KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
47. To Tuan An KABU Jablonec n/N CZE 1 1 1 1 38
52. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
52. Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE 1 1 36
52. Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE 1 36
52. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 1 36
56. David Novák KK Jeseník CZE 1 2 1 34
57. Vojtěch Laurin Slavia TU Liberec CZE 2 32
57. David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 1 32
59. Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 1 31
60. Luboš Dudoň KC Žatec CZE 1 2 30
61. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 28
61. Miroslav Bílý KK Odry CZE 1 1 1 1 28
61. Marek Gorgol SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 28
61. Libor Hájek Karate České Budějovice CZE 1 1 28
61. Pavel Polák Tarokan KK Brno CZE 1 1 28
61. Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE 3 28
67. Radim Rozner Baník Havířov CZE 1 1 2 27
68. Denis Dudáš Baník Havířov CZE 1 24
68. Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE 1 1 1 24
68. Adam Hrdina KCK Team CZE 1 24
68. Filip Janda Dragon Neratovice CZE 1 24
68. Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE 1 24
68. Michajelian Kamo KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 24
68. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 1 24
68. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 24
68. Petr Lustik CZE 1 24
68. Miroslav Richter KCK Team CZE 1 2 1 24
68. David Richtr KCK Team CZE 1 2 24
68. Michal Zemek KK TJ Krupka CZE 1 24
68. Jan Zrnovský GRYF Liberec CZE 1 2 24
81. Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE 2 2 21
81. postup Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 21
83. pokles Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE 2 20
83. pokles Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE 1 1 20
83. pokles Tomáš Holek Slavia TU Liberec CZE 2 20
83. pokles Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 20
83. pokles Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 20
83. pokles Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 20
83. pokles Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 2 20
83. pokles Marek Šípek SKBU Trutnov CZE 1 2 20
91. pokles Otto Doskočil KCK Team CZE 1 1 18
91. pokles Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 18
91. pokles Xuan Trinh Tam SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 18
94. pokles Felix Altenburg Kobra Kladno CZE 1 16
94. pokles Jakub Fürbacher Sokol Sadská CZE 1 2 16
94. pokles Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE 2 16
94. pokles David Haltmar KCK Team CZE 2 16
94. pokles Jan Kubala Baník Příbram CZE 3 16
94. pokles Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE 1 1 16
94. pokles David Novák Spartak Hradec Králové CZE 3 16

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2016
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů