KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE 15 4 1 808
2. Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE 6 4 1 2 332
3. Filip Dittrich GRYF Liberec CZE 6 1 2 4 292
4. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 3 5 204
5. postup Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE 3 1 1 140
6. pokles Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 2 3 3 128
7. pokles Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 5 1 120
7. pokles Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 1 120
9. postup Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE 1 3 1 110
10. pokles Jakub Michálek KK Jeseník CZE 4 108
11. pokles Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE 3 1 92
12. pokles Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 88
13. pokles Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE 4 1 86
14. Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 2 1 80
15. Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 2 2 1 76
16. Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 5 1 64
17. Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 5 60
18. Tomáš Lechermayer Dragon Neratovice CZE 1 4 54
19. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 48
20. Jan Faltus KCK Team CZE 1 3 44
20. Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 1 1 44
22. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 40
23. Jakub Beneš Sokol Sadská CZE 2 1 32
23. Jakub Choma KK Lichnice CZE 1 1 32
23. Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE 1 32
26. Martin Choma KK Lichnice CZE 1 1 1 28
27. Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE 2 2 26
27. Marek Rygl SKBU Trutnov CZE 2 1 26
29. Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE 1 24
29. Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE 2 24
31. Tomáš Blažek CZE 1 1 18
31. Lukáš Mrzena Baník Příbram CZE 1 1 18
31. David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 18
34. Martin Kotzur Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 16
34. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
36. Michael Ondra Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 14
36. Filip Peřinka Sport Relax CZE 3 14
38. Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 12
38. Jan Buček KKD Bruntál CZE 1 12
38. Martin Fořt KABU Jablonec n/N CZE 1 12
38. Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 1 12
38. Adam Nosálek Baník Havířov CZE 1 12
38. Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
44. Petr Voleník SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 11
45. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 10
46. Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 8
46. Dan Kotisa TJ Sokol Husovice CZE 1 8
46. Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8
49. Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 7
50. Michal Kučera Karate Team Bohunice CZE 1 6

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP juniorů, U21 a seniorů 2014/2015 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů