KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE 29 11 17 4 1582
2. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 13 10 9 2 1 1127
3. Vladimír Míček Nidoshinkan DOJO CZE 14 10 6 3 2 1030
4. Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE 17 6 15 6 1 940
5. Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE 8 8 16 5 4 710
6. Lukáš Janda Česká republika CZE 3 9 20 3 4 468
7. Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE 5 5 5 5 1 369
8. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 3 2 6 5 2 227
9. Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE 1 5 9 5 2 189
10. Firas Oukde SC Flair CZE 3 4 6 2 167
11. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 5 4 4 2 153
12. Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 3 6 3 1 149
13. Michal Hrubý KKD Bruntál CZE 3 2 3 140
14. postup Šimon Branda Česká republika CZE 2 4 3 1 128
15. pokles Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 5 3 2 120
15. pokles David Lukášek Česká republika CZE 3 2 2 3 1 120
17. pokles Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 7 2 1 112
18. pokles David Beran KCK Team CZE 3 2 5 2 110
19. pokles Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 2 3 4 1 106
20. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 1 3 3 86
21. Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 2 6 2 1 80
22. Roman Krátký KCK Team CZE 4 1 1 76
22. postup Filip Vít Česká republika CZE 1 1 3 76
24. pokles Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE 2 4 2 66
25. pokles Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 3 3 3 55
26. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 5 3 49
27. Jan Drobeček Sport Relax CZE 2 2 1 48
27. Josef Šedivý SC Flair CZE 1 7 2 1 48
29. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 1 1 2 1 44
29. Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE 2 3 1 1 44
31. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 3 1 40
32. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 1 36
32. Marek Chovančík Nidoshinkan DOJO CZE 2 3 1 36
34. Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 3 2 34
35. Jakub Kolek Sport Relax CZE 3 2 1 32
36. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE 1 3 1 2 29
37. Tomáš Neubert Dragon Neratovice CZE 1 1 28
38. Lukáš Vik Česká republika CZE 2 2 26
39. Ondřej Blín GRYF Liberec CZE 2 3 24
39. Martin Náhlovský SC Flair CZE 1 2 1 24
39. David Rousek Dragon Neratovice CZE 1 3 24
39. František Sedlák Okinawan Jindřichův Hradec CZE 2 1 24
43. Petr Borgula SK Tommi Praha CZE 1 1 3 22
44. Petr Charvát KK Lichnice CZE 2 2 20
44. Petr Marschall Česká republika CZE 1 1 20
44. Radim Pavelka SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 3 20
44. Miroslav Ziegler Tarokan KK Brno CZE 1 1 1 20
48. Petr Zachař TJ karate Nové Hrady CZE 3 18
49. Jan Borgula SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 1 16
49. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 16

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: North Bohemia 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů