KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
3199. Frank Aude Sportkarate DEN 1 32
3199. Rym Azziz Ouazzani Samoerai Haacht BEL 1 32
3199. postup Kitty Bakker Budoschool Ton Neuhaus NED 3 32
3199. pokles Nikey Bakker Unity 99 Rotterdam NED 2 32
3199. Jacob Balshoej Dánsko DEN 2 32
3199. Zsófia Bánházi Maďarsko HUN 1 32
3199. Razvan Barbu Italo Bucaresti ROM 1 1 32
3199. Bryan Beideler Karate Club Differdange Luxemburg LUX 1 32
3199. Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 32
3199. Mandy Böhmer Funakoshi Kaiserslautern GER 1 32
3199. Mahdy Boland Al-Arabi Sporting Club KUW 1 32
3199. Noureddine Bouloum Dánsko DEN 1 1 1 32
3199. Hayley Bremner RSK Roding ENG 1 1 32
3199. Daniel Broom Shikon ENG 1 1 32
3199. Monika Brovč Slovinsko SLO 1 32
3199. Dan Brown Shikon ENG 1 1 32
3199. Michael Burke Kaizen Central ENG 4 32
3199. Matthieu Carlier Okinawa KC Dour BEL 1 32
3199. Jamie Carroll Shikon ENG 1 32
3199. Sarah Clark Western Karate Union ENG 1 1 32
3199. Phillip Condren ONAKAI IRE 1 1 32
3199. Constantina Daramelas Federation Francophone BEL 1 32
3199. Maxim Declerc Samoerai Haacht BEL 1 1 32
3199. Jens Demetsenaere Champions Club BEL 1 1 32
3199. Laura Dierickx KC Zipangu Neerpelt BEL 1 1 32
3199. Keatian Doejaaren Unity 99 Rotterdam NED 1 32
3199. Andreas Due Otto Gladsaxe Karate Club DEN 2 32
3199. Charafedinne Ebaihoubarka Team Fightin' Nabil (NED) NED 1 32
3199. Antonio Eitzer Unity 99 Rotterdam NED 1 32
3199. Oliver Enkamp Combat Academy SWE 1 32
3199. Rebecca Flowers Shikon ENG 1 32
3199. Paweł Furmański KK Champion Team POL 1 32
3199. Cameron Gibbons Yamakai Sport Karate SCO 1 32
3199. Richard Hajdóny CMK Banská Bystrica SVK 1 2 32
3199. Pernille Hansen Dánsko DEN 1 32
3199. Cheryl Hart Yamaguchi Goju-Kai ENG 1 1 32
3199. Liz Hary Lucembursko LUX 1 32
3199. Tomáš Háva Slavia TU Liberec CZE 1 32
3199. Collin Heath Higashi ENG 1 1 32
3199. Nico Hemer KC Volksbank Fürstenfeld AUT 2 32
3199. Jordan Hopkins Welsh Bushi Kai WAL 1 1 32
3199. Sam Hulbert Shikon ENG 2 32
3199. Reisha Hull Anglie ENG 1 1 32
3199. Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 32
3199. Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 32
3199. Ronald Janssen Kamacho Karate Klub BEL 1 32
3199. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 32
3199. Bernadett Juhász Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN 1 32
3199. Danny Keijer van Hellemond Sport NED 1 32
3199. Mark Kenny Strabane IRE 2 32

Stránka: 65/95
<< 60 |  61 |  62 |  63 |  64 | 65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů