KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE 16 4 2 570
2. Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE 10 3 7 520
3. Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE 9 8 6 512
4. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 6 6 7 1 386
5. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 6 3 6 1 374
6. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 8 4 2 348
7. Vladimír Míček Nidoshinkan DOJO CZE 6 2 1 222
8. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 4 5 7 2 1 220
9. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 5 3 2 216
10. Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE 4 1 4 1 198
11. Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE 4 1 2 160
12. Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 7 5 1 133
13. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4 3 3 132
14. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 3 4 1 2 1 131
15. David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 5 7 124
16. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 4 1 1 109
17. Miroslav Ziegler Tarokan KK Brno CZE 4 1 1 91
18. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 1 6 3 86
19. Lukáš Janda Česká republika CZE 2 1 80
20. Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE 3 3 1 75
21. Martin Náhlovský SC Flair CZE 2 2 4 2 73
22. Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 3 1 72
23. Marek Chovančík Nidoshinkan DOJO CZE 4 2 2 68
24. Ronald Prokeš SC Flair CZE 2 3 64
25. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 3 4 2 63
26. Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE 1 8 3 61
27. Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE 2 3 3 60
27. David Beran KCK Team CZE 1 1 4 1 60
29. Firas Oukde SC Flair CZE 1 4 1 56
30. Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE 2 2 3 54
31. Jan Drobeček Sport Relax CZE 3 1 1 50
32. Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 1 1 44
33. Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 42
33. Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE 1 2 2 42
33. Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 2 5 42
36. Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 3 1 40
37. Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE 1 1 36
37. Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 3 1 36
39. Jakub Bancíř Kabu Praha CZE 1 5 34
39. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 3 34
41. Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 1 2 31
41. David Ondráček SC Flair CZE 1 2 1 31
43. Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 30
44. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 2 1 1 29
45. Jiří Mauritz Tarokan KK Brno CZE 2 1 2 26
46. Daniel Burda Karate Vision Praha CZE 4 24
46. Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 1 2 24
46. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 1 24
46. Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 24
50. Martin Müller Karate Vision Praha CZE 1 1 22

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů