KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2389. Rinat Sagandykov Kazachstán KAZ 1 80
2389. Kenichi Sato Budokan Kaiserslautern GER 1 2 80
2389. Issei Shimbaba Japonsko JPN 1 80
2389. Ryuki Shimura Japonsko JPN 1 80
2389. Toyama Shohei Japonsko JPN 1 80
2389. Hugo Soares Německo GER 1 80
2389. Milena Stanojevic Srbsko SRB 1 80
2389. Sonya Stelond Lucembursko LUX 2 80
2389. Gaëtan Stiel Funakoshi Dojo BEL 1 4 80
2389. Drasko Stojanović Srbsko a Černá Hora SCG 1 80
2389. Andrzej Studzinski Budokan Wroclaw POL 1 80
2389. Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL 1 3 80
2389. Agnieszka Szumlanska Budokan Wroclaw POL 2 80
2389. Stojan Tasevski Karate Club Metalurg MKD 1 80
2389. Gakuji Tozaki USA USA 1 80
2389. B. Tsanmouridas Řecko GRE 1 80
2389. Kana Umeki Japonsko JPN 1 80
2389. Emrah Uygur Turecko TUR 1 80
2389. Esther van Schaik Nizozemsko NED 2 1 80
2389. Asunur Yildirimer Turecko TUR 1 80
2389. Sonoka Yoshi Japonsko JPN 2 80
2389. Jenny Zeannet Indonésie INA 1 80
2389. Aleksej Zhuromsky Baltijas Karate Club LAT 2 80
2474. Christina Hoffmann Heiligenwalder KC GER 1 1 78
2474. Julia Rückwardt KV Brandenburg GER 2 2 78
2474. Mikael Warnier Federation Francophone BEL 1 2 1 78
2477. Salim Bendiab Francie FRA 1 1 76
2477. Lucia Langošová Slovensko SVK 1 1 76
2477. Dirk Rouleaux Fudoshin Roermond NED 1 2 76
2480. S. Bezuglov Ukrajina UKR 2 75
2480. Frederikke Bjerring Dánsko DEN 1 1 75
2480. Ján Borecký Slovensko SVK 2 75
2480. Vedad Capin Bosna a Hercegovina BIH 1 1 75
2480. Marijana Dimoska Makedonie MKD 1 1 75
2480. Ivana Filipovic Srbsko SRB 2 75
2480. Inga Gadyatskaya Nika UKR 1 1 75
2480. Leon Gajica Chorvatsko CRO 1 1 75
2480. Marija Gudeska Makedonie MKD 1 1 75
2480. Stella Holczer Německo GER 1 1 1 75
2480. Yaroslav Horuna Ukrajina UKR 1 2 75
2480. Nika Kadzova Rusko RUS 2 75
2480. Ilya Kirzner Bělorusko BLR 1 1 75
2480. Kerstin Merkert Berliner Karate Verband GER 1 1 2 75
2480. Alexander Moor Hessischer Fachverband Karate GER 1 1 1 75
2480. Katrine Pedersen Dánsko DEN 1 1 75
2480. Diana Petrescu Izrael ISR 1 1 75
2480. Jessy Makarena Reyes Contreras Chile CHL 1 1 75
2480. Hadysson Riou Francie FRA 1 1 75
2480. Demian Seiler Švýcarsko SUI 1 1 75
2480. A. Stylianou Cyprus CYP 1 1 75

Stránka: 50/96
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: North Bohemia 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů