KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 7 3 5 3 320
2. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 3 6 4 1 1 275
3. Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE 5 3 1 236
4. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 4 4 2 1 196
5. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 4 5 156
6. Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE 3 1 1 106
7. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 5 3 1 99
8. Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE 1 2 2 1 65
9. Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE 5 1 1 63
10. Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 54
11. Žaneta Bělecká Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 2 1 52
12. Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 2 51
13. Linda Vojáčková KK Lichnice CZE 1 1 48
14. Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 1 2 45
15. Barbora Baloghová SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 40
16. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 36
17. Andrea Stuchlíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 34
17. Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 2 34
19. Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE 2 2 28
20. Adéla Krátká KCK Team CZE 1 1 1 24
20. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 24
22. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 20
22. Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE 1 20
24. Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE 2 16
24. Diana Fantová GRYF Liberec CZE 2 16
24. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 16
24. Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE 2 16
24. Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 16
29. Eliška Niemczyková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 14
30. Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 12
30. Valerie Anna Kuncová Karate České Budějovice CZE 1 12
30. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
30. Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE 1 12
34. Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE 1 10
35. Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
35. Amálie Ondroušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
35. Eliška Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE 2 8
38. Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
39. Terezie Bartošová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
39. Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE 1 4
39. Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE 1 4
42. Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Akademické mistrovství ČR 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů