KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Avrupa Sampiyonasi 2008 - 02.05.2008 - 04.05.2008

şehir Tallinn
Ülke Estonya
Organizasyon EKF
Yarışmacılar 509
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 20
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 20
Puanlama 300-200-100-50-25


Beğenilme:
65.23%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 64x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Luca Valdesi İtalya ITA ITA
2. kata bay Lucio Maurino İtalya ITA ITA
3. kata bay Vu Duck Minh Dack Fransa FRA FRA
3. kata bay Jonathan Mottram İngiltere ENG ENG
5. kata bay Pasi Hirvonen Finlandiya FIN FIN
5. kata bay Vladimír Míček Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kata bay Alexander Barsegyan Rusya RUS RUS
7. kata bay Timo Gissler Almanya GER GER
kata bayan
1. kata bayan Mirna Šenjug Hırvatistan CRO CRO
2. kata bayan Kristína Grmanová Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Kubra Akarsu Türkiye TUR TUR
3. kata bayan Almudena Muñoz Gonzales İspanya ESP ESP
5. kata bayan Jessica Buil Fransa FRA FRA
5. kata bayan Marija Madžarević Sırbistan SRB SRB
7. kata bayan Daria Ippolitova Rusya RUS RUS
7. kata bayan Milena Milacic Karadağ MNE MNE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay İtalya ITA ITA
2. kata takýmlar bay Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bay İspanya ESP ESP
3. kata takýmlar bay Almanya GER GER
5. kata takýmlar bay Türkiye TUR TUR
5. kata takýmlar bay Finlandiya FIN FIN
7. kata takýmlar bay Rusya RUS RUS
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan İspanya ESP ESP
2. kata takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
3. kata takýmlar bayan Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bayan Sırbistan SRB SRB
5. kata takýmlar bayan Türkiye TUR TUR
5. kata takýmlar bayan Almanya GER GER
7. kata takýmlar bayan Hollanda NED NED
7. kata takýmlar bayan Karadağ MNE MNE
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Danil Domdjoni Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -60kg David Luque Camacho İspanya ESP ESP
3. kumite bay -60kg Michele Giuliani İtalya ITA ITA
3. kumite bay -60kg Alexander Heimann Almanya GER GER
5. kumite bay -60kg Arthur Aslanyan Rusya RUS RUS
5. kumite bay -60kg Vincent Vasseur Hollanda NED NED
7. kumite bay -60kg Robert Glavas Avusturya AUT AUT
7. kumite bay -60kg Igor Krstin Sırbistan SRB SRB
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Ömer Kemaloglu Türkiye TUR TUR
2. kumite bay -65kg William Rollé France FRA FRA
3. kumite bay -65kg Thomas Kaserer Avusturya AUT AUT
3. kumite bay -65kg Peter Macko Slovakia SVK SVK
5. kumite bay -65kg Stanislav Horuna Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -65kg Ádám Kovács Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -65kg Albert Ciesielski Poland POL POL
7. kumite bay -65kg B. Ivanov Bulgaristan BUL BUL
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Oscar Vázquez Martins İspanya ESP ESP
2. kumite bay -70kg Rafael Aghayev Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay -70kg Nello Maestri Italy ITA ITA
3. kumite bay -70kg Serkan Yagci Türkiye TUR TUR
5. kumite bay -70kg Ruslan Sadikov Latvia LAT LAT
5. kumite bay -70kg D. Teplohh Estonya EST EST
7. kumite bay -70kg Traian Gheorghita Iancu Romanya ROM ROM
7. kumite bay -70kg Eki Luukka Finlandiya FIN FIN
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Diego Davy Vandeschrick Belgium BEL BEL
2. kumite bay -75kg Michael Georgios Tzanos Yunanistan GRE GRE
3. kumite bay -75kg Luigi Busà İtalya ITA ITA
3. kumite bay -75kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -75kg Mensur Cakić Bosna-Hersek BIH BIH
5. kumite bay -75kg Timothy Petersen Hollanda NED NED
7. kumite bay -75kg Marco Luca İsviçre SUI SUI
7. kumite bay -75kg A. Sanchez Estepa İspanya ESP ESP
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Ludovic Cacheux Fransa FRA FRA
2. kumite bay -80kg Slobodan Bitevic Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay -80kg Enes Erkan Türkiye TUR TUR
3. kumite bay -80kg Ivan Leal Reglero İspanya ESP ESP
5. kumite bay -80kg Andrej Harničár Slovakia SVK SVK
5. kumite bay -80kg Christian Koivumaa İsveç SWE SWE
7. kumite bay -80kg Islamutdin Eldarouchev Rusya RUS RUS
7. kumite bay -80kg Thomas Schell Avusturya AUT AUT
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Jonathan Horne Almanya GER GER
2. kumite bay +80kg Stefano Maniscalco İtalya ITA ITA
3. kumite bay +80kg Okay Arpa Türkiye TUR TUR
3. kumite bay +80kg Fco. Javier Martinez Guzman İspanya ESP ESP
5. kumite bay +80kg Marko Luhamaa Estonya EST EST
5. kumite bay +80kg Florian Malguy Fransa FRA FRA
7. kumite bay +80kg Geir Magne Brastad Norveç NOR NOR
7. kumite bay +80kg Igor Mitic Sırbistan SRB SRB
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Rafael Aghayev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay OPEN Yavuz Karamollaoglu Türkiye TUR TUR
3. kumite bay OPEN Neven Martić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay OPEN Daniël Sabanovic Hollanda NED NED
5. kumite bay OPEN Dzmitry Hrachou Beyaz Rusya BLR BLR
5. kumite bay OPEN Fehmi Mahalla İsviçre SUI SUI
7. kumite bay OPEN C. Rodriguez İspanya ESP ESP
7. kumite bay OPEN Hunor Vass Macaristan ROM ROM
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Kora Knühmann Almanya GER GER
2. kumite bayan -53kg Anna Fajkowska Polonya POL POL
3. kumite bayan -53kg Gülderen Celik Türkiye TUR TUR
3. kumite bayan -53kg Serap Özcelik Türkiye TUR TUR
5. kumite bayan -53kg Elana Ponomareva Rusya RUS RUS
5. kumite bayan -53kg Alexandra Recchia Fransa FRA FRA
7. kumite bayan -53kg Eudoxia Kosmidou Yunanistan GRE GRE
7. kumite bayan -53kg Jelena Kovačević Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Carmen Vicente Cabanas İspanya ESP ESP
2. kumite bayan -60kg Maria Sobol Rusya RUS RUS
3. kumite bayan -60kg I. Ardita Makedonya MKD MKD
3. kumite bayan -60kg Petra Peceková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan -60kg Georgia Nomikou Yunanistan GRE GRE
5. kumite bayan -60kg Silvia Sperner Almanya GER GER
7. kumite bayan -60kg Sonja Steland Lüksemburg LUX LUX
7. kumite bayan -60kg Natalie Karina Joyce Williams İngiltere ENG ENG
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Fanny Clavien İsviçre SUI SUI
2. kumite bayan +60kg Arnela Odžaković Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan +60kg Yildiz Aras Türkiye TUR TUR
3. kumite bayan +60kg Cristina Feo Gomez İspanya ESP ESP
5. kumite bayan +60kg Yasmina Benadda Germany GER GER
5. kumite bayan +60kg Lucia Povalačová Slovakya SVK SVK
7. kumite bayan +60kg Maja Janković Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan +60kg Natasa Stefanovska Makedonya MKD MKD
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Eva Medveďová Tulejová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan OPEN Merima Softić Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan OPEN Yildiz Aras Türkiye TUR TUR
3. kumite bayan OPEN Biljana Stojović Serbia SRB SRB
5. kumite bayan OPEN Jeannine Herrgesell Germany GER GER
5. kumite bayan OPEN Petra Volf Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan OPEN Mathilde Klint Danimarka DEN DEN
7. kumite bayan OPEN Viktória Semaníková Slovakya SVK SVK
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay İspanya ESP ESP
2. kumite takýmlar bay Rusya RUS RUS
3. kumite takýmlar bay Azerbaycan AZE AZE
3. kumite takýmlar bay Almanya GER GER
5. kumite takýmlar bay Yunanistan GRE GRE
5. kumite takýmlar bay Sırbistan SRB SRB
7. kumite takýmlar bay Türkiye TUR TUR
7. kumite takýmlar bay İskoçya SCO SCO
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan İspanya ESP ESP
2. kumite takýmlar bayan İtalya ITA ITA
3. kumite takýmlar bayan Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite takýmlar bayan İsviçre SUI SUI
5. kumite takýmlar bayan Rusya RUS RUS
5. kumite takýmlar bayan Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite takýmlar bayan Belçika BEL BEL
7. kumite takýmlar bayan Ukrayna UKR UKR

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Avrupa Sampiyonasi 2014 01.05.2014-04.05.2014
Avrupa Sampiyonasi 2013 09.05.2013-12.05.2013
Avrupa Sampiyonasi 2012 10.05.2012-13.05.2012
Avrupa Sampiyonasi 2011 06.05.2011-08.05.2011
Avrupa Sampiyonasi 2010 07.05.2010-09.05.2010
Avrupa Sampiyonasi 2009 08.05.2009-10.05.2009
Avrupa Sampiyonasi 2007 04.05.2007-06.05.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır