KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 7 3 5 3 320
2. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 3 6 4 1 1 275
3. Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE 5 3 1 236
4. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 4 4 2 1 196
5. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 4 5 156
6. Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE 3 1 1 106
7. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 5 3 1 99
8. Linda Vojáčková KK Lichnice CZE 2 1 1 78
9. Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE 1 2 2 1 65
10. Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE 5 1 1 63
11. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
12. Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 3 58
13. Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 54
14. Žaneta Bělecká Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 2 1 52
15. Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 2 51
16. Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 1 2 45
17. Barbora Baloghová SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 40
18. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 36
19. Andrea Stuchlíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 34
19. Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 2 34
21. Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 28
22. Adéla Krátká KCK Team CZE 1 1 1 24
22. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 24
24. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 20
24. Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE 1 20
26. Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE 2 16
26. Diana Fantová GRYF Liberec CZE 2 16
26. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 16
26. Natálie Orlická SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 16
26. Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 16
31. Eliška Niemczyková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 14
32. Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
32. Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 12
32. Valerie Anna Kuncová Karate České Budějovice CZE 1 12
32. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
32. Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE 1 12
37. Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE 1 10
38. Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
38. Amálie Ondroušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
38. Eliška Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE 2 8
41. Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
42. Terezie Bartošová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
42. Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE 1 4
42. Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE 1 4
45. Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Letní olympiáda dětí a mládeže 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů