KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství Asie dorostu a juniorů 2011 - 21.07.2011 - 22.07.2011

Město Quanzhou
Stát Čínská lidová republika
Pořadatel AKF
Registrovaných jednotlivců 240
Závodníci v kategoriích 262
Kluby 24
Státy 24
Kluby na medailových pozicích 14
Státy na medailových pozicích 14
Hodnocení 300-200-100-50-25
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
100.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Taiki Kozaki Japonsko JPN JPN
2. kata dorostenci (14-15) Khalifa Alabbar Spojené arabské emiráty UAE UAE
3. kata dorostenci (14-15) Mohammad Husain Kuvajt KUW KUW
3. kata dorostenci (14-15) Cham Ho Chow Hongkong HKG HKG
5. kata dorostenci (14-15) Young Jin Kim Korea KOR KOR
5. kata dorostenci (14-15) Chun-Yu Sun Tchaj-wan TAI TAI
7. kata dorostenci (14-15) Muhammad Fikri Indonésie INA INA
7. kata dorostenci (14-15) Zakariya Soubra Katar QAT QAT
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Yuria Shoji Japonsko JPN JPN
2. kata dorostenky (14-15) Maedeh Nasiripey Írán IRI IRI
3. kata dorostenky (14-15) Vallenda Augustine Malajsie MAS MAS
3. kata dorostenky (14-15) Shih-Yu Liu Tchaj-wan TAI TAI
5. kata dorostenky (14-15) In Kwan Lau Hongkong HKG HKG
5. kata dorostenky (14-15) Aigerim Myngbayeva Kazachstán KAZ KAZ
7. kata dorostenky (14-15) Senami Madushika Setunga Muddalige Srí Lanka LKA LKA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Kohei Horiba Japonsko JPN JPN
2. kata junioři (16-17) Wei-Jie Tang Tchaj-wan TAI TAI
3. kata junioři (16-17) Chan Yit Goh Malajsie MAS MAS
3. kata junioři (16-17) Ahmad Shehab Kuvajt KUW KUW
5. kata junioři (16-17) Dwi D Andi Dasril Indonésie INA INA
5. kata junioři (16-17) Abay Kozhakhmetov Kazachstán KAZ KAZ
7. kata junioři (16-17) Shivam Namdey Indie IND IND
7. kata junioři (16-17) Abolfazl Shahrjerdi Írán IRI IRI
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Karen Furukawa Japonsko JPN JPN
2. kata juniorky (16-17) Zakieh Rahmani Írán IRI IRI
3. kata juniorky (16-17) Ha Mi Do Vietnam VIE VIE
3. kata juniorky (16-17) Yi-Jun Chen Tchaj-wan TAI TAI
5. kata juniorky (16-17) Ji Hae Choi Korea KOR KOR
5. kata juniorky (16-17) Celine Xin Yi Lee Malajsie MAS MAS
7. kata juniorky (16-17) Guigu Tang Čínská lidová republika CHN CHN
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kuvajt KUW KUW
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Čínská lidová republika CHN CHN
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Írán IRI IRI
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Tchaj-wan TAI TAI
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Indie IND IND
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Írán IRI IRI
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Malajsie MAS MAS
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Tchaj-wan TAI TAI
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Hongkong HKG HKG
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tarshyent Pakamasivam Malajsie MAS MAS
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniyar Yuldashev Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Abdullah Mohammed Alnasser Saúdská Arábie SAU SAU
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Arashi Tamura Japonsko JPN JPN
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Po-Yen Chen Tchaj-wan TAI TAI
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Sajjad Tareq Kaabawi Irák IRQ IRQ
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Woo Rin Kim Korea KOR KOR
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Seiya Saito Japonsko JPN JPN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Chun-Yu Sun Tchaj-wan TAI TAI
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mahdi Afyati Dalir Írán IRI IRI
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Didar Amirali Kazachstán KAZ KAZ
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bassam Ali Almuwallad Saúdská Arábie SAU SAU
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gurpreet Singh Indie IND IND
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ali Al Asousi Kuvajt KUW KUW
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Omar Ali Humood Alfaraj Brunej BRN BRN
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ali Najafi Írán IRI IRI
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Zhomart Shatayev Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ravin Vijaya Kumar Malajsie MAS MAS
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Junya Tomita Japonsko JPN JPN
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Yu-Ting Chien Tchaj-wan TAI TAI
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gang Wang Čínská lidová republika CHN CHN
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Saeed Alzarount Spojené arabské emiráty UAE UAE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Chun Sing Lee Calvin Hongkong HKG HKG
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Masood Parviz Írán IRI IRI
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Hiroya Shinohara Japonsko JPN JPN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Zhiyi Cao Čínská lidová republika CHN CHN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Sutantio Renaldy Pratama Indonésie INA INA
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Edward Wood Ford Malajsie MAS MAS
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Sergey Nemchenko Kazachstán KAZ KAZ
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daigo Tamaki Japonsko JPN JPN
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Chen-Wei Huang Tchaj-wan TAI TAI
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Mahdi Hossini Írán IRI IRI
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Yojo Muhammad Qasim Indonésie INA INA
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kwong Yu Chan Hongkong HKG HKG
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Peng Wei Čínská lidová republika CHN CHN
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Miho Miyahara Japonsko JPN JPN
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hsiang-Lin Kao Tchaj-wan TAI TAI
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Faezeh Chizari Írán IRI IRI
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Vashalini Paramasiwam Malajsie MAS MAS
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jacqueine Tong Qi Ping Hongkong HKG HKG
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jie Wang Čínská lidová republika CHN CHN
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Reham Abughazaleh Jordánsko JOR JOR
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Airi Ochi Japonsko JPN JPN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Yi-Chia Peng Tchaj-wan TAI TAI
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Winarni Tri Indonésie INA INA
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Harsimran Kaor Kher Malajsie MAS MAS
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Zhumabike Zhaumitbay Kazachstán KAZ KAZ
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Senami Madushika Setunga Muddalige Srí Lanka LKA LKA
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Minami Kama Japonsko JPN JPN
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Budsakran Jonlobol Thajsko THA THA
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zeinab Azizi Gonbaki Írán IRI IRI
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Xinyu Bai Čínská lidová republika CHN CHN
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Wan-Hsuan Tsai Tchaj-wan TAI TAI
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Mohammad Shayegan Írán IRI IRI
2. kumite junioři (16-17) -55kg Prem Kumar Selvam Malajsie MAS MAS
3. kumite junioři (16-17) -55kg Kazuki Sugimoto Japonsko JPN JPN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Shilin Xiao Čínská lidová republika CHN CHN
5. kumite junioři (16-17) -55kg Chung-Chiang Liu Tchaj-wan TAI TAI
5. kumite junioři (16-17) -55kg Tamin Mohammad Munshi Saúdská Arábie SAU SAU
7. kumite junioři (16-17) -55kg Garudha Mahameru Leksyohning Indonésie INA INA
7. kumite junioři (16-17) -55kg Evens Chaturan Ga Perera Setunga Muddalige Srí Lanka LKA LKA
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Wugindra Saravanan Malajsie MAS MAS
2. kumite junioři (16-17) -61kg Hamed Akbary Írán IRI IRI
3. kumite junioři (16-17) -61kg Zaid Abuatieh Jordánsko JOR JOR
3. kumite junioři (16-17) -61kg Morito Onoda Japonsko JPN JPN
5. kumite junioři (16-17) -61kg Yun Seok Lee Korea KOR KOR
5. kumite junioři (16-17) -61kg Assylbek Muratov Kazachstán KAZ KAZ
7. kumite junioři (16-17) -61kg Mohammed Haleem Al-Ali Irák IRQ IRQ
7. kumite junioři (16-17) -61kg Chanatip Pimramat Thajsko THA THA
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Sajad Hayati Laleh Írán IRI IRI
2. kumite junioři (16-17) -68kg Hamad Albather Kuvajt KUW KUW
3. kumite junioři (16-17) -68kg Masamichi Funahashi Japonsko JPN JPN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Theerawat Leelabud Thajsko THA THA
5. kumite junioři (16-17) -68kg Sandi Firmansah Indonésie INA INA
5. kumite junioři (16-17) -68kg Bong Jun Cha Korea KOR KOR
7. kumite junioři (16-17) -68kg Che-Yuan Feng Tchaj-wan TAI TAI
7. kumite junioři (16-17) -68kg Saad Ali Humood Alfaraj Brunej BRN BRN
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Emad Mojdehi Írán IRI IRI
2. kumite junioři (16-17) -76kg Alibek Idris Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite junioři (16-17) -76kg Mohammad Hameed Kuvajt KUW KUW
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ken Nishimura Japonsko JPN JPN
5. kumite junioři (16-17) -76kg Hosam Ahmed Katar QAT QAT
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ferreira Filipe Dos Santos Macao MAC MAC
7. kumite junioři (16-17) -76kg Tarun Dagar Indie IND IND
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Shahin Balalaei Soumehsaraei Írán IRI IRI
2. kumite junioři (16-17) +76kg Hikaru Imao Japonsko JPN JPN
3. kumite junioři (16-17) +76kg Yu-Hen Feng Tchaj-wan TAI TAI
3. kumite junioři (16-17) +76kg German Kossenko Kazachstán KAZ KAZ
5. kumite junioři (16-17) +76kg Hussein Sameer Aboulameer Irák IRQ IRQ
5. kumite junioři (16-17) +76kg Weidong Tian Čínská lidová republika CHN CHN
7. kumite junioři (16-17) +76kg Gil Sung Lee Korea KOR KOR
7. kumite junioři (16-17) +76kg Vishal Singh Sandhu Indie IND IND
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Parisa Vafaeinoujehdeh Írán IRI IRI
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Zhining Ma Čínská lidová republika CHN CHN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Nataliya Li Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Pak Wai Prudence Shum Hongkong HKG HKG
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Gay Mabey Arevalo Filipíny PHI PHI
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Riko Morikawa Japonsko JPN JPN
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Yi-Jun Chen Tchaj-wan TAI TAI
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Sihui Du Čínská lidová republika CHN CHN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Sara Yamada Japonsko JPN JPN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Tsui-Ping Ku Tchaj-wan TAI TAI
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Thidarat Nonthakarn Thajsko THA THA
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Sitora Rozikova Uzbekistán UZB UZB
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Fatemeh Chizari Írán IRI IRI
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Jiaping Chen Čínská lidová republika CHN CHN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Mahtab Esmaeili Írán IRI IRI
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Anastassiya Oleshko Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Shiho Tokai Japonsko JPN JPN
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Wen-Hsin Feng Tchaj-wan TAI TAI
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Dilnoza Ganieva Uzbekistán UZB UZB
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Thi Hong Anh Nguyem Vietnam VIE VIE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Momoko Ishiguro Japonsko JPN JPN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Mohadaseh Aghaei Írán IRI IRI
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Jou Chao Tchaj-wan TAI TAI
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nursaule Yedilova Kazachstán KAZ KAZ
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Min Jung Kim Korea KOR KOR
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Jing Liang Čínská lidová republika CHN CHN
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Nour Abusalah Jordánsko JOR JOR

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství Asie seniorů 2011 23.07.2011-24.07.2011
Mistrovství Asie dorostu a juniorů 2008 28.08.2008-30.08.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk