KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 15 4 1 808
2. Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE 6 4 1 2 332
3. Filip Dittrich GRYF Liberec CZE 6 1 2 4 292
4. Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE 2 6 1 2 244
5. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE 4 2 2 1 222
6. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 3 5 204
7. Tomáš Gabriel Česká republika CZE 3 2 160
8. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 2 3 3 128
9. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 5 1 120
9. Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 120
9. Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 1 120
12. Jakub Michálek KK Jeseník CZE 4 108
13. Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE 3 1 92
14. Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 88
15. Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE 4 1 86
16. Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 2 1 80
17. Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 2 2 1 76
18. Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 5 1 64
19. Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 5 60
20. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 58
21. Tomáš Lechermayer Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 4 54
22. Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 52
23. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 48
24. Jan Faltus KCK Team CZE 1 3 44
24. Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 1 1 44
26. Václav Plecer Karate České Budějovice CZE 1 1 1 41
27. David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 40
27. Radek Netolický Karate Hlinsko CZE 1 40
27. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 40
30. Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 36
30. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE 2 2 36
32. Jakub Beneš Sokol Sadská CZE 2 1 32
32. Jakub Choma KK Lichnice CZE 1 1 32
32. Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE 1 32
32. Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 32
36. Martin Choma KK Lichnice CZE 1 1 1 28
37. Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE 2 2 26
37. Marek Rygl SKBU Trutnov CZE 2 1 26
39. Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE 1 24
39. Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE 2 24
41. Tomáš Blažek CZE 1 1 18
41. Lukáš Mrzena Baník Příbram CZE 1 1 18
41. David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 18
44. Martin Kotzur Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 16
44. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
44. Michal Slonina SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 16
44. Dan Vyhlídal Sokol Nymburk CZE 1 16
48. Michael Ondra Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 14
48. Filip Peřinka Sport Relax CZE 3 14
50. Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 12

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2016 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů