KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 7 3 5 3 320
2. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 3 6 4 1 1 275
3. Linda Vojáčková KK Lichnice CZE 8 1 1 3 254
4. Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE 5 3 1 236
5. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 4 4 2 1 196
6. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 4 5 156
7. Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE 3 1 1 106
8. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 100
9. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 5 3 1 99
10. Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 1 92
11. Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 3 88
12. Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 3 2 80
13. Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE 1 2 2 1 65
14. Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE 5 1 1 63
15. Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 3 58
16. Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 54
17. Žaneta Bělecká Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 2 1 52
18. Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 2 51
19. Natálie Orlická SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 2 46
20. Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 1 2 45
21. Barbora Baloghová SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 40
21. Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE 1 2 40
21. Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE 1 3 40
24. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 36
25. Andrea Stuchlíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 34
25. Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 2 34
27. Nela Kordíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 32
27. Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE 4 32
29. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 30
30. Adéla Krátká KCK Team CZE 1 1 1 24
30. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 24
32. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 20
32. Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE 1 20
34. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 1 19
35. Diana Fantová GRYF Liberec CZE 2 16
35. Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
35. Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 16
38. Eliška Niemczyková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 14
39. Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 12
39. Valerie Anna Kuncová Karate České Budějovice CZE 1 12
39. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
42. Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE 1 10
43. Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
43. Amálie Ondroušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
43. Lucie Paterová Red Dragon Team CZE 1 8
43. Eliška Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE 2 8
47. Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
48. Terezie Bartošová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
48. Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE 1 4
48. Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů