KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Klub: SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.

Závody: Grand Prix Hradec Králové 2023

Jméno Příjmení/Team Pozice Kategorie Bodů
SK Karate Spartak Hradec Králové 5 kata team žákyně (7-13) 5
SK Karate Spartak Hradec Králové 5 kata team žáci (7-13) 5
SK Karate Spartak Hradec Králové 2 kata team žáci (7-13) 14
SK Karate Spartak Hradec Králové 1 kumite team muži 21
SK Karate Spartak Hradec Králové 2 kata team ženy 14
SK Karate Spartak Hradec Králové 2 kata team dorostenci + junioři (14-17) 14
Ela Abrahamová 11 kata st. žákyně 14
Ela Abrahamová 2 Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) 14
Tomáš Ballon 7 Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) 3
Tomáš Ballon 4 kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu 6
Lenka Beránková 5 Kihon Ippon kumite dorostenky 5
Lenka Beránková 13 kata dorostenky 5
Jeremiáš Blažek 7 kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu 3
Martin Čežík 7 Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) 3
Martin Čežík 13 kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu 3
Zuzana Čiháková 7 kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu 3
Zuzana Čiháková 3 Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) 7
Adrian Čížek 13 Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) 7
Adrian Čížek 13 kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu 7
Vít Diviš 5 Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) 5
Vít Diviš 7 kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu 3
Filip Dočekal 2 Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) 14
Filip Dočekal 2 kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu 14
Jakub Exner 7 kumite ml. žáci (10-11) +35kg 3
Jakub Exner 7 kata ml. žáci (10-11) 3
Jakub Exner 3 Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) 7
Adam Habětínek 7 kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu 3
Adam Habětínek 1 Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) 21
Lucie Hanušová 13 kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu 21
Denis Hanzlík 3 Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) 7
Jakub Hanzlík 7 Džiu Ippon kumite junioři 3
Jakub Hanzlík 13 kata junioři 3
Denis Hanzlík 7 kata st. žáci 3
Denis Hanzlík 13 kumite st. žáci -50 kg 3
Jakub Hanzlík 5 kumite junioři (16-17) BRH 5
Jakub Hanzlík 5 kumite junioři (16-17) +65kg 5
Rudolf Haviger 1 kumite dorostenci (14-15) -60kg 21
Rudolf Haviger 5 kumite junioři (16-17) -65kg 5
Jan Jaroš 3 kata dorostenci 7
Jan Jaroš 5 kumite dorostenci (14-15) -60kg 5
Jan Jaroš 5 Džiu Ippon kumite junioři 5
Jan Jaroš 2 kata junioři 14
Jan Jaroš 3 Kihon Ippon kumite dorostenci 7
Jan Kahl 7 Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) 3
Jan Kahl 7 kata st. žáci 3
Jan Kahl 13 Kihon Ippon kumite dorostenci 3
Jan Kahl 11 kata dorostenci 3
Vojtěch Kašlík 13 kata dorostenci 3
Tomáš Klapka 13 kata junioři 3
Eliška Klementová 13 kata ml. žákyně (10-11) 3
Eliška Klementová 3 Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) 7
Samuel Košnar 7 Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) 3
Samuel Košnar 11 kata st. žáci 3
Samuel Košnar 13 kumite st. žáci -50 kg 3
Jaromír Košťál 3 kumite ml. žáci (10-11) -35 kg 7
Jaromír Košťál 4 kata ml. žáci (10-11) 6
Jaromír Košťál 1 Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) 21
Jaromír Košťál 7 kumite ml. žáci BRH 3
Štěpán Kotala 5 kata ml. žáci (10-11) 5
Štěpán Kotala 3 Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) 7
Štěpán Kotala 13 kumite ml. žáci BRH 7
Štěpán Kotala 13 kumite ml. žáci (10-11) +35kg 7
Tereza Kotalová 7 kumite dorostenky (14-15) -55kg 3
Tereza Kotalová 7 kata st. žákyně 3
Tereza Kotalová 13 kumite st. žákyně BRH 3
Tereza Kotalová 13 kumite st. žákyně +45kg 3
Tereza Kotalová 13 kata dorostenky 3
Tereza Kotalová 3 Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) 7
Pavel Krám 7 kata ml. žáci (10-11) 3
David Krám 13 kata st. žáci 3
Pavel Krám 2 Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) 14
David Krám 2 kumite st. žáci +50kg 14
Pavel Krám 13 kumite ml. žáci (10-11) +35kg 14
David Krám 13 Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) 14
Miroslav Kučera 13 Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) 14
Jindřich Kučera 7 kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu 3
Miroslav Kučera 7 kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu 3
Jindřich Kučera 7 Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu 3
Antonín Kvasnička 13 Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) 3
Antonín Kvasnička 7 kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu 3
Adina Matoulková 3 kumite dorostenky (14-15) +55kg 7
Adina Matoulková 3 Kihon Ippon kumite dorostenky 7
Adina Matoulková 13 kata dorostenky 7
Adina Matoulková 1 kumite dorostenky (14-15) BRH 21
David Novák 7 kata muži 3
David Novák 1 kumite muži -75 kg 21
Iva Nováková 1 kata Masters ženy 50+ 21
Anna Peřinová 3 Kihon Ippon kumite dorostenky 7
Anna Peřinová 13 kata dorostenky 7
Maxmilián-václav Petráň 7 Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) 3
Maxmilián-václav Petráň 5 kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu 5
František Pištora 13 Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) 5
František Pištora 13 kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu 5
Marcelo-alejandro Portillo-abad 7 kata dorostenci 3
Marcelo-alejandro Portillo-abad 7 kumite dorostenci (14-15) -60kg 3
Marcelo-alejandro Portillo-abad 5 Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) 5
Marcelo-alejandro Portillo-abad 13 kata st. žáci 5
Marcelo-alejandro Portillo-abad 2 kumite st. žáci BRH 14
Marcelo-alejandro Portillo-abad 5 kumite st. žáci +50kg 5
Marcelo-alejandro Portillo-abad 5 Kihon Ippon kumite dorostenci 5
Jan Rohlena 3 kumite muži -75 kg 7
Filip Solař 4 kata muži 6
Filip Solař 3 kumite muži -75 kg 7
Ondřej Šedek 7 Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) 3
Ondřej Šedek 13 kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu 3
Vojtěch Šimek 13 Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) 3
Vojtěch Šimek 13 kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu 3
Filip Votava 13 Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) 3
Filip Votava 13 kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu 3
Lukáš Votýpka 5 Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) 5
Lukáš Votýpka 13 kata st. žáci 5
Matyáš Zalabák 3 Džiu Ippon kumite muži U20 7
Matyáš Zalabák 5 Džiu Ippon kumite junioři 5
Matyáš Zalabák 13 kata muži U20 5
Matyáš Zalabák 11 kata junioři 5
Celkem:   782