KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2011 - 03.12.2011

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKR SU Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 141
Závodníci v kategoriích 174
Kluby 44
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
59.87%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 38x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Müller SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SC Flair CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Martina Košíková Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Ladislav Bárta TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Alena Platilová SC Flair CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Kočtářová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) KK Kladno CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SC Flair CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Denis Cmunt Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Hadač TJ Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Hanzalík KK Kladno CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Le Minh TJ Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Matějovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Olga Bílkovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kristýna Pokrupová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Matěj Cvrk SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Silvestr Hirner VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Kočtářová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Remerová Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2013 31.03.2013
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 02.12.2012
Mistrovství ČR žáků 2012 01.12.2012
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2012 07.04.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk