KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
451. Natasa Ilievska Karate Club Makpetrol MKD 2 1 2 1 705
452. Jakub Tesárek Česká republika CZE 1 1 4 2 1 703
453. Ugur Aktas Turecko TUR 2 1 700
453. Shana Amengle Francie FRA 1 1 1 700
453. V. Amicone Itálie ITA 2 1 700
453. Okay Arpa Turecko TUR 2 3 700
453. Ralf Brachmann Německo GER 1 2 700
453. Angelo Crescenzo APD Shirai Club S.Valentino ITA 1 2 700
453. Francesco D Onofrio Itálie ITA 1 1 1 700
453. Maria Valeriya Dimitrova Dominikánská republika DOM 1 1 1 700
453. Erman Eltemur Turecko TUR 2 2 700
453. Fernando Luis Garcia Španělsko ESP 1 3 700
453. Shigehiro Choda Japonsko JPN 1 1 700
453. Miloš Jovanović Srbsko SRB 2 2 2 700
453. Tolga Macar Turecko TUR 1 2 700
453. David Mallebrera Francie FRA 1 1 700
453. Ivan Martinac Chorvatsko CRO 1 1 1 700
453. Relja Mijanović Srbsko SRB 1 2 700
453. Francesco Pinto Itálie ITA 1 1 700
453. T. Rajic Jugoslávie YUG 1 1 1 700
453. Areeg Rashed Said Youssef Egypt EGY 1 1 1 700
453. W. Rauch Německo GER 1 3 700
453. Hans Roovers Nizozemsko NED 1 3 700
453. Eray Samdan Turecko TUR 2 1 700
453. Shaimaa Solyman Egypt EGY 1 1 700
453. Silvia Wiegaertner Německo GER 1 3 700
477. Yvan Rodriguez Merino Belgie BEL 2 1 2 2 699
478. Arslan Caliskan Turecko TUR 2 1 1 2 695
479. Reece Taylor Hanko Ryu ENG 5 1 1 2 2 694
480. Lorenzo Ernano Itálie ITA 1 2 680
480. Domenico Teodoro Itálie ITA 1 2 680
482. Elaine Groffilier Francie FRA 1 3 1 668
483. Viktorija Rezaeva Lotyšsko LAT 1 2 1 1 666
484. Sarah Assem Aly Sayed Aly Egypt EGY 1 4 660
484. Mohamed Mohamed Egypt EGY 1 2 660
484. Marie Prouille Francie FRA 2 2 660
484. Matěj Urík Slovensko SVK 2 3 4 660
488. Jelena Milivojčević Srbsko SRB 2 1 1 1 655
489. Deniz Atak Turecko TUR 1 2 1 650
489. Rory Daniels Anglie ENG 1 1 650
489. Patricia Esparteiro Portugalsko POR 2 2 1 650
489. Aleksandar Ivanović Srbsko SRB 1 2 1 650
489. Alexia Karypidou Řecko GRE 1 1 1 2 650
494. Ulrike Fleischmann KV Baden Württemberg GER 1 3 1 2 645
495. Nick Gerrese Nizozemsko NED 1 4 1 644
496. Maslum Basturk İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR 2 1 640
496. Abdel Hammoumi Francie FRA 1 1 640
496. Nello Maestri Centro Sportivo Esercito ITA 2 2 1 640
496. Dominika Tatarová Slovensko SVK 1 4 1 2 640
496. Lesley Zut Sportschool van den Nieuwendijk NED 1 1 2 640

Stránka: 10/96
<< 10 |  11 |  12 |  13 |  14 |  15 |  16 |  17 |  18 |  19 |  20

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP juniorů, U21 a seniorů 2014/2015 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů