KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR seniorů a Masters 2011 - 27.03.2011

Město Lovosice
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKR SU Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 112
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
33.82%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži Vladimír Míček Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
5. kata muži Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Petr Zachař TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kata muži David Beran KCK Team CZE CZE
7. kata muži Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Miroslava Vašeková Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata ženy Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ženy Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
7. kata ženy Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ženy Petra Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Karel Černovský Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata Masters muži (+40 let) Milan Chroustovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Neufingerová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Martina Fantová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Marcela Šimůnková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Česká republika CZE CZE
2. kata team muži KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata team muži Stř.ČSKe CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -60kg David Venigr Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -67kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -75kg Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite muži -84kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
7. kumite muži -84kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
7. kumite muži -84kg Martin Tůma Baník Příbram CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Martin Rethy Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži BRH Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži BRH Miroslav Link Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Dagmar Bursová MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Věra Soprová Dragon Neratovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Kamila Klečková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Alžběta Lorenzová Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Kristýna Krejzlová Sokol Pardubice CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ženy -61kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Simona Lorencová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Monika Kohoutová PSK Olymp Praha CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy BRH Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ženy BRH Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kumite ženy BRH Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Martin Engel TJ Karate Praha CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2013 31.03.2013
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 02.12.2012
Mistrovství ČR žáků 2012 01.12.2012
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2012 07.04.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk