KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2408. Bo Liliegreen Dánsko DEN 1 1 80
2408. Mickael Lopes Francie FRA 1 80
2408. Ancy Mangelschots Vlaams Karate Federation Unistyl BEL 3 1 80
2408. Belen Martín Španělsko ESP 1 80
2408. Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE 1 2 1 80
2408. Hasnaoui Mohamed Tunisko TUN 1 80
2408. Thais Monoada Venezuela VEN 1 80
2408. Rodriguez Nguyen Venezuela VEN 1 80
2408. Sasko Patrakliev Makedonie MKD 1 80
2408. Pawel Pinis Polsko POL 1 80
2408. Eleonora Platania Itálie ITA 1 80
2408. Džulijana Popović Postojna SLO 1 1 1 80
2408. Andrea Quattrocchi Itálie ITA 1 80
2408. Josmaira Quiroz Venezuela VEN 1 80
2408. Gareth Reynolds Wales WAL 1 80
2408. Tamara Ribarska Makedonie MKD 1 1 80
2408. Rinat Sagandykov Kazachstán KAZ 1 80
2408. Kenichi Sato Budokan Kaiserslautern GER 1 2 80
2408. Issei Shimbaba Japonsko JPN 1 80
2408. Ryuki Shimura Japonsko JPN 1 80
2408. Toyama Shohei Japonsko JPN 1 80
2408. Hugo Soares Německo GER 1 80
2408. Milena Stanojevic Srbsko SRB 1 80
2408. Sonya Stelond Lucembursko LUX 2 80
2408. Gaëtan Stiel Funakoshi Dojo BEL 1 4 80
2408. Drasko Stojanović Srbsko a Černá Hora SCG 1 80
2408. Andrzej Studzinski Budokan Wroclaw POL 1 80
2408. Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL 1 3 80
2408. Agnieszka Szumlanska Budokan Wroclaw POL 2 80
2408. Stojan Tasevski Karate Club Metalurg MKD 1 80
2408. Gakuji Tozaki USA USA 1 80
2408. B. Tsanmouridas Řecko GRE 1 80
2408. Kana Umeki Japonsko JPN 1 80
2408. Emrah Uygur Turecko TUR 1 80
2408. Esther van Schaik Nizozemsko NED 2 1 80
2408. Asunur Yildirimer Turecko TUR 1 80
2408. Sonoka Yoshi Japonsko JPN 2 80
2408. Jenny Zeannet Indonésie INA 1 80
2408. Aleksej Zhuromsky Baltijas Karate Club LAT 2 80
2490. Christina Hoffmann Heiligenwalder KC GER 1 1 78
2490. Julia Rückwardt KV Brandenburg GER 2 2 78
2490. Mikael Warnier Federation Francophone BEL 1 2 1 78
2493. Salim Bendiab Francie FRA 1 1 76
2493. Lucia Langošová Slovensko SVK 1 1 76
2493. Dirk Rouleaux Fudoshin Roermond NED 1 2 76
2496. S. Bezuglov Ukrajina UKR 2 75
2496. Frederikke Bjerring Dánsko DEN 1 1 75
2496. Ján Borecký Slovensko SVK 2 75
2496. Vedad Capin Bosna a Hercegovina BIH 1 1 75
2496. Admir Dautovic Bosna a Hercegovina BIH 2 75

Stránka: 50/96
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Generali Cup 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů