 36
3234. Nadine Klietschkowski Německo GER 1 1 36
3234. Kunasilan Lakanathan Malajsie MAS 1 1 36
3234. Melissa Lewis Velká Británie GRB 2 1 36
3242. Simon Klausberger Rakousko AUT 1 1 35
3242. David Veillet Švýcarsko SUI 1 1 35
3242. Nenad Vukobrat Chorvatsko CRO 1 1 35
3245. Jimmy Macco Nizozemsko NED 1 1 1 34
3246. Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE 1 1 33
3246. Stephen Karwacinski Anglie ENG 1 1 33
3246. Zuzana Kormošová KK Trstená SVK 1 1 33
3246. Mariska Marques-Steenbeek Nizozemsko NED 1 1 33
3246. David Matevosjan Estonsko EST 1 1 33

Stránka: 65/96
<< 60 |  61 |  62 |  63 |  64 | 65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Generali Cup 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů