KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2012 - 05.05.2012

Město Jeseník
Stát Česká republika
Pořadatel KK Jeseník
Registrovaných jednotlivců 215
Kluby 38
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
62.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 28x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Maciej Kowalczyk LZS Głubczyce POL POL
2. kata ml. žáci (7-9) Aleksandr Kolasa LZS Głubczyce POL POL
3. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Sůkal L.F.karate Hustopeče CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Kristián Vojtáš SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomas Kolasa LZS Głubczyce POL POL
5. kata ml. žáci (7-9) Mateusz Stankiewicz LZS Głubczyce POL POL
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
2. kata ml. žáci (10-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Kamil Bartosewski Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata ml. žáci (10-11) Michael Weinbrenner L.F.karate Hustopeče CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tymoteusz Tobiasinski LZS Głubczyce POL POL
7. kata ml. žáci (10-11) Matěj Malčík KK Jeseník CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Aleksandra Bartoszewska Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Michalina Jung LZS Głubczyce POL POL
5. kata ml. žákyně (7-9) Emilia Klein LZS Głubczyce POL POL
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Liliana Mihalcsaková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Julia Niżyńska Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata ml. žákyně (10-11) Emilia Ratajska Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata ml. žákyně (10-11) Sára Sněhotová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Škrancová L.F.karate Hustopeče CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Rafal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Tišer VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Adam Kalinowski KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Špes Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KCK Team CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lidia Senkow Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aleksandra Krawiec KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata st. žákyně (12-13) Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Sabina Casubolo Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Černohous KCK Team CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Magdalena Kubatek Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Dominika Borysiuk Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Ewa Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kata juniorky (16-17) Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Gabriela Krátká KCK Team CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Samuel Špánik Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Buday Central Poprad SVK SVK
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Beckovský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kristián Vojtáš SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kacper Baracz Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Blažek SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Rejdovian Central Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Malčík KK Jeseník CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Robin Žabčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vladimír Mureso SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kamil Bartosewski Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Ingriš SKC Louny CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dalibor Krejčí SKC Louny CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Voves Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hajný SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Aleksandra Bartoszewska Zarzewie Prudnik POL POL
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Kruczek Zarzewie Prudnik POL POL
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Kudláčková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Kadlecová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Petra Píchová Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Emilia Ratajska Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Jirásek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Michael Šlesingr KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jakub Špes Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Lukáš Suchý Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Szymon Baracz Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jáchym Urban Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Petr Okenica Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Rafal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite st. žáci -60kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Adam Kalinowski KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite st. žáci +60kg Denis Uher Baník Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Ján Ľupták Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Katka Kiktová Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Aleksandra Krawiec KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kumite st. žákyně -50kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Lidia Senkow Zarzewie Prudnik POL POL
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Karel Pinkas Baník Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Pilař KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alan Godi Baník Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikolas Harms Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Výbohová Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karolína Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Čarnogurský Central Poprad SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Ilavský Central Poprad SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kolenčiak SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Hudec SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Silvestr Hirner VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Dagmar Štůralová KKD Bruntál CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Weronika Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Skalíková SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2014 27.09.2014
Wakizaši Cup 2014 10.05.2014
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2014 03.05.2014
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2013 23.11.2013
Generali Cup 2013 16.11.2013
Bohemia Open 2013 27.10.2013
Silesia Cup 2013 26.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk