KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Matěj Říha SK Kesl Ryu Shotokan CZE 21 1 1 800
2. Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE 7 3 9 1 394
3. David Stárek KK Jeseník CZE 6 5 5 3 382
4. Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 4 5 2 3 1 245
5. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 4 3 4 3 4 237
6. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 5 3 5 1 1 225
7. Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE 2 7 1 2 1 205
8. Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE 4 3 5 2 1 197
9. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 3 1 3 1 194
10. Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE 1 7 2 1 184
11. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 3 1 1 144
11. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 1 144
13. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 3 1 3 2 1 134
14. Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE 1 3 3 2 1 133
15. Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE 7 2 6 130
16. Lukáš Semela Nidoshinkan DOJO CZE 2 1 5 1 127
17. Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 8 3 126
18. postup Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8 1 118
19. pokles Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 3 4 4 116
20. pokles David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 8 1 113
21. pokles Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 2 112
21. postup Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 5 3 112
23. pokles Antonín Jenč SKM Bílina CZE 2 3 1 2 110
24. pokles Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE 2 2 4 108
25. pokles Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE 3 3 3 1 107
26. pokles David Broda SK Tommi Praha CZE 4 3 2 1 106
27. Daniel Brejcha Dragon Neratovice CZE 2 1 1 1 102
28. Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 2 3 1 95
29. Radim Patkolo KCK Team CZE 3 2 3 1 84
29. Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 3 3 84
31. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 2 2 1 1 72
32. Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4 2 3 69
33. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 3 68
34. Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 1 4 1 65
35. Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 1 3 3 3 64
35. Martin Špatenka Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 3 1 5 64
37. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4 1 1 56
38. Filip Janda Dragon Neratovice CZE 1 3 1 55
39. Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 5 1 54
40. Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 3 1 53
41. Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE 1 1 2 48
41. Jan Le Dragon Neratovice CZE 2 2 48
41. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 2 2 2 48
41. Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 48
45. Ronald Prokeš SC Flair CZE 1 4 2 1 1 47
46. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 1 1 46
47. Milan Hájek Sport Relax CZE 1 2 1 2 41
48. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 3 3 39
49. Jiří Mauritz Tarokan KK Brno CZE 1 2 1 38
50. Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 4 1 37

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Letní olympiáda dětí a mládeže 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů