KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Dünya sampiyonasi 2004 - 18.11.2004 - 21.11.2004

şehir Monterrey
Ülke Meksika
Organizasyon WKF
Yarışmacılar 582
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 24
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 24
Puanlama 600-400-200-100-50


Beğenilme:
54.76%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 21x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Luca Valdesi İtalya ITA ITA
2. kata bay Akio Tamashiro Peru PER PER
3. kata bay Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN VEN
3. kata bay Toshihide Uchiage Kanada CAN CAN
kata bayan
1. kata bayan Atsuko Wakai Japonya JPN JPN
2. kata bayan Myriam Szkudlarek Fransa FRA FRA
3. kata bayan Alessandra Caribe Moura Brezilya BRA BRA
3. kata bayan Yohana Sanchez Venezuela VEN VEN
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay İtalya ITA ITA
2. kata takýmlar bay Japonya JPN JPN
3. kata takýmlar bay Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bay Meksika MEX MEX
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Japonya JPN JPN
2. kata takýmlar bayan Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bayan İspanya ESP ESP
3. kata takýmlar bayan Brezilya BRA BRA
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Paul Newby İngiltere ENG ENG
2. kumite bay -60kg Hossein Rouhani İran IRI IRI
3. kumite bay -60kg Yuriy Kalashnikov Rusya RUS RUS
3. kumite bay -60kg David Luque Camacho İspanya ESP ESP
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Luis Plumacher Venezuela VEN VEN
2. kumite bay -65kg Ádám Kovács Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -65kg Alexandre Biamonti Fransa FRA FRA
3. kumite bay -65kg Lucio Martínez Arjantin ARG ARG
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Shinji Nagaki Japonya JPN JPN
2. kumite bay -70kg Mensur Cakić Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay -70kg Sayguidmagomed Shakhrudinov Rusya RUS RUS
3. kumite bay -70kg Oscar Vázquez Martins İspanya ESP ESP
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Davíd Santana Vega İspanya ESP ESP
2. kumite bay -75kg Konstantinos Papadopoulos Yunanistan GRE GRE
3. kumite bay -75kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -75kg Yavuz Karamollaoglu Türkiye TUR TUR
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Zeynel Celik Turkiye TUR TUR
2. kumite bay -80kg Daniël Sabanovic Hollanda NED NED
3. kumite bay -80kg Yann Baillon Fransa FRA FRA
3. kumite bay -80kg John Fonseca USA USA USA
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Alexandr Guerunov Rusya RUS RUS
2. kumite bay +80kg Leon Anthony Walters İngiltere ENG ENG
3. kumite bay +80kg Thomas Bjuring Danimarka DEN DEN
3. kumite bay +80kg Alen Zamlic Hırvatistan CRO CRO
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Rory Daniels İngiltere ENG ENG
2. kumite bay OPEN Seydine Balde Fransa FRA FRA
3. kumite bay OPEN Mehran Behnamfar İran IRI IRI
3. kumite bay OPEN Stefano Maniscalco İtalya ITA ITA
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Tomoko Araga Japonya JPN JPN
2. kumite bayan -53kg Cheili Carolina Gonzalez Castillo Guatemala GUA GUA
3. kumite bayan -53kg Kora Knühmann Almanya GER GER
3. kumite bayan -53kg Shannon Nishi USA USA USA
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Yadira Lira Navarro Meksika MEX MEX
2. kumite bayan -60kg Nathalie Leroy Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -60kg Noelia Fernandez Alonso İspanya ESP ESP
3. kumite bayan -60kg Alexandra Kurtz Almanya GER GER
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Elisa Fonseca Au USA USA USA
2. kumite bayan +60kg Vanesca Nortan Hollanda NED NED
3. kumite bayan +60kg Laurance Fischer Fransa FRA FRA
3. kumite bayan +60kg Zsuzsanna Klima Macaristan HUN HUN
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Elisa Fonseca Au USA USA USA
2. kumite bayan OPEN Nadine Ziemer Almanya GER GER
3. kumite bayan OPEN Zsuzsanna Klima Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan OPEN Vanesca Nortan Hollanda NED NED
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Fransa FRA FRA
2. kumite takýmlar bay İspanya ESP ESP
3. kumite takýmlar bay İtalya ITA ITA
3. kumite takýmlar bay Rusya RUS RUS
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Türkiye TUR TUR
2. kumite takýmlar bayan İspanya ESP ESP
3. kumite takýmlar bayan Fransa FRA FRA
3. kumite takýmlar bayan Almanya GER GER

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Dünya sampiyonasi 2012 21.11.2012-25.11.2012
Dünya sampiyonasi 2010 27.10.2010-31.10.2010
Dünya sampiyonasi 2008 13.11.2008-16.11.2008
Dünya sampiyonasi 2006 12.10.2006-15.10.2006
Dünya sampiyonasi 2002 21.11.2002-24.11.2002
Dünya sampiyonasi 2000 12.10.2000-15.10.2000
Dünya sampiyonasi 1998 18.10.1998
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır