KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE 31 12 18 4 1710
2. Jakub Tesárek Česká republika CZE 13 10 9 2 1 1127
3. Vladimír Míček Česká republika CZE 14 10 6 3 2 1030
4. Jakub Debrecenyi Hakuba Karate Ostrava CZE 18 6 17 6 1 992
5. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 8 9 17 6 5 779
6. Lukáš Janda SC Flair CZE 5 12 20 3 4 640
7. Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE 5 6 6 5 1 413
8. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 3 3 6 5 2 243
9. Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE 1 5 9 5 2 189
10. Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 7 5 1 176
11. Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 4 6 3 2 170
12. Firas Oukde SC Flair CZE 3 4 6 2 167
13. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 5 4 4 2 153
14. David Beran KCK Team CZE 4 2 6 2 142
15. Michal Hrubý KKD Bruntál CZE 3 2 3 140
16. Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 2 5 4 1 126
17. Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 5 3 2 120
17. David Lukášek Česká republika CZE 3 2 2 3 1 120
19. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 7 2 1 112
20. Roman Krátký KCK Team CZE 4 2 1 92
21. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 4 88
22. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 1 3 3 86
23. Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 2 6 2 1 80
24. Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE 2 4 2 66
25. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE 1 1 3 3 3 64
26. Jakub Vavřička Česká republika CZE 1 2 1 1 56
27. Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 3 3 3 55
28. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 1 1 2 2 50
29. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 5 3 49
30. Jan Drobeček Sport Relax CZE 2 2 1 48
30. Josef Šedivý SC Flair CZE 1 7 2 1 48
32. Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE 2 3 1 1 44
32. Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE 1 3 44
34. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 3 1 40
35. Ondřej Blín GRYF Liberec CZE 2 2 4 39
36. Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE 3 2 38
37. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 1 36
37. Marek Chovančík Nidoshinkan DOJO CZE 2 3 1 36
39. Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 3 2 34
40. Jakub Kolek Sport Relax CZE 3 2 1 32
41. Tomáš Neubert Dragon Neratovice CZE 1 1 28
42. František Sedlák Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 2 1 1 27
43. Martin Náhlovský SC Flair CZE 1 2 1 24
43. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 1 24
43. David Rousek Dragon Neratovice CZE 1 3 24
46. Petr Borgula SK Tommi Praha CZE 1 1 3 22
46. Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 22
48. Petr Charvát KK Lichnice CZE 2 2 20
48. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 20
48. Josef Mišák TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 1 20

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Letní olympiáda dětí a mládeže 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů