KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2451. Stian Bagroen Norsko NOR 2 96
2451. Joe Bonassisa Shikon ENG 2 96
2451. Rhys Jones Velká Británie GRB 3 2 96
2451. Lisa Martin KV Sachsen - Anhalt GER 1 3 3 96
2451. Igor Molnár Uraken Rimavská Sobota SVK 3 1 1 96
2451. Isra Ou-Aissa Team Fightin' Nabil (NED) NED 1 2 2 96
2451. Tina Stegel Postojna SLO 1 1 1 96
2451. Luisa Ziemer KV Sachsen - Anhalt GER 2 2 2 96
2459. Rita Foppe Bunkai Haren GER 2 1 95
2459. Lukáš Janda SC Flair CZE 2 2 95
2461. Ivana Stepanović Belgrade K.F. SRB 2 1 1 93
2462. Haris Kovačević Chorvatsko CRO 1 2 91
2463. Shemsi Aslani SKR Team SUI 1 1 90
2463. Amir Begovic Makedonie MKD 1 2 90
2463. Angelica Cervesato Itálie ITA 1 1 1 90
2463. Marta Embriz Mexiko MEX 1 1 90
2463. Hacen Hammour Levallois sporting club FRA 2 1 90
2463. Serhiy Chervinskyi Uniion Club UKR 1 1 1 90
2463. Veronika Ištvánková Česká republika CZE 2 1 90
2463. Stefan Ivanović Srbsko SRB 1 1 90
2463. Christo Mondolu Indonésie INA 2 1 90
2463. Umar Syarief Indonésie INA 1 1 90
2473. Aneta Markušová Česká republika CZE 2 1 1 89
2473. Angelique Meirsman Belgie BEL 1 1 3 1 89
2473. Lauren Tutty Anglie ENG 1 1 1 89
2476. Florian Genau Německo GER 2 2 1 88
2476. Adam Hrnčíř VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 1 88
2476. Jan Kočí Česká republika CZE 3 88
2476. Ashley Timmer Nizozemsko NED 1 2 2 88
2480. Veljko Brnovic Budućnost Podgorica MNE 1 1 85
2480. Dennis Dreimann Německo GER 1 1 2 85
2480. Luka Stajović Budućnost Podgorica MNE 1 1 85
2480. Daniel Vučić Hercegovina Zagreb CRO 2 2 85
2484. Boris Delhez Choku Gym Zaandam NED 3 2 84
2484. Ornella Nezi Lucembursko LUX 3 84
2484. Jakob Schultz Německo GER 1 2 1 84
2487. Yunis Nassar SC Banzai Berlin GER 2 1 83
2487. Seryozha Sargsyan Armenia ARM 1 1 1 83
2489. Jesse Enkamp Combat Academy SWE 2 1 82
2489. Leticia Ferreira Lucembursko LUX 2 1 82
2489. Špela Muha Slovinsko SLO 1 1 2 82
2489. Francis Murphy Skotsko SCO 1 1 1 82
2489. Filip Šmajcl Česká republika CZE 2 1 2 82
2494. Cyril Sollas Federation Francophone BEL 1 1 1 1 81
2494. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 1 1 1 81
2494. Bart van de Wal Belgie BEL 2 1 1 81
2497. Evgenii Alekhin Rusko RUS 1 80
2497. Tamara Amador Perez Španělsko ESP 1 80
2497. Alexandrea Anacan Nový Zéland NZL 1 80
2497. Simon Antikj Makedonie MKD 1 1 80

Stránka: 50/100
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Letní olympiáda dětí a mládeže 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů