Rok: 2023 - 2022 - 2021 - 2020 - 2019 - 2018 - 2017 - 2016

Soutěž o Pohár KrSKe - závodník KrSKe roku 2017

Žebříček z turnajů pořádaných kluby KrSKe

kata + kumite dohromady

Vyhlášení nejlepších závodníků KrSKe 2017

První únorovou sobotu roku 2018 vedení Královéhradeckého svazu karate ocenilo nejlepší závodníky svazu, a to ve všech věkových kategoriích. Předání pohárů nejlepším závodníkům KrSKe za rok 2017 se konalo v rámci Velké ceny Trutnova.
Mezi ženami byla nejúspěšnější Regina Plašilová z klubu Karate-do Dvůr Králové nad Labem, která v žebříčku KrSKe za rok 2017 nasbírala celkem 184 bodů, mezi muži zvítězil Jan Malý ze Spartaku Hradec Králové. Královéhradecký klub měl také nejúspěšnější juniorky a dorostenky a to Radku Dejdarovou, Lucii Havrdovou a Annu Faltovou. Mezi juniory nasbíral nejvíce bodů Lukáš Vlček ze Dvora Králové a z dorostenců se nejvíce dařilo Filipu Exnarovi z klubu Karate Vrchlabí a Dominiku Krejčímu z SKBU Trutnov, kteří nasbírali shodně 32 bodů. 72 bodů zajistilo vítězství v kategorii starších žákyň Beatě Reguliové z Vrchlabí, stejnou kategorii chlapců vyhrál její klubový kolega Daniel Jáchym. V kategorii 10-11 let zvítězili vrchlabská Adéla Šantrochová a Vojtěch Merhulík ze Dvora Králové a nejmladší vyhlašovanou kategorii 7-9 let opanovali Sylvie Havlíčková z Vrchlabí a trutnovský Tadeáš Orság. Vyhlašování nejlepších závodníků KrSKe je podporováno Královéhradeckou krajskou organizací ČUS.

Mladší žáci 7-9 let

Mladší žákyně 7-9 let