KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Klub: SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.

Závody: SKIF Prague Open 2023

Jméno Příjmení/Team Pozice Kategorie Bodů
SK Karate Spartak Hradec Králové 4 kata team junioři + juniorky (14-17) 6
SK Karate Spartak Hradec Králové 6 kata team dorostenky + juniorky (14-17) 4
SK Karate Spartak Hradec Králové 4 kata team dorostenky + juniorky (14-17) 6
SK Karate Spartak Hradec Králové 2 kata team dorostenci + junioři (14-17) 14
SK Karate Spartak Hradec Králové 4 kata team žáci (7-13) 6
SK Karate Spartak Hradec Králové 3 kata team žáci (7-13) 7
Ela Abrahamová 7 kata st. žákyně 3
Ela Abrahamová 3 Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) 7
Artem Andreychuk 7 kata st. žáci 3
Artem Andreychuk 7 kumite st. žáci -50 kg 3
Artem Andreychuk 3 Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) 7
Lenka Beránková 5 kumite dorostenky (14-15) +55kg 5
Lenka Beránková 2 Kihon Ippon kumite dorostenky 14
Lenka Beránková 13 kata dorostenky 14
Zuzana Čiháková 5 Kihon Ippon kumite dorostenky 5
Zuzana Čiháková 13 kata dorostenky 5
Filip Dočekal 13 kata st. žáci 5
Filip Dočekal 7 Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) 3
Filip Dočekal 5 kumite st. žáci -50 kg 5
Karin Doležalová 2 Džiu Ippon kumite ženy U20 14
Karin Doležalová 2 Džiu Ippon kumite juniorky 14
Karin Doležalová 6 kata ženy U20 4
Jakub Exner 7 kata st. žáci 3
Jakub Exner 7 kumite st. žáci -50 kg 3
Jakub Exner 2 Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) 14
Adam Habětínek 13 kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu 14
Adam Habětínek 3 Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) 7
Jan Kahl 1 Kihon Ippon kumite dorostenci 21
Adam Karel 5 Kihon Ippon kumite dorostenci 5
Tomáš Klapka 7 kumite junioři (16-17) -65kg 3
Tomáš Klapka 5 kata muži U20 5
Tomáš Klapka 7 kata junioři 3
Tomáš Klapka 3 kumite muži U20 -70kg 7
Jaromír Košťál 2 kumite ml. žáci (10-11) -35 kg 14
Jaromír Košťál 2 kata ml. žáci (10-11) 14
Jaromír Košťál 3 Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) 7
Pavel Krám 3 Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) 7
Miroslav Kučera 13 kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu 7
Miroslav Kučera 13 Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) 7
Daniela Kulhánková 1 Džiu Ippon kumite ženy U20 21
Daniela Kulhánková 1 Džiu Ippon kumite juniorky 21
Daniela Kulhánková 5 kata ženy U20 5
Daniela Kulhánková 3 kumite juniorky (16-17) -55kg 7
Ema Laššová 5 Kihon Ippon kumite dorostenky 5
Ema Laššová 13 kata dorostenky 5
Adina Matoulková 2 kata dorostenky 14
Adina Matoulková 1 kumite dorostenky (14-15) +55kg 21
Markéta Matoulková 3 Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) 7
Adina Matoulková 1 Kihon Ippon kumite dorostenky 21
Matěj Örhalmi 13 Kihon Ippon kumite dorostenci 21
Maxmilián-václav Petráň 7 kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu 3
Maxmilián-václav Petráň 13 Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) 3
Marcelo-alejandro Portillo-abad 13 Kihon Ippon kumite dorostenci 3
Marcelo-alejandro Portillo-abad 1 kumite dorostenci (14-15) -60kg 21
Tereza Přívozníková 7 kata dorostenky 3
Tereza Přívozníková 3 Kihon Ippon kumite dorostenky 7
Matěj Švojgr 2 kumite ml. žáci (7-9) -30kg 14
Matěj Švojgr 3 Sanbon kumite ml. žáci 7-9 (od 6.kyu) 7
Celkem:   504