KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2006 - 17.02.2006 - 19.02.2006

şehir Podgorica
Ülke Sırbistan-Karadağ
Organizasyon EKF
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 24
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 26
Puanlama 300-200-100-50-25


Beğenilme:
60.71%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 21x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Javier Feito Alvarez İspanya ESP ESP
2. kata bay 16-17 yas Reece Taylor England ENG ENG
3. kata bay 16-17 yas S. Bozin Sırbistan SCG SCG
3. kata bay 16-17 yas Yanik Gereon İsviçre SUI SUI
5. kata bay 16-17 yas Alexander Barsegyan Rusya RUS RUS
5. kata bay 16-17 yas Lukáš Janda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas G. Azriel İsrail ISR ISR
7. kata bay 16-17 yas Arslan Caliskan Türkiye TUR TUR
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Y. Torres Lopez İspanya ESP ESP
2. kata bayan 16-17 yas Christine Heinrich Germany GER GER
3. kata bayan 16-17 yas E. Bahadir Türkiye TUR TUR
3. kata bayan 16-17 yas Samantha Cannon İngiltere ENG ENG
5. kata bayan 16-17 yas C. Delhumeau Fransa FRA FRA
5. kata bayan 16-17 yas Éva Horváth Macaristan HUN HUN
7. kata bayan 16-17 yas G. Antonacci İtalya ITA ITA
7. kata bayan 16-17 yas Marija Gudeska Makedonya MKD MKD
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Alfredo Tocco İtalya ITA ITA
2. kata bay 18-20 yas Fco. Jose Salazar Jover İspanya ESP ESP
3. kata bay 18-20 yas Jakub Tesárek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas F. Yilmaz Türkiye TUR TUR
5. kata bay 18-20 yas Dorijan Naletina Hırvatistan CRO CRO
5. kata bay 18-20 yas D. Shalimov Rusya RUS RUS
7. kata bay 18-20 yas Jonathan Maruani France FRA FRA
7. kata bay 18-20 yas J. Schinkoethe Almanya GER GER
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Sandy Scordo Fransa FRA FRA
2. kata bayan 18-20 yas Yaiza Martin Abello İspanya ESP ESP
3. kata bayan 18-20 yas Sara Battaglia İtalya ITA ITA
3. kata bayan 18-20 yas Milena Milacic Karadağ SCG SCG
5. kata bayan 18-20 yas J. Zede Hırvatistan CRO CRO
5. kata bayan 18-20 yas Lenka Zuzánková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kata bayan 18-20 yas V. Gutierrez İsveç SWE SWE
7. kata bayan 18-20 yas Lauren Shelbourne İngiltere ENG ENG
kata takýmlar bay 18-20 yas
1. kata takýmlar bay 18-20 yas İtalya ITA ITA
2. kata takýmlar bay 18-20 yas Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bay 18-20 yas İspanya ESP ESP
3. kata takýmlar bay 18-20 yas Almanya GER GER
5. kata takýmlar bay 18-20 yas Sırbistan-Karadağ SCG SCG
5. kata takýmlar bay 18-20 yas Avusturya AUT AUT
kata takýmlar bayan 18-20 yas
1. kata takýmlar bayan 18-20 yas Fransa FRA FRA
2. kata takýmlar bayan 18-20 yas İtalya ITA ITA
3. kata takýmlar bayan 18-20 yas Sırbistan-Karadağ SCG SCG
3. kata takýmlar bayan 18-20 yas İspanya ESP ESP
5. kata takýmlar bayan 18-20 yas Türkiye TUR TUR
5. kata takýmlar bayan 18-20 yas Almanya GER GER
7. kata takýmlar bayan 18-20 yas Avusturya AUT AUT
KUMITE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg F. Fogada Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -60kg A. Caballero İspanya ESP ESP
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Manuel Bonaita İtalya ITA ITA
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jovan Radulović Karadağ SCG SCG
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Nermin Potur Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Alan Šurbek Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Julien Baptiste Fransa FRA FRA
3. kumite bay 16-17 yas -65kg M. Skovajsa Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Kenji Grillon Fransa FRA FRA
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Marko Lučić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Askanaz Megrabyan Rusya RUS RUS
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Yannick Piersotte Belgium BEL BEL
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Slobodan Bitevic Sırbistan SCG SCG
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Alen Kupusovic Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay 16-17 yas -75kg T. Dimitrov Bulgaristan BUL BUL
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Rene Pernuš Hırvatistan CRO CRO
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Elvir Mašović Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay 16-17 yas +75kg H. Kitsikis Yunanistan GRE GRE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Aleksandar Ivanović Sırbistan SCG SCG
3. kumite bay 16-17 yas +75kg James Steadman İngiltere ENG ENG
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Serap Özcelik Türkiye TUR TUR
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg O. Muravyeva Rusya RUS RUS
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Suzana Mirković Karadağ SCG SCG
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -51kg A. Jakunina Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 16-17 yas -51kg E. Ortega Arroyo İspanya ESP ESP
7. kumite bayan 16-17 yas -51kg Angelique Meirsman Belçika BEL BEL
7. kumite bayan 16-17 yas -51kg Alexandra Recchia Fransa FRA FRA
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Vasiliki Karapliangou Yunanistan GRE GRE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Sina Selter Germany GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Merve Baltay Türkiye TUR TUR
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Lory De Cillia Lüksemburg LUX LUX
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Marina Kovijanic Karadağ SCG SCG
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Borislava Ganeva Bulgaristan BUL BUL
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg M. Koc Türkiye TUR TUR
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Lene Vrijsen Belçika BEL BEL
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Fabian Kunze Germany GER GER
2. kumite bay 18-20 yas -60kg William Rollé France FRA FRA
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Salvatore Serino Italy ITA ITA
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Ioannis Syllas Yunanistan GRE GRE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Mathieu Cossou Fransa FRA FRA
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Mauro Scognamiglio İtalya ITA ITA
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Erblin Kacnia Arnavutluk ALB ALB
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Ömer Kemaloglu Türkiye TUR TUR
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Larry Dona Fransa FRA FRA
2. kumite bay 18-20 yas -70kg G. Gundez Türkiye TUR TUR
3. kumite bay 18-20 yas -70kg David Godfrey Galler WAL WAL
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Andrejs Ozerovs Letonya LAT LAT
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Luigi Busà İtalya ITA ITA
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomislav Rašidagić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Christophe Araminte Fransa FRA FRA
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Daniel Dutomadio Hollanda NED NED
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Timothy Petersen Hollanda NED NED
2. kumite bay 18-20 yas -80kg Francois Muller Belgium BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Michael Alonso Fransa FRA FRA
3. kumite bay 18-20 yas -80kg James Nelson İskoçya SCO SCO
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Yaser Sahintekin Türkiye TUR TUR
2. kumite bay 18-20 yas +80kg S. Iakymeneko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas +80kg I. Gray Fransa FRA FRA
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Omer Tabakovic Slovenya SLO SLO
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Katja Weser Germany GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Maja Jovanović Serbia & Montenegro SCG SCG
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Emine Bahar Koroglu Türkiye TUR TUR
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Susanna Mischiatti İtalya ITA ITA
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Maria Sobol Rusya RUS RUS
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Ivana Bebek Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Anjela Tazidinova Germany GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Carmen Vicente Cabanas İspanya ESP ESP
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Irene Colomar Costa İspanya ESP ESP
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Fanny Clavien İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Dijana Saleš Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Silvia Sperner Almanya GER GER
kumite takýmlar bay 18-20 yas
1. kumite takýmlar bay 18-20 yas Fransa FRA FRA
2. kumite takýmlar bay 18-20 yas Sırbistan-Karadağ SCG SCG
3. kumite takýmlar bay 18-20 yas İspanya ESP ESP
3. kumite takýmlar bay 18-20 yas Hırvatistan CRO CRO
5. kumite takýmlar bay 18-20 yas İtalya ITA ITA
5. kumite takýmlar bay 18-20 yas İngiltere ENG ENG
7. kumite takýmlar bay 18-20 yas Makedonya MKD MKD
7. kumite takýmlar bay 18-20 yas Yunanistan GRE GRE
kumite takýmlar bayan 18-20 yas
1. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Almanya GER GER
2. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Yunanistan GRE GRE
3. kumite takýmlar bayan 18-20 yas İtalya ITA ITA
3. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Hırvatistan CRO CRO
5. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Bosna-Hersek BIH BIH
5. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Slovenya SLO SLO
7. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Türkiye TUR TUR
7. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Macaristan HUN HUN

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç-U21 2015 06.02.2015-08.02.2015
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2014 07.02.2014-09.02.2014
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2013 08.02.2013-10.02.2013
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2012 10.02.2012-12.02.2012
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2011 11.02.2011-13.02.2011
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2010 05.02.2010-07.02.2010
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 30.01.2009-01.02.2009
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır