KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Dünya sampiyonasi 2010 - 27.10.2010 - 31.10.2010

şehir Belgrad
Ülke Sırbistan
Organizasyon WKF
Yarışmacılar 876
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 27
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 27
Puanlama 600-400-200-100-50


Beğenilme:
76.07%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 70x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN VEN
2. kata bay Luca Valdesi İtalya ITA ITA
3. kata bay Itaru Oki Japonya JPN JPN
3. kata bay Akio Tamashiro Peru PER PER
5. kata bay Vu Duck Minh Dack Fransa FRA FRA
5. kata bay Mustafa Ibrahim Mısır EGY EGY
7. kata bay Marco Aurelio De Sa Brezilya BRA BRA
7. kata bay Yvan Rodriguez Merino Belgium BEL BEL
kata bayan
1. kata bayan Yohana Sanchez Venezuela VEN VEN
2. kata bayan Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE VIE
3. kata bayan Mirna Šenjug Hırvatistan CRO CRO
3. kata bayan Rika Usami Japonya JPN JPN
5. kata bayan Manal Kamilia Hadj Said Cezayir ALG ALG
5. kata bayan Lee Lee Lim Malezya MAS MAS
7. kata bayan Éva Horváth Macaristan HUN HUN
7. kata bayan Gergana Vitanova Bulgaristan BUL BUL
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay İtalya ITA ITA
2. kata takýmlar bay Japonya JPN JPN
3. kata takýmlar bay İspanya ESP ESP
3. kata takýmlar bay Peru PER PER
5. kata takýmlar bay Fransa FRA FRA
5. kata takýmlar bay İran IRI IRI
7. kata takýmlar bay Endonezya INA INA
7. kata takýmlar bay Karadağ MNE MNE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Japonya JPN JPN
2. kata takýmlar bayan Vietnam VIE VIE
3. kata takýmlar bayan İtalya ITA ITA
3. kata takýmlar bayan İspanya ESP ESP
5. kata takýmlar bayan Fransa FRA FRA
5. kata takýmlar bayan Sırbistan SRB SRB
7. kata takýmlar bayan Yunanistan GRE GRE
7. kata takýmlar bayan Makao MAC MAC
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Douglas Santos Brose Brezilya BRA BRA
2. kumite bay -60kg Michele Giuliani İtalya ITA ITA
3. kumite bay -60kg Matias Gomez Garcia İspanya ESP ESP
3. kumite bay -60kg Kalvis Kalnins Letonya LAT LAT
5. kumite bay -60kg Ottó Horváth Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -60kg Andrés Felip Rendón Llanos Kolombiya COL COL
7. kumite bay -60kg Alexander Heimann Almanya GER GER
7. kumite bay -60kg Johan Lopes Fransa FRA FRA
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Dimitrios Triantafyllis Yunanistan GRE GRE
2. kumite bay -67kg Hamed Ziksari İran IRI IRI
3. kumite bay -67kg Ádám Kovács Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -67kg Shinji Nagaki Japonya JPN JPN
5. kumite bay -67kg Ömer Kemaloglu Türkiye TUR TUR
5. kumite bay -67kg Sayed Salem Saad Mısır EGY EGY
7. kumite bay -67kg Siphiwe Goodenough August Güney Afrika Cumhuriyeti SAR SAR
7. kumite bay -67kg Jean Carlos Peña Venezuela VEN VEN
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Rafael Aghayev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay -75kg Luigi Busà İtalya ITA ITA
3. kumite bay -75kg Miloš Jovanović Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay -75kg Nermin Potur Bosna-Hersek BIH BIH
5. kumite bay -75kg Alton Brown İngiltere ENG ENG
5. kumite bay -75kg Murat Sahin Switzerland SUI SUI
7. kumite bay -75kg Kou Matsuhisa Japonya JPN JPN
7. kumite bay -75kg Michael Georgios Tzanos Yunanistan GRE GRE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Slobodan Bitevic Sırbistan SRB SRB
2. kumite bay -84kg Yavuz Karamollaoglu Türkiye TUR TUR
3. kumite bay -84kg Ludovic Cacheux Fransa FRA FRA
3. kumite bay -84kg Islamutdin Eldarouchev Rusya RUS RUS
5. kumite bay -84kg Hacene Guiri Cezayir ALG ALG
5. kumite bay -84kg Salvatore Loria İtalya ITA ITA
7. kumite bay -84kg Ryutaro Araga Japonya JPN JPN
7. kumite bay -84kg Christian Grüner Almanya GER GER
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Dejan Umičević Sırbistan SRB SRB
2. kumite bay +84kg Mohanad Magdy Mohammed Mısır EGY EGY
3. kumite bay +84kg Zarko Arsovski Macedonia MKD MKD
3. kumite bay +84kg Shahin Atamov Azerbaycan AZE AZE
5. kumite bay +84kg Wellington Rodrigues Barbosa Brezilya BRA BRA
5. kumite bay +84kg Khamit Tebuev Rusya RUS RUS
7. kumite bay +84kg Stefano Maniscalco İtalya ITA ITA
7. kumite bay +84kg Callum Robb Birleşik Krallık SCO SCO
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Hong Li Çin Halk Cumhuriyeti CHN CHN
2. kumite bayan -50kg Betty Aquilina France FRA FRA
3. kumite bayan -50kg Cheili Carolina Gonzalez Castillo Guatemala GUA GUA
3. kumite bayan -50kg Tyler Avery Wolfe USA USA USA
5. kumite bayan -50kg Gülderen Celik Türkiye TUR TUR
5. kumite bayan -50kg Elana Ponomareva Rusya RUS RUS
7. kumite bayan -50kg Aurelie Magnin İsviçre SUI SUI
7. kumite bayan -50kg Venera Zhetibay Kazakistan KAZ KAZ
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Miki Kobayashi Japonya JPN JPN
2. kumite bayan -55kg Sara Cardin İtalya ITA ITA
3. kumite bayan -55kg Jelena Kovačević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -55kg Shannon Nishi USA USA USA
5. kumite bayan -55kg Ilham Eldjou Cezayir ALG ALG
5. kumite bayan -55kg Aynur Mammadova Azerbaycan AZE AZE
7. kumite bayan -55kg Gema Alias Fernandez İspanya ESP ESP
7. kumite bayan -55kg Serap Özcelik Türkiye TUR TUR
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Kristina Mah Avustralya AUS AUS
2. kumite bayan -61kg Lolita Dona Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -61kg Diana Schwab İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan -61kg Natalie Karina Joyce Williams England ENG ENG
5. kumite bayan -61kg Elisa Fonseca Au USA USA USA
5. kumite bayan -61kg Yu Miyamoto Japonya JPN JPN
7. kumite bayan -61kg Golrokh Khalili Kanada CAN CAN
7. kumite bayan -61kg Maria Sobol Rusya RUS RUS
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Yadira Lira Navarro Meksika MEX MEX
2. kumite bayan -68kg Asumi Ishizuka Japonya JPN JPN
3. kumite bayan -68kg Hafsa Seyda Burucu Türkiye TUR TUR
3. kumite bayan -68kg Irene Colomar Costa İspanya ESP ESP
5. kumite bayan -68kg Heba Abd El Rahman Abd El Hamid Mısır EGY EGY
5. kumite bayan -68kg Hanina Berrouba Netherlands NED NED
7. kumite bayan -68kg Lucelia Ribeiro Brezilya BRA BRA
7. kumite bayan -68kg Azra Saleš Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Greta Vitelli İtalya ITA ITA
2. kumite bayan +68kg Nadege Ait Ibrahim Fransa FRA FRA
3. kumite bayan +68kg Merima Softić Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan +68kg Lingling Tang Çin Halk Cumhuriyeti CHN CHN
5. kumite bayan +68kg Françoise Jeuris Belgium BEL BEL
5. kumite bayan +68kg Fatima Zahra Nouass Fas MAR MAR
7. kumite bayan +68kg Ivana Filipovic Sırbistan SRB SRB
7. kumite bayan +68kg Emiko Homma Japonya JPN JPN
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Sırbistan SRB SRB
2. kumite takýmlar bay Azerbaycan AZE AZE
3. kumite takýmlar bay Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite takýmlar bay Mısır EGY EGY
5. kumite takýmlar bay Fransa FRA FRA
5. kumite takýmlar bay Slovenya SLO SLO
7. kumite takýmlar bay Türkiye TUR TUR
7. kumite takýmlar bay Hollanda NED NED
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Fransa FRA FRA
2. kumite takýmlar bayan İspanya ESP ESP
3. kumite takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite takýmlar bayan USA USA USA
5. kumite takýmlar bayan Türkiye TUR TUR
5. kumite takýmlar bayan Mısır EGY EGY
7. kumite takýmlar bayan Tunus TUN TUN
7. kumite takýmlar bayan İngiltere ENG ENG

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Dünya sampiyonasi 2014 05.11.2014-09.11.2014
Dünya sampiyonasi 2012 21.11.2012-25.11.2012
Dünya sampiyonasi 2008 13.11.2008-16.11.2008
Dünya sampiyonasi 2006 12.10.2006-15.10.2006
Dünya sampiyonasi 2004 18.11.2004-21.11.2004
Dünya sampiyonasi 2002 21.11.2002-24.11.2002
Dünya sampiyonasi 2000 12.10.2000-15.10.2000
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır