KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2011 - 11.02.2011 - 13.02.2011

şehir Novi Sad
Ülke Sırbistan
Organizasyon EKF
Yarışmacılar 872
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 28
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 29
Puanlama 300-200-100-50-25


Beğenilme:
64.44%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 45x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Ali Sofuoglu Türkiye TUR TUR
2. kata bay 14-15 yas Maksim Ksenofontov Rusya RUS RUS
3. kata bay 14-15 yas Solomon Rafailov İsrail ISR ISR
3. kata bay 14-15 yas Urtzi Rodriguez İspanya ESP ESP
5. kata bay 14-15 yas Federico Ciafrei İtalya ITA ITA
5. kata bay 14-15 yas Aljaž Klaneček Slovenya SLO SLO
7. kata bay 14-15 yas Maximilian Schinke Germany GER GER
7. kata bay 14-15 yas Christ Signavong Fransa FRA FRA
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Margarita Morata İspanya ESP ESP
2. kata bayan 14-15 yas Aimee Sell İngiltere ENG ENG
3. kata bayan 14-15 yas Bojana Mladežić Sırbistan SRB SRB
3. kata bayan 14-15 yas Maria Teresa Santos Portekiz POR POR
5. kata bayan 14-15 yas Rabia Kusmus Türkiye TUR TUR
5. kata bayan 14-15 yas Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
7. kata bayan 14-15 yas Lenka Pipišková Slovakia SVK SVK
7. kata bayan 14-15 yas Valérie Will Switzerland SUI SUI
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Relja Mijanović Sırbistan SRB SRB
2. kata bay 16-17 yas Rabah Selmani Fransa FRA FRA
3. kata bay 16-17 yas Lorenzo Capacci İtalya ITA ITA
3. kata bay 16-17 yas Yvan Rodriguez Merino Belgium BEL BEL
5. kata bay 16-17 yas Ali Gokhan Alkan Türkiye TUR TUR
5. kata bay 16-17 yas Milan Vinčić Hırvatistan CRO CRO
7. kata bay 16-17 yas Nikita Bakanov Rusya RUS RUS
7. kata bay 16-17 yas Christoph Erlenwein Avusturya AUT AUT
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Patricia Esparteiro Portekiz POR POR
3. kata bayan 16-17 yas Sonia Garcia İspanya ESP ESP
3. kata bayan 16-17 yas Mia Karlsson İsveç SWE SWE
5. kata bayan 16-17 yas Laura De Frenza İtalya ITA ITA
5. kata bayan 16-17 yas Katarina Piperin Sırbistan SRB SRB
7. kata bayan 16-17 yas Katarzyna Dubel Polonya POL POL
7. kata bayan 16-17 yas Marija Vuksevic Karadağ MNE MNE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas Sırbistan SRB SRB
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Türkiye TUR TUR
3. kata takýmlar bay 14-17 yas Rusya RUS RUS
3. kata takýmlar bay 14-17 yas Avusturya AUT AUT
5. kata takýmlar bay 14-17 yas Fransa FRA FRA
5. kata takýmlar bay 14-17 yas Almanya GER GER
7. kata takýmlar bay 14-17 yas Hırvatistan CRO CRO
7. kata takýmlar bay 14-17 yas Lüksemburg LUX LUX
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas İspanya ESP ESP
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Almanya GER GER
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Türkiye TUR TUR
5. kata takýmlar bayan 14-17 yas İtalya ITA ITA
5. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karadağ MNE MNE
7. kata takýmlar bayan 14-17 yas Makedonya MKD MKD
7. kata takýmlar bayan 14-17 yas Slovenya SLO SLO
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Ignacio Alguacil Bolsa İspanya ESP ESP
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Mustafa Sadik Akbulut Türkiye TUR TUR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Julien Custinne Belgium BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Francois Fernandes Fransa FRA FRA
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Allan Raschella Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Rassim Valijev Estonya EST EST
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Jack Lowe İngiltere ENG ENG
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Aleksandar Tintor Serbia SRB SRB
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Dino Povrženić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Aziz Ismail Makedonya MKD MKD
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Tolga Caliskan Türkiye TUR TUR
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Lukas Siebel Germany GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Lou Lebrun Fransa FRA FRA
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Nodar Tanashev Rusya RUS RUS
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Timmi Pedersen Danimarka DEN DEN
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Seryozha Sargsyan Armenia ARM ARM
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Shamil Magomedov Rusya RUS RUS
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Ivan Martinac Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Nick Gerrese Hollanda NED NED
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Filip Španbauer Slovenya SLO SLO
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Yegor Koryagin Ukraine UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Burak Uygur Türkiye TUR TUR
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Haris Gijo Bosna-Hersek BIH BIH
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Ilya Kirzner Beyaz Rusya BLR BLR
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Maxime Leclaire Fransa FRA FRA
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Jerome Brown İngiltere ENG ENG
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Ugur Aktas Türkiye TUR TUR
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Nedim Varupa Bosna-Hersek BIH BIH
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Benjamin Kerber Germany GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Georgios Nikas Yunanistan GRE GRE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Kabát Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Luděk Soudný Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Artem Samarinov Rusya RUS RUS
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Jamaal Otto İngiltere ENG ENG
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Hrvoje Dukic Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jordan Durieu Fransa FRA FRA
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Pasquale Longobardi İtalya ITA ITA
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Christian Hjort Pedersen Danimarka DEN DEN
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Dragan Mitrovic Karadağ MNE MNE
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Maksim Rutkevich Beyaz Rusya BLR BLR
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Gema Morales Ozuna İspanya ESP ESP
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Sophia Bouderbane Fransa FRA FRA
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kristina Coric Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Sotia Zenios Cyprus CYP CYP
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Yuliya Dorofeeva Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Aggeliki Mpekiou Yunanistan GRE GRE
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Eline Vounckx Belçika BEL BEL
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tina Marić Bosnia & Herzegovina BIH BIH
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Shana Amengle Fransa FRA FRA
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anica Mijatovic Karadağ MNE MNE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Viktória Pillárová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Jovana Prekovic Sırbistan SRB SRB
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anastasiya Shalamitskaya Beyaz Rusya BLR BLR
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Maria Adamou Cyprus CYP CYP
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Ann-Sofie Mikkelsen Danimarka DEN DEN
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kiratsa Poulidou Yunanistan GRE GRE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miroslava Kopúňová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Margarita Zotova Rusya RUS RUS
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kati Florjančić Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kaylee Zwakhalen Hollanda NED NED
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ivona Čavar Bosna-Hersek BIH BIH
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Katrine Pedersen Danimarka DEN DEN
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Angelo Crescenzo İtalya ITA ITA
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Antoine Cuenca Fransa FRA FRA
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Rahmetullah Enes Kaya Türkiye TUR TUR
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Evgeny Plakhutin Rusya RUS RUS
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Georgios Kostouros Yunanistan GRE GRE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Armin Zečirovič Sırbistan SRB SRB
7. kumite bay 16-17 yas -55kg Lorand Kapdebo Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas -55kg Armen Melkonyan Armenia ARM ARM
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Luca Maresca İtalya ITA ITA
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Sofiane Agoudgil France FRA FRA
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Michail Giannelis Yunanistan GRE GRE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Loic Raschella Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Nikolajs Bodrovs Latvia LAT LAT
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Döme Szegedi Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Mustafa Astitou Belgium BEL BEL
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Gheorghe Daniel Berzwscu Romanya ROM ROM
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Raphaël Bonelli France FRA FRA
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Erman Eltemur Türkiye TUR TUR
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Alfie Ambrose İngiltere ENG ENG
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Pierluigi Grimaldi Italy ITA ITA
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Strahinja Rajković Karadağ MNE MNE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Manuel Reis Portekiz POR POR
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Nigel Janssens Hollanda NED NED
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Casper Tonnesen Danimarka DEN DEN
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Juš Markač Slovenya SLO SLO
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Emanuele Sarnataro İtalya ITA ITA
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Anders Fjeldberg Norveç NOR NOR
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Ziya Yasar Türkiye TUR TUR
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Stefan Petkov Bulgaristan BUL BUL
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Suada Tabaković Bosnia & Herzegovina BIH BIH
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Berat Jakupi Macedonia MKD MKD
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Hadysson Riou Fransa FRA FRA
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Victor Arangueren Herraiz İspanya ESP ESP
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Ridvan Kaptan Türkiye TUR TUR
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Besnik Adović Karadağ MNE MNE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Mikhail Davydov Rusya RUS RUS
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Filip Dmitrašinović Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Ramadan Hasanovic Bosna-Hersek BIH BIH
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Aleksandar Šestakov Sırbistan SRB SRB
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Neslihan Caliskan Türkiye TUR TUR
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Helena Martinović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Jelena Maksimovic Karadağ MNE MNE
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Jennifer Warling Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Sandra Nunez Marin İspanya ESP ESP
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Mandy Wimker Almanya GER GER
7. kumite bayan 16-17 yas -48kg Aline Schlumpf Switzerland SUI SUI
7. kumite bayan 16-17 yas -48kg Tina Teofilova Bulgaristan BUL BUL
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Adriana Ganeva Bulgaristan BUL BUL
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Elena Quirici İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anastasia Babushkina Rusya RUS RUS
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Amy Connell İskoçya SCO SCO
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Cintia Mészáros Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kimberly Van Harten Hollanda NED NED
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kornélia Linkeschová Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Büşra Tosun Türkiye TUR TUR
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Aylin Yilmaz Türkiye TUR TUR
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Karen Jimenez Gomez İspanya ESP ESP
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kate Karwacinski İngiltere ENG ENG
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Tjaša Ristić Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Ana Fonseca Portekiz POR POR
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Aikaterini Kallimageirou Yunanistan GRE GRE
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Hege Haavaldsen Norveç NOR NOR
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lisa Schmid Germany GER GER
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Chiara Zuanon İtalya ITA ITA
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Eleni Chatziliadou Yunanistan GRE GRE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Laury Vogelzang Netherlands NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Danka Zorić Croatia CRO CRO
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Anja Kapelan Sırbistan SRB SRB
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Chloe Guitard Fransa FRA FRA
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Çek Cumhuriyeti CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç-U21 2015 06.02.2015-08.02.2015
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2014 07.02.2014-09.02.2014
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2013 08.02.2013-10.02.2013
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2012 10.02.2012-12.02.2012
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2010 05.02.2010-07.02.2010
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 30.01.2009-01.02.2009
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2008 15.02.2008-17.02.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır