KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR seniorů a Masters 2012 - 07.04.2012

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, TJ Karate Č.Budějovice
Registrovaných jednotlivců 105
Závodníci v kategoriích 133
Kluby 47
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
57.69%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 26x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
7. kata muži Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata muži Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Kateřina Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata ženy Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
5. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ženy Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ženy Petra Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Martin Brejcha Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Roman Kotěra SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata Masters muži (+40 let) Milan Chroustovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -60kg Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -67kg Petr Vašíček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži -67kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži -67kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -75kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Martin Blatoň ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite muži -75kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite muži -75kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži -75kg Michal Galuška KK Jeseník CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -84kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Michal Ohnoutek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite muži +84kg Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jan Rayman KK Pardubice CZE CZE
5. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
7. kumite muži +84kg Dalibor Frýba KK Litvínov CZE CZE
7. kumite muži +84kg Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži BRH Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Petra Peceková SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
5. kumite ženy BRH Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Miroslav Roman ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2013 31.03.2013
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 02.12.2012
Mistrovství ČR žáků 2012 01.12.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk