KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
51. Vojtěch Laurin Slavia TU Liberec CZE 2 32
51. David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 1 32
53. Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 1 31
54. Luboš Dudoň KC Žatec CZE 1 2 30
55. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 28
55. Miroslav Bílý KK Odry CZE 1 1 1 1 28
55. Marek Gorgol SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 28
55. Libor Hájek Karate České Budějovice CZE 1 1 28
55. Pavel Polák Tarokan KK Brno CZE 1 1 28
55. Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE 3 28
61. Radim Rozner Baník Havířov CZE 1 1 2 27
61. Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE 1 1 1 27
63. Denis Dudáš Baník Havířov CZE 1 24
63. Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE 1 1 1 24
63. Adam Hrdina KCK Team CZE 1 24
63. Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE 1 24
63. Michajelian Kamo KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 24
63. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 1 24
63. Petr Lustik CZE 1 24
63. Miroslav Richter KCK Team CZE 1 2 1 24
63. David Richtr KCK Team CZE 1 2 24
63. Albert Vacek KCK Team CZE 1 1 24
63. Jan Zrnovský GRYF Liberec CZE 1 2 24
74. Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE 2 2 21
75. Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE 2 20
75. Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE 1 1 20
75. Tomáš Holek Slavia TU Liberec CZE 2 20
75. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 20
75. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 20
75. Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 20
75. Marek Šípek SKBU Trutnov CZE 1 2 20
82. Otto Doskočil KCK Team CZE 1 1 18
82. Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 18
82. Xuan Trinh Tam SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 18
85. Jakub Fürbacher Sokol Sadská CZE 1 2 16
85. David Novák Spartak Hradec Králové CZE 3 16
85. Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE 2 16
85. Rostislav Podlaha Ippon KK Rakovník CZE 1 1 16
85. Antonín Sus TJ Karate Praha CZE 1 1 16
85. Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 16
91. Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 1 15
91. Vladimír Kornijenko SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 15
93. Martin Macík KK Jeseník CZE 1 1 13
94. Radek Belička SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 12
94. Alan Godi Baník Havířov CZE 1 1 12
94. Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 12
94. Jan Jabůrek SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 12
94. Marek Janouch Karate České Budějovice CZE 1 12
94. Jakub Kašpar Slavia TU Liberec CZE 1 1 12
94. Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 1 12

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Letní olympiáda dětí a mládeže 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů