KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Matěj Říha GRYF Liberec CZE 21 1 1 800
2. Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE 7 3 9 1 394
3. David Stárek KK Jeseník CZE 6 5 5 3 382
4. Daniel Brejcha Dragon Neratovice CZE 8 2 2 1 326
5. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 5 1 3 1 266
6. Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 4 5 2 3 1 245
7. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 4 3 4 3 4 237
8. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 5 3 5 1 1 225
9. Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE 2 7 1 2 1 205
10. Matteo Tamborlani Česká republika CZE 4 3 5 2 1 197
11. Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE 1 7 2 1 184
12. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 7 5 164
13. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 3 1 1 144
13. postup Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 2 3 144
13. pokles Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 1 144
16. pokles Petr Richter Česká republika CZE 3 1 3 2 1 134
17. pokles Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE 1 3 3 2 1 133
18. pokles Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE 7 2 6 130
19. pokles Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE 2 1 5 1 127
20. pokles Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 8 3 126
21. postup Jan Pajkrt Dragon Neratovice CZE 5 2 2 1 120
22. pokles Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8 1 118
23. pokles Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 3 4 4 116
24. pokles David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 8 1 113
25. pokles Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 2 112
26. pokles Antonín Jenč SKM Bílina CZE 2 3 1 2 110
27. pokles Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE 2 2 4 108
28. pokles Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE 3 3 3 1 107
29. pokles David Broda SK Tommi Praha CZE 4 3 2 1 106
30. Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 2 3 1 95
31. Radim Patkolo KCK Team CZE 3 2 3 1 84
31. Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 3 3 84
33. Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4 2 4 73
34. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 2 2 1 1 72
35. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 3 68
36. Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 1 4 1 65
36. Dominik Smola SKP Karate Písek CZE 1 3 2 2 65
38. Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 1 3 3 3 64
38. Martin Špatenka Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 3 1 5 64
40. postup Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE 1 60
41. pokles Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 58
42. pokles Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4 1 1 56
43. pokles Filip Janda Dragon Neratovice CZE 1 3 1 55
44. pokles Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 5 1 54
45. pokles Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 3 1 53
46. pokles Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE 1 1 2 48
46. pokles Jan Le Dragon Neratovice CZE 2 2 48
46. pokles Matěj Lippert Dragon Neratovice CZE 1 3 48
46. pokles Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 2 2 2 48
50. pokles Ronald Prokeš SC Flair CZE 1 4 2 1 1 47

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2016
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů