KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Philipp Havlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 2 2 72
2. Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 3 3 1 56
3. Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE 1 2 1 40
4. Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE 2 30
4. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 2 30
6. Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 1 26
6. Pavel Švanda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 1 2 26
8. Jakub Kotásek Spartak Hradec Králové CZE 1 1 1 24
8. Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE 1 3 1 24
10. Ondřej Stejskal KCK Team CZE 2 2 1 21
11. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 1 16
11. Robert Svoboda ŠSK Karate Karviná CZE 1 1 1 16
13. Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 1 15
14. Stanislav Dvořák SK Karate Most CZE 1 1 14
15. Václav Dovolil KKKS CZE 1 12
15. Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE 1 12
15. Jan Kusý SKBU Trutnov CZE 1 1 1 12
15. Marek Netík Spartak Hradec Králové CZE 1 12
19. Miroslav Novák Karate České Budějovice CZE 1 1 9
20. Pavel Chroust SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 8
20. Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE 1 8
20. Marek Pohl Ned Hockey Nymburk CZE 1 8
20. Aleš Vokál Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 8
20. Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8
20. Robin Žďárek KCK Team CZE 1 1 8
26. Petr Holárek SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 7
27. Jáchym Barvínek Karate klub Spektra Praha CZE 1 6
27. Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 6
27. Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE 1 6
27. Jiří Roček Kasr Žamberk CZE 1 6
27. Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 6
27. Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE 1 6
27. Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE 1 6
27. Tomáš Trnka Karate České Budějovice CZE 1 1 6
27. Daniel Vach Spartak Hradec Králové CZE 2 1 6
36. Rostislav Cáb Kasr Žamberk CZE 1 4
36. Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE 1 4
36. Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE 1 4
36. Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE 1 1 4
36. Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE 1 4
36. Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE 1 4
36. Pavel Kugler SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
36. Jiří Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
36. Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE 1 4
36. Tomáš Palm KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4
36. Daniel Zavřel SK Karate Most CZE 1 4
36. Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE 1 4
48. Aleš Doubek SK Shotokan Neratovice CZE 1 2
48. Tomáš Reichl CZE 1 2
48. Jan Strigač Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 2

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Akademické mistrovství světa 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů