KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE 16 4 2 570
2. Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE 10 3 7 520
3. Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE 9 8 6 512
4. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 6 6 7 1 386
5. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 6 3 6 1 374
6. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 8 4 2 348
7. Vladimír Míček Nidoshinkan DOJO CZE 6 2 1 222
8. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 4 5 7 2 1 220
9. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 5 3 2 216
10. Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE 4 2 2 200
11. Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE 4 1 4 1 198
12. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 4 1 1 133
12. Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 7 5 1 133
14. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4 3 3 132
15. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 3 4 1 2 1 131
16. David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 5 7 124
17. Miroslav Ziegler Tarokan KK Brno CZE 4 1 1 91
18. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 1 6 3 86
19. Lukáš Janda Česká republika CZE 2 1 80
19. Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 4 1 80
21. Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE 3 3 1 75
22. Martin Náhlovský SC Flair CZE 2 2 4 2 73
23. Marek Chovančík Nidoshinkan DOJO CZE 4 2 2 68
24. Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE 2 1 1 65
25. Ronald Prokeš SC Flair CZE 2 3 64
26. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 3 4 2 63
27. Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE 1 8 3 61
28. Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE 2 3 3 60
28. David Beran KCK Team CZE 1 1 4 1 60
30. Firas Oukde SC Flair CZE 1 4 1 56
31. Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE 2 2 3 54
32. Jan Drobeček Sport Relax CZE 3 1 1 50
33. Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 2 1 48
34. Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 42
34. Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE 1 2 2 42
34. Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 2 5 42
37. Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 3 1 40
38. Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 36
38. Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 3 1 36
40. Jakub Bancíř Kabu Praha CZE 1 5 34
40. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 3 34
42. Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 1 2 31
42. David Ondráček SC Flair CZE 1 2 1 31
44. Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 30
45. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 2 1 1 29
46. Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE 1 1 28
47. Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE 1 1 3 26
47. Jiří Mauritz Tarokan KK Brno CZE 2 1 2 26
47. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 26
50. Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 1 25

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva a dorostu 2014 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů