KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Klub: SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.

Závody: Grand Prix Hradec Králové 2023

Jméno Příjmení/Team Pozice Kategorie Bodů
SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS 2 kata team žákyně (7-13) 14
SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS 6 kata team žáci (7-13) 4
SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS 2 kumite team junioři (16-17) 14
SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS 1 kumite team ženy 21
SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS 1 kumite team dorostenci (14-15) 21
SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS 1 kumite team ženy 21
SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS 2 kumite team muži 14
SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS 3 kata team ženy 7
SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS 2 kata team muži 14
SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS 3 kata team dorostenky + juniorky (14-17) 7
SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS 1 kata team dorostenci + junioři (14-17) 21
Lukáš Honc 3 kumite muži -85 kg 7
Lukáš Honc 13 kata muži 7
Agáta Julinová 5 kata ženy U20 5
Agáta Julinová 7 kata juniorky 3
Kryštof Kandalík 11 kata dorostenci 3
Kryštof Kandalík 1 Džiu Ippon kumite junioři 21
Kryštof Kandalík 13 Kihon Ippon kumite dorostenci 21
Kryštof Kandalík 7 kata junioři 3
Nina Kandalíková 2 kata st. žákyně 14
Nina Kandalíková 3 kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg 7
Nina Kandalíková 5 kata ml. žákyně (10-11) 5
Nina Kandalíková 3 Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) 7
Nina Kandalíková 1 Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) 21
Jaroslav Olejník 5 kumite st. žáci BRH 5
Jaroslav Olejník 1 kumite st. žáci -50 kg 21
Lucie Olejníková 3 kata st. žákyně 7
Lucie Olejníková 1 Kihon Ippon kumite dorostenky 21
Lucie Olejníková 1 Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) 21
Lucie Olejníková 2 kumite st. žákyně BRH 14
Lucie Olejníková 3 kumite st. žákyně +45kg 7
Amálie Pallová 1 kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu 21
Julie Pallová 3 Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) 7
Amálie Pallová 3 Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu 7
Julie Pallová 2 Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu 14
Amálie Pallová 2 Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) 14
Julie Pallová 1 kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu 21
Amálie Pallová 2 kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu 14
Julie Pallová 1 kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu 21
Viktor Polok 7 kumite ml. žáci BRH 3
Viktor Polok 13 kata ml. žáci (10-11) 3
Viktor Polok 7 kumite ml. žáci (10-11) +35kg 3
Viktor Polok 13 Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) 3
Viktor Polok 7 Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) 3
Matěj Rovenský 13 kata dorostenci 3
Matěj Rovenský 7 Kihon Ippon kumite dorostenci 3
Matěj Rovenský 3 kumite junioři (16-17) -65kg 7
Matěj Rovenský 2 kumite dorostenci (14-15) BRH 14
Matěj Rovenský 3 kumite dorostenci (14-15) +60kg 7
Oleksandr Smolyarov 5 kumite st. žáci BRH 5
Oleksandr Smolyarov 7 kumite st. žáci -50 kg 3
Marek Šedivý 4 kata junioři 6
Marek Šedivý 3 Džiu Ippon kumite muži U20 7
Marek Šedivý 3 Džiu Ippon kumite junioři 7
Marek Šedivý 1 kumite muži U20 -70kg 21
Marek Šedivý 3 kumite junioři (16-17) -65kg 7
Isabel Štrossová 3 Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) 7
Isabel Štrossová 7 kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu 3
Isabel Štrossová 2 kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu 14
Ondřej Šuhaj 5 Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) 5
Ondřej Šuhaj 2 kumite st. žáci -50 kg 14
Vojtěch Šuhaj 13 kata st. žáci 14
Ondřej Šuhaj 13 kata st. žáci 14
Vojtěch Šuhaj 3 kumite ml. žáci BRH 7
Ondřej Šuhaj 2 kumite ml. žáci BRH 14
Ondřej Šuhaj 13 kata ml. žáci (10-11) 14
Vojtěch Šuhaj 3 kumite ml. žáci (10-11) +35kg 7
Vojtěch Šuhaj 7 kata ml. žáci (10-11) 3
Ondřej Šuhaj 2 kumite ml. žáci (10-11) +35kg 14
Vojtěch Šuhaj 13 Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) 14
Ondřej Šuhaj 7 Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) 3
Vojtěch Šuhaj 7 Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) 3
Victoria Wachowska 3 kumite ženy BRH 7
Victoria Wachowska 2 kumite ženy +60kg 14
Celkem:   773