KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE 31 14 19 4 1778
2. Jakub Tesárek Česká republika CZE 13 10 9 2 1 1127
3. Jakub Debrecenyi Hakuba Karate Ostrava CZE 19 6 19 6 1 1044
4. Vladimír Míček Česká republika CZE 14 10 6 3 2 1030
5. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 8 11 18 6 5 859
6. Lukáš Janda SC Flair CZE 8 12 20 3 4 760
7. Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE 5 6 6 5 1 413
8. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 3 3 6 5 2 243
9. Šimon Branda Česká republika CZE 3 9 6 1 234
10. Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE 1 5 9 5 2 189
11. Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 4 6 4 2 176
12. Firas Oukde SC Flair CZE 3 4 6 2 167
13. David Beran KCK Team CZE 5 2 6 2 166
14. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 5 4 4 2 153
15. Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 2 6 6 1 148
16. Michal Hrubý KKD Bruntál CZE 3 2 3 140
17. Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 5 3 2 120
17. David Lukášek Česká republika CZE 3 2 2 3 1 120
19. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 7 2 1 112
20. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE 2 1 4 3 4 99
21. Roman Krátký KCK Team CZE 4 2 1 92
22. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 4 88
23. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 1 3 3 86
24. Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 2 6 2 1 80
25. Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE 2 4 2 66
26. Jakub Vavřička Česká republika CZE 1 3 1 1 64
27. Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE 2 3 1 63
28. Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 3 3 3 55
29. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 1 1 2 2 50
30. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 5 3 49
31. Jan Drobeček Sport Relax CZE 2 2 1 48
31. Josef Šedivý SC Flair CZE 1 7 2 1 48
33. Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE 2 3 1 1 44
33. Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 1 1 44
35. Ondřej Blín GRYF Liberec CZE 2 3 4 43
36. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 3 1 40
37. Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE 3 2 38
37. Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE 1 4 1 38
39. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 1 36
39. Marek Chovančík NIDOSHINKAN Dojo CZE 2 3 1 36
41. Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 3 2 34
42. Jakub Kolek Sport Relax CZE 3 2 1 32
42. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 1 1 32
44. Tomáš Neubert Dragon Neratovice CZE 1 1 28
45. František Sedlák Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 2 1 1 27
46. Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE 1 1 24
46. Martin Náhlovský SC Flair CZE 1 2 1 24
46. David Rousek Dragon Neratovice CZE 1 3 24
46. Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE 1 1 24
50. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 3 22

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Karate 1 Premier League - Paris 2016
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů