KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Üniversiteler Arasi DS 2014 - 19.06.2014 - 22.06.2014

şehir Bar
Ülke Karadağ
Organizasyon FISU, WKF
Yarışmacılar 338
Girişleri 357
Kulüpler 41
Ülkeler 41
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 23
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 23
Puanlama 240-160-80-40-20
İstatistikler


Beğenilme:
65.91%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 11x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
7. kumite bay -75kg John Georgas Avustralya AUS AUS
2. kumite takýmlar bayan Avusturya AUT AUT
3. kata takýmlar bay Avusturya AUT AUT
3. kumite bay -67kg Stefan Pokorny Avusturya AUT AUT
5. kumite bayan -50kg Bettina Plank Avusturya AUT AUT
5. kumite takýmlar bay Azerbaycan AZE AZE
7. kata bay Tural Baljanli Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay -67kg Niyazi Aliyev Azerbaycan AZE AZE
5. kumite bay -75kg Vusal Kamalli Azerbaycan AZE AZE
1. kata takýmlar bayan Beyaz Rusya BLR BLR
5. kumite bayan -50kg Alesia Viatkina Beyaz Rusya BLR BLR
3. kata bayan Maryia Fursava Beyaz Rusya BLR BLR
7. kumite bay -84kg Anton Isakau Beyaz Rusya BLR BLR
3. kumite takýmlar bay Brezilya BRA BRA
3. kumite bay +84kg Wellington Rodrigues Barbosa Brezilya BRA BRA
7. kumite bayan -50kg Aline Souza De Paula Brezilya BRA BRA
5. kumite bay -60kg Edemilson Gutz dos Santos Brezilya BRA BRA
2. kumite bay -67kg Vinicius Rezende Figueira Brezilya BRA BRA
3. kumite bayan -68kg Aleksandra Stubleva Bulgaristan BUL BUL
7. kata bayan Veronika Mišková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bay -60kg Jingchao Sun Çin Halk Cumhuriyeti CHN CHN
5. kumite bayan +68kg Cui Lan Zeng Çin Halk Cumhuriyeti CHN CHN
5. kumite bay -67kg Fei Cheng Çin Halk Cumhuriyeti CHN CHN
3. kumite bayan +68kg Helena Kuusisto Finlandiya FIN FIN
3. kumite bayan -61kg Leila Heurtault France FRA FRA
5. kumite takýmlar bayan Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -55kg Emilie Thouy Fransa FRA FRA
1. kumite bay -75kg Logan Da Costa Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -50kg Sophia Bouderbane Fransa FRA FRA
7. kumite bay -67kg Marc Alexis Rouret Fransa FRA FRA
2. kumite bayan +68kg Anne Laure Florentin Fransa FRA FRA
5. kumite bayan -68kg Alizee Agier Fransa FRA FRA
7. kumite bayan -61kg Linda Marie Kerner Germany GER GER
2. kumite bay +84kg Vinko Ursić Glavanović Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan -61kg Kaylee Zwakhalen Hollanda NED NED
7. kumite bay -67kg Nick Gerrese Hollanda NED NED
5. kata bayan Lok Man Wu Hong Kong HKG HKG
3. kumite bay -84kg Zabiollah Poorshab İran IRI IRI
3. kumite takýmlar bayan İran IRI IRI
5. kata takýmlar bay İran IRI IRI
1. kumite takýmlar bay İran IRI IRI
3. kumite bay +84kg Sajad Ganjzadeh İran IRI IRI
1. kumite bay -60kg Amir Mehdizadeh İran IRI IRI
3. kumite bayan +68kg Hamideh Abbasali İran IRI IRI
5. kata bayan Mahsa Afsaneh İran IRI IRI
5. kumite bayan -55kg Fatemeh Chalaki İran IRI IRI
1. kumite bayan -50kg Sahar Karaji İran IRI IRI
2. kumite bayan -61kg Rozita Alipourkeshka İran IRI IRI
3. kumite bayan -61kg Amy Connell İskoçya SCO SCO
3. kata bay Mattia Busato İtalya ITA ITA
3. kumite bayan -68kg Chiara Zuanon İtalya ITA ITA
1. kumite takýmlar bayan Japonya JPN JPN
1. kata takýmlar bay Japonya JPN JPN
1. kata bayan Kiyou Shimizu Japonya JPN JPN
1. kumite bayan -68kg Ayumi Uekusa Japonya JPN JPN
5. kumite bayan -61kg Mayumi Someya Japonya JPN JPN
1. kumite bayan +68kg Natsumi Kawamura Japonya JPN JPN
2. kata bay Chikashi Hayashida Japonya JPN JPN
3. kumite bay -60kg Shintaro Araga Japonya JPN JPN
5. kumite bay -67kg Yuta Yoshiya Japonya JPN JPN
3. kumite bay -84kg Tetsuya Honda Japonya JPN JPN
3. kata bayan Biserka Radulović Karadağ MNE MNE
3. kata takýmlar bayan Karadağ MNE MNE
1. kumite bay +84kg Danilo Lučić Karadağ MNE MNE
5. kata bay Mijat Vojvodić Karadağ MNE MNE
3. kumite bayan -50kg Ana Drašković Karadağ MNE MNE
2. kumite bayan -55kg Jennifer Warling Lüksemburg LUX LUX
1. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -75kg András Virág Macaristan HUN HUN
1. kumite bay -84kg Berat Jakupi Macedonia MKD MKD
2. kata takýmlar bayan Makedonya MKD MKD
2. kumite takýmlar bay Makedonya MKD MKD
7. kumite bayan -68kg Monika Stefanovska Makedonya MKD MKD
5. kumite bay +84kg Simon Antikj Makedonya MKD MKD
3. kumite bay -60kg Emil Pavlov Makedonya MKD MKD
2. kumite bayan -68kg Shree Sharmini Segaran Malezya MAS MAS
3. kata takýmlar bayan Meksika MEX MEX
5. kata takýmlar bay Meksika MEX MEX
7. kata bay Guillermo Dominguez Dominguez Meksika MEX MEX
7. kata bayan Gabriela Dominguez Meksika MEX MEX
7. kumite bay -75kg Daniel Vargas Meksika MEX MEX
2. kata takýmlar bay Mısır EGY EGY
5. kumite takýmlar bay Mısır EGY EGY
1. kata bay Ahmed Ashraf Shawky Mısır EGY EGY
1. kumite bayan -55kg Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Mısır EGY EGY
2. kumite bay -60kg Ahmed Abdelnasser Abdelsadek Mısır EGY EGY
3. kumite bay -75kg Omar Abdelrahman Mısır EGY EGY
2. kumite bay -84kg Abdalla Ibrahim Mısır EGY EGY
7. kumite bay +84kg Ahmed Hassan Mısır EGY EGY
7. kumite bayan -68kg Andra Elena Dascalu Romanya ROM ROM
7. kumite bayan -50kg Anna Lupashko Rusya RUS RUS
5. kumite bayan -55kg Valeriya Finashkina Rusya RUS RUS
5. kumite bay -84kg Ilia Granovesov Rusya RUS RUS
3. kumite takýmlar bayan Sırbistan SRB SRB
7. kumite bay -60kg Milos Petrovic Sırbistan SRB SRB
5. kumite bayan -68kg Ivana Čomagić Sırbistan SRB SRB
3. kumite bayan -55kg Branka Arandjelovic Sırbistan SRB SRB
7. kumite bay +84kg Velimir Jeknic Sırbistan SRB SRB
2. kata bayan Katarína Longová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
1. kumite bayan -61kg Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan +68kg Dominika Tatarová Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan -55kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
2. kumite bay -75kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
5. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
7. kumite takýmlar bay Slovakya SVK SVK
3. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
7. kumite takýmlar bayan Slovenya SLO SLO
5. kumite bay +84kg Sebastjan Budihna Slovenya SLO SLO
7. kumite takýmlar bayan Taiwan TAI TAI
7. kumite takýmlar bay Taiwan TAI TAI
5. kumite bay -60kg Chien-Tsang Chen Taiwan TAI TAI
5. kumite bayan -61kg Ting Chang Taiwan TAI TAI
5. kata bay Yi Ta Wang Taiwan TAI TAI
5. kata takýmlar bayan Türkiye TUR TUR
3. kumite takýmlar bay Türkiye TUR TUR
5. kumite bayan +68kg Meltem Hocaoglu Türkiye TUR TUR
7. kumite bayan -55kg Feyza Can Türkiye TUR TUR
5. kumite bay -75kg Ibrahim Hakki Ozbay Türkiye TUR TUR
5. kumite bay -84kg Ismail Can Keskin Türkiye TUR TUR
7. kumite bayan +68kg Amy Thomason Yeni Zelanda NZL NZL
7. kumite bay -84kg James Holder Yeni Zelanda NZL NZL

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Üniversiteler Arasi DS 2012 12.07.2012-15.07.2012
Üniversiteler Arasi DS 2010 15.07.2010-18.07.2010
Üniversiteler Arasi DS 2008 11.07.2008-13.07.2008
Üniversiteler Arasi DS 2006 06.08.2006
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır