KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Nymburka 2011 - 30.04.2011

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Ned Hockey Karate Nymburk
Registrovaných jednotlivců 338
Kluby na medailových pozicích 37
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
61.46%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 24x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Daniel Brejcha Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Michal Morávek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Böhme Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Pavlína Morávková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Jůlie Heroldová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Petra Pavlů Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Velcová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Le Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jakub Fürbacher Sokol Sadská CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Daniel Hájek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Martina Košíková Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Čvančara Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Pavla Čížková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Jana Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Šárka Remerová Dragon Neratovice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Tomáš Neubert Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata muži David Beran KCK Team CZE CZE
3. kata muži David Rousek Dragon Neratovice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
3. kata ženy Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
3. kata ženy Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Karate Vision CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Štěpán SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Šimon Honsů Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Petr Kalvoda KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Antonín Nguyen TJ Jiskra Domažlice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Marek Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Vlček Sokol Sadská CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Privitzer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Hanzalík KK Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Antonín Sus TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Vodička Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Olga Bílkovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Havlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Minh Thong Nguyen Masada Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Remerová Dragon Neratovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite muži -67kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -67kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite muži -67kg Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Martin Blatoň ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -75kg František Fara Karate-Do Sokolov CZE CZE
3. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Robert Svoboda ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Naděžda Kočandrlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Miroslava Landová Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Lenka Poorová Karate-Do Sokolov CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Naděžda Kočandrlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Poorová Karate-Do Sokolov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Májový pohár nadějí 2012 06.05.2012
Velká cena Nymburka 2012 28.04.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk