KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE 15 4 1 808
2. Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE 6 4 1 2 332
3. Filip Dittrich GRYF Liberec CZE 6 1 2 4 292
4. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 3 5 204
5. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE 4 1 2 180
6. postup Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE 1 4 1 1 142
7. pokles Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 2 3 3 128
8. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 5 1 120
8. Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 1 120
10. Jakub Michálek KK Jeseník CZE 4 108
11. Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE 3 1 92
12. Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 88
13. Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE 4 1 86
14. Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 2 1 80
15. Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 2 2 1 76
16. Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 5 1 64
17. Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 5 60
18. postup Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 58
19. pokles Tomáš Lechermayer Dragon Neratovice CZE 1 4 54
20. pokles Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 48
21. pokles Jan Faltus KCK Team CZE 1 3 44
21. pokles Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 1 1 44
23. pokles Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 40
24. pokles Jakub Beneš Sokol Sadská CZE 2 1 32
24. pokles Jakub Choma KK Lichnice CZE 1 1 32
24. pokles Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE 1 32
24. postup Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 32
28. pokles Martin Choma KK Lichnice CZE 1 1 1 28
29. pokles Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE 2 2 26
29. pokles Marek Rygl SKBU Trutnov CZE 2 1 26
31. pokles Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE 1 24
31. pokles Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE 2 24
33. pokles Tomáš Blažek CZE 1 1 18
33. pokles Lukáš Mrzena Baník Příbram CZE 1 1 18
33. pokles David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 18
36. pokles Martin Kotzur Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 16
36. pokles Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
38. pokles Michael Ondra Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 14
38. pokles Filip Peřinka Sport Relax CZE 3 14
40. pokles Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 12
40. pokles Jan Buček KKD Bruntál CZE 1 12
40. pokles Martin Fořt KABU Jablonec n/N CZE 1 12
40. pokles Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 1 12
40. pokles Adam Nosálek Baník Havířov CZE 1 12
40. pokles Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
46. pokles Petr Voleník SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 11
47. pokles Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 8
47. pokles Dan Kotisa Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 1 8
47. pokles Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8
50. pokles Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 7

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR mládeže 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů