KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME dorostu a juniorů 2008 - 15.02.2008 - 17.02.2008

Město Terst
Stát Itálie
Pořadatel FIJLKAM, EKF
Registrovaných jednotlivců 700
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 22
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
67.97%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 64x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jose Manuel Carbonell Lopez Španělsko ESP ESP
2. kata junioři (16-17) Metin Sofuoglu Turecko TUR TUR
3. kata junioři (16-17) Giuseppe Di Gennaro Itálie ITA ITA
3. kata junioři (16-17) Matěj Urík Slovensko SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Andreas Antoniou Finsko FIN FIN
5. kata junioři (16-17) K. Pognon Francie FRA FRA
7. kata junioři (16-17) L. Scobie Skotsko SCO SCO
7. kata junioři (16-17) Miroslav Ziegler Česká republika CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Giada Poci Itálie ITA ITA
2. kata juniorky (16-17) Franziska Kurz Německo GER GER
3. kata juniorky (16-17) Ashleigh Kenny Anglie ENG ENG
3. kata juniorky (16-17) Patricia Martinez Quintero Španělsko ESP ESP
5. kata juniorky (16-17) Monika Čulenová Slovensko SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Daria Ippolitova Rusko RUS RUS
7. kata juniorky (16-17) Kata Adam Maďarsko HUN HUN
7. kata juniorky (16-17) D. Carreira Portugalsko POR POR
kata junioři (18-20)
1. kata junioři (18-20) Vladimír Míček Česká republika CZE CZE
2. kata junioři (18-20) Jose Luis Prado Gutierrez Španělsko ESP ESP
3. kata junioři (18-20) Arslan Caliskan Turecko TUR TUR
3. kata junioři (18-20) Alfredo Tocco Itálie ITA ITA
5. kata junioři (18-20) Yanik Gereon Švýcarsko SUI SUI
5. kata junioři (18-20) Jonathan Maruani Francie FRA FRA
7. kata junioři (18-20) Thomas Kaserer Rakousko AUT AUT
7. kata junioři (18-20) D. Sychou Bělorusko BLR BLR
kata juniorky (18-20)
1. kata juniorky (18-20) Viviana Bottaro Itálie ITA ITA
2. kata juniorky (18-20) Marija Madžarević Srbsko SRB SRB
3. kata juniorky (18-20) Sayra Aarts Nizozemsko NED NED
3. kata juniorky (18-20) Emmanuelle Fumonde Francie FRA FRA
5. kata juniorky (18-20) Marija Gudeska Makedonie MKD MKD
5. kata juniorky (18-20) Sofia Marika Livitsanou Řecko GRE GRE
7. kata juniorky (18-20) Samantha Cannon Anglie ENG ENG
7. kata juniorky (18-20) Biserka Radulović Černá Hora MNE MNE
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Španělsko ESP ESP
2. kata team junioři (18-20) Francie FRA FRA
3. kata team junioři (18-20) Itálie ITA ITA
3. kata team junioři (18-20) Turecko TUR TUR
5. kata team junioři (18-20) Švýcarsko SUI SUI
5. kata team junioři (18-20) Srbsko SRB SRB
7. kata team junioři (18-20) Polsko POL POL
kata team juniorky (18-20)
1. kata team juniorky (18-20) Německo GER GER
2. kata team juniorky (18-20) Itálie ITA ITA
3. kata team juniorky (18-20) Francie FRA FRA
3. kata team juniorky (18-20) Turecko TUR TUR
5. kata team juniorky (18-20) Španělsko ESP ESP
5. kata team juniorky (18-20) Bělorusko BLR BLR
7. kata team juniorky (18-20) Makedonie MKD MKD
7. kata team juniorky (18-20) Nizozemsko NED NED
KUMITE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Aykut Kaya Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (16-17) -60kg Ottó Horváth Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -60kg Mladen Čurić Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -60kg Kalvis Kalnins Lotyšsko LAT LAT
5. kumite junioři (16-17) -60kg Z. Kukuljac Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite junioři (16-17) -60kg Stefan Pokorny Rakousko AUT AUT
7. kumite junioři (16-17) -60kg M. Ajello Francie FRA FRA
7. kumite junioři (16-17) -60kg Kujtim Bajrami Švýcarsko SUI SUI
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Grach Egiazaryan Rusko RUS RUS
2. kumite junioři (16-17) -65kg Falk Kelbassa Německo GER GER
3. kumite junioři (16-17) -65kg Mahammad Guliyev Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Meris Muhović Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite junioři (16-17) -65kg S. Andov Makedonie MKD MKD
5. kumite junioři (16-17) -65kg Georgios Kafouros Řecko GRE GRE
7. kumite junioři (16-17) -65kg Zeljko Krstin Srbsko SRB SRB
7. kumite junioři (16-17) -65kg A. Siroglu Turecko TUR TUR
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -70kg Fernando Moreno Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (16-17) -70kg Joachim Letang Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -70kg Senad Vuković Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite junioři (16-17) -70kg Philip Grozdanov Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -70kg C. Philbin Irsko IRE IRE
7. kumite junioři (16-17) -70kg Z. Komevski Chorvatsko CRO CRO
7. kumite junioři (16-17) -70kg Anis Maatoug Dánsko DEN DEN
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Aykut Usda Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (16-17) -75kg Haris Sujković Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) -75kg Josip Livada Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -75kg Ivan Stijović Srbsko SRB SRB
5. kumite junioři (16-17) -75kg S. Podborodnikov Rusko RUS RUS
5. kumite junioři (16-17) -75kg F. Spina Francie FRA FRA
7. kumite junioři (16-17) -75kg Mikael Amroun Norsko NOR NOR
7. kumite junioři (16-17) -75kg S. Lučić Černá Hora MNE MNE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Danilo Lučić Černá Hora MNE MNE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Vladimir Mitić Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) +75kg Dimitrios Margaritopoulos Řecko GRE GRE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Hakan Yerebakan Turecko TUR TUR
5. kumite junioři (16-17) +75kg Saul Del Rio Anglie ENG ENG
5. kumite junioři (16-17) +75kg Orkhan Heydarli Ázerbajdžán AZE AZE
7. kumite junioři (16-17) +75kg M. Atencia Godoy Španělsko ESP ESP
7. kumite junioři (16-17) +75kg R. Jonjic Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Tuba Yenen Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenky -51kg Alexia Barragao Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky -51kg Damira Bujan Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky -51kg Svetlana Kozlachkova Rusko RUS RUS
5. kumite dorostenky -51kg M. Kolinkovitch Bělorusko BLR BLR
5. kumite dorostenky -51kg Giulia Rastelli Itálie ITA ITA
7. kumite dorostenky -51kg T. Makharadze Gruzie GEO GEO
7. kumite dorostenky -51kg Jelena Milivojčević Srbsko SRB SRB
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Jana Bitsch Německo GER GER
2. kumite dorostenky -57kg Stephanie Barre Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky -57kg Veronica Maurizzi Itálie ITA ITA
3. kumite dorostenky -57kg Stephanie Otten Belgie BEL BEL
5. kumite dorostenky -57kg Zhanna Melnyk Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenky -57kg D. Softic Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite dorostenky -57kg Jana Gfeller Švýcarsko SUI SUI
7. kumite dorostenky -57kg L. Charalampidou Řecko GRE GRE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Marie Prouille Francie FRA FRA
2. kumite dorostenky +57kg Giulia Bernardi Itálie ITA ITA
3. kumite dorostenky +57kg Dijana Vujosević Černá Hora MNE MNE
3. kumite dorostenky +57kg Ece Yasar Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenky +57kg Nevena Antonijevic Srbsko SRB SRB
5. kumite dorostenky +57kg Samantha Kretschmar Německo GER GER
7. kumite dorostenky +57kg M. Parrila Monrocle Španělsko ESP ESP
7. kumite dorostenky +57kg Gabriela Zámečníková Česká republika CZE CZE
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg Sofiane Ainine Francie FRA FRA
2. kumite junioři (18-20) -60kg Igor Krstin Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (18-20) -60kg Christos Papanikolaou Řecko GRE GRE
3. kumite junioři (18-20) -60kg Robert Scott Wales WAL WAL
5. kumite junioři (18-20) -60kg Rustam Kamparov Rusko RUS RUS
5. kumite junioři (18-20) -60kg H. Kurt Turecko TUR TUR
7. kumite junioři (18-20) -60kg Vitaliy Kulba Ukrajina UKR UKR
7. kumite junioři (18-20) -60kg David Matevosjan Estonsko EST EST
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Salvatore Serino Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (18-20) -65kg Thomas Kaserer Rakousko AUT AUT
3. kumite junioři (18-20) -65kg Nikolaos Gidakos Řecko GRE GRE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Tarik Lusija Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite junioři (18-20) -65kg Azdin Rghioui Francie FRA FRA
5. kumite junioři (18-20) -65kg Xhino Toli Albánie ALB ALB
7. kumite junioři (18-20) -65kg R. Kerimov Estonsko EST EST
7. kumite junioři (18-20) -65kg Shquiprim Salihu Švýcarsko SUI SUI
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Moreno Sheppard Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (18-20) -70kg Kenji Grillon Francie FRA FRA
3. kumite junioři (18-20) -70kg Ivo Cvetkovski Makedonie MKD MKD
3. kumite junioři (18-20) -70kg Yannick Piersotte Belgie BEL BEL
5. kumite junioři (18-20) -70kg A. Martinez de Estarrona Španělsko ESP ESP
5. kumite junioři (18-20) -70kg Michael Georgios Tzanos Řecko GRE GRE
7. kumite junioři (18-20) -70kg M. Gojcevic Černá Hora MNE MNE
7. kumite junioři (18-20) -70kg Marko Lučić Chorvatsko CRO CRO
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Luigi Busà Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (18-20) -75kg Thomas Gibbins Anglie ENG ENG
3. kumite junioři (18-20) -75kg Daniel Hernandez Romero Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (18-20) -75kg Benedict Vincent Francie FRA FRA
5. kumite junioři (18-20) -75kg M. Ginter Lucembursko LUX LUX
5. kumite junioři (18-20) -75kg Serhiy Chervinskyi Ukrajina UKR UKR
7. kumite junioři (18-20) -75kg T. Hjelte Švédsko SWE SWE
7. kumite junioři (18-20) -75kg P. Ivanov Bulharsko BUL BUL
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Enes Erkan Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (18-20) -80kg Adrian Martinez Alguacil Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (18-20) -80kg Martin Nestorovski Makedonie MKD MKD
3. kumite junioři (18-20) -80kg Saverio Pesola Itálie ITA ITA
5. kumite junioři (18-20) -80kg L. Netsov Bulharsko BUL BUL
5. kumite junioři (18-20) -80kg Filip Prešinský Slovensko SVK SVK
7. kumite junioři (18-20) -80kg Jaouad Ikan Nizozemsko NED NED
7. kumite junioři (18-20) -80kg Marko Miloš Chorvatsko CRO CRO
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Jagoba Vizuete Fernandez Španělsko ESP ESP
2. kumite junioři (18-20) +80kg Jonathan Horne Německo GER GER
3. kumite junioři (18-20) +80kg Goran Božić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (18-20) +80kg Yunus Erseker Turecko TUR TUR
5. kumite junioři (18-20) +80kg Jamie Holt Anglie ENG ENG
5. kumite junioři (18-20) +80kg Elvir Mašović Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite junioři (18-20) +80kg Quentin Huot Francie FRA FRA
7. kumite junioři (18-20) +80kg Juraj Tabak Slovensko SVK SVK
kumite juniorky (18-20) -53kg
1. kumite juniorky (18-20) -53kg Alexandra Recchia Francie FRA FRA
2. kumite juniorky (18-20) -53kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (18-20) -53kg Tamara De La Encina Alvarez Španělsko ESP ESP
3. kumite juniorky (18-20) -53kg Serap Özcelik Turecko TUR TUR
5. kumite juniorky (18-20) -53kg Vesna Bezgovšek Slovinsko SLO SLO
5. kumite juniorky (18-20) -53kg Lisa Cairns Skotsko SCO SCO
7. kumite juniorky (18-20) -53kg S. Datwiler Švýcarsko SUI SUI
7. kumite juniorky (18-20) -53kg G. Di Bin Itálie ITA ITA
kumite juniorky (18-20) -60kg
1. kumite juniorky (18-20) -60kg Anjela Tazidinova Německo GER GER
2. kumite juniorky (18-20) -60kg Veronica Foresti Itálie ITA ITA
3. kumite juniorky (18-20) -60kg Seval Abakoc Turecko TUR TUR
3. kumite juniorky (18-20) -60kg Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (18-20) -60kg Marta Dąbrowska Polsko POL POL
5. kumite juniorky (18-20) -60kg T. Dukic Černá Hora MNE MNE
7. kumite juniorky (18-20) -60kg Karolína Bobková Česká republika CZE CZE
7. kumite juniorky (18-20) -60kg A. Tseliou Řecko GRE GRE
kumite juniorky (18-20) +60kg
1. kumite juniorky (18-20) +60kg Hüsniye Güler Turecko TUR TUR
2. kumite juniorky (18-20) +60kg Cristina Vizcaino Gonzalez Španělsko ESP ESP
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Katie Hurry Anglie ENG ENG
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Marivin Chiari Itálie ITA ITA
5. kumite juniorky (18-20) +60kg Nadege Ait Ibrahim Francie FRA FRA
5. kumite juniorky (18-20) +60kg Fanny Clavien Švýcarsko SUI SUI
7. kumite juniorky (18-20) +60kg Ivana Dučová Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (18-20) +60kg Tringa Qereti Albánie ALB ALB
kumite team junioři (18-20)
1. kumite team junioři (18-20) Chorvatsko CRO CRO
2. kumite team junioři (18-20) Srbsko SRB SRB
3. kumite team junioři (18-20) Francie FRA FRA
3. kumite team junioři (18-20) Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite team junioři (18-20) Itálie ITA ITA
5. kumite team junioři (18-20) Švýcarsko SUI SUI
7. kumite team junioři (18-20) Španělsko ESP ESP
7. kumite team junioři (18-20) Makedonie MKD MKD
kumite team juniorky (18-20)
1. kumite team juniorky (18-20) Chorvatsko CRO CRO
2. kumite team juniorky (18-20) Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite team juniorky (18-20) Francie FRA FRA
3. kumite team juniorky (18-20) Rusko RUS RUS
5. kumite team juniorky (18-20) Řecko GRE GRE
5. kumite team juniorky (18-20) Nizozemsko NED NED
7. kumite team juniorky (18-20) Turecko TUR TUR
7. kumite team juniorky (18-20) Polsko POL POL

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME dorostu a juniorů 2014 07.02.2014-09.02.2014
ME dorostu a juniorů 2013 08.02.2013-10.02.2013
ME dorostu a juniorů 2012 10.02.2012-12.02.2012
ME dorostu a juniorů 2011 11.02.2011-13.02.2011
ME dorostu a juniorů 2010 05.02.2010-07.02.2010
ME dorostu a juniorů 2009 30.01.2009-01.02.2009
ME dorostu a juniorů 2007 09.02.2007-11.02.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk