KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kulüp: Fight Club České Budějovice

Yarışma:

Ad Soyad/Takım Sırası Kategoriler Puanlar
Fight Club České Budějovice 3 kata takýmlar bayan 11-13 yas 12
Fight Club České Budějovice 3 kata takýmlar bay 7-10 yas 12
Kryštof Bernard 15 kata bay 10-11 yas 12
Kryštof Bernard 5 kumite bay 10-11 yas -30kg 6
Lucie Bícová 5 kumite bayan 7-9 yas +30kg 6
Lucie Bukovská 3 kata bayan 10-11 yas 12
Lucie Bukovská 3 kumite bayan 10-11 yas -35kg 12
Přemysl Čarek 2 kumite bay 12-13 yas +60kg 24
Martin Duchoň 7 kumite bay 12-13 yas -60kg 3
Kamila Engelová 5 kumite bayan 10-11 yas -42kg 6
Anna Franková 3 kumite bayan 10-11 yas -42kg 12
Magdalena Frydrychová 1 kumite bayan 12-13 yas -50kg 36
Amálie Haková 2 kumite bayan 12-13 yas +50kg 24
Pavel Kadlec 5 kumite bay 7-9 yas -32kg 6
Sára Kadlecová 2 kumite bayan 10-11 yas -42kg 24
David Kastl 11 kata bay 12-13 yas 24
Lukáš Kastl 11 kata bay 12-13 yas 24
David Kastl 3 kumite bay 12-13 yas -39kg 12
Lukáš Kastl 5 kumite bay 12-13 yas -39kg 6
Martin Koupal 15 kata bay -9 yas 6
Martin Koupal 5 kumite bay 7-9 yas -27kg 6
Lenka Kundrátová 5 kata bayan -9 yas 6
Lenka Kundrátová 5 kumite bayan 7-9 yas +30kg 6
Martin Lácha 1 kumite bay 12-13 yas +60kg 36
Daniela Malá 3 kumite bayan 12-13 yas -42kg 12
Marcel Malý 15 kata bay -9 yas 12
Marcel Malý 5 kumite bay 7-9 yas -32kg 6
Michaela Medová 3 kumite bayan 12-13 yas -50kg 12
Štěpán Mistoler 15 kata bay -9 yas 12
Štěpán Mistoler 5 kumite bay 7-9 yas +32kg 6
Jaromír Musil 1 kumite bay 10-11 yas -41kg 36
Sára Nevoralová 3 kumite bayan 10-11 yas -35kg 12
Tomáš Olžbut 7 kata bay -9 yas 3
Tomáš Olžbut 15 kumite bay 7-9 yas -27kg 3
David Oprea 7 kata bay -9 yas 3
David Oprea 15 kumite bay 7-9 yas -27kg 3
Barbora Pražanová 7 kata bayan -9 yas 3
Barbora Pražanová 5 kumite bayan 7-9 yas -30kg 6
Marie Priglová 7 kata bayan 12-13 yas 3
Marie Priglová 11 kata bayan 12-13 yas 3
Marie Priglová 2 kumite bayan 12-13 yas -50kg 24
Nela Rosvaldová 15 kumite bayan 12-13 yas -50kg 24
Klára Slípková 15 kata bayan 10-11 yas 24
Klára Slípková 7 kumite bayan 10-11 yas -35kg 3
David Šimota 15 kumite bay 10-11 yas -35kg 3
Benjamin Šimůnek 3 kumite bay 7-9 yas -32kg 12
Ema Tinavská 3 kumite bayan 12-13 yas +50kg 12
Toplam:   570