KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
49. Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 38
49. David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 1 1 38
49. To Tuan An KABU Jablonec n/N CZE 1 1 1 1 38
54. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
54. Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE 1 36
54. Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE 1 36
54. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 1 36
58. David Novák KK Jeseník CZE 1 2 1 34
59. Vojtěch Laurin Slavia TU Liberec CZE 2 32
59. David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 1 32
61. Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 1 31
62. Luboš Dudoň KC Žatec CZE 1 2 30
62. Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE 3 1 30
64. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 28
64. Miroslav Bílý KK Odry CZE 1 1 1 1 28
64. Marek Gorgol SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 28
64. Libor Hájek Karate České Budějovice CZE 1 1 28
64. Pavel Polák Tarokan KK Brno CZE 1 1 28
64. Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE 3 28
70. Radim Rozner Baník Havířov CZE 1 1 2 27
71. Denis Dudáš Baník Havířov CZE 1 24
71. Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE 1 1 1 24
71. Adam Hrdina KCK Team CZE 1 24
71. Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 24
71. Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE 1 24
71. Michajelian Kamo KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 24
71. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 1 24
71. Petr Lustik CZE 1 24
71. Miroslav Richter KCK Team CZE 1 2 1 24
71. David Richtr KCK Team CZE 1 2 24
71. Michal Zemek KK TJ Krupka CZE 1 24
71. Jan Zrnovský GRYF Liberec CZE 1 2 24
83. Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE 2 2 21
83. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 21
85. Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE 2 20
85. Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE 1 1 20
85. Tomáš Holek Slavia TU Liberec CZE 2 20
85. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 20
85. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 20
85. Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 20
85. Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 2 20
85. Marek Šípek SKBU Trutnov CZE 1 2 20
93. Otto Doskočil KCK Team CZE 1 1 18
93. Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 18
93. Xuan Trinh Tam SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 18
96. Felix Altenburg Kobra Kladno CZE 1 16
96. Jakub Fürbacher Sokol Sadská CZE 1 2 16
96. David Haltmar KCK Team CZE 2 16
96. Jan Kubala Baník Příbram CZE 3 16
96. Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE 1 1 16

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2016 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů