KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Marek Janouch Karate České Budějovice CZE 1 1 44
2. Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 36
3. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 30
4. Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE 1 1 28
5. Robin Popelka Karate České Budějovice CZE 1 24
5. Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE 1 1 24
7. Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE 1 1 22
8. Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE 1 20
8. Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE 1 2 20
10. Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 18
10. Michal Klauda SKBU Trutnov CZE 1 1 18
10. Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE 1 18
13. David Beran KCK Team CZE 2 16
13. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 16
13. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 16
16. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 1 1 15
17. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 1 1 14
18. Adam Hrnčíř VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 12
18. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 12
18. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 12
21. Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE 1 10
21. Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE 1 10
23. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 9
24. Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8
24. Michael Landa Dragon Neratovice CZE 1 8
24. Jan Milan Karate České Budějovice CZE 1 8
24. Pavel Musil SKM Bílina CZE 1 8
24. Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE 1 8
24. Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 8
30. Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE 1 6
30. Jakub Kotásek Spartak Hradec Králové CZE 1 6
30. Adam Nosálek Baník Havířov CZE 1 6
30. Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 6
30. David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 6
30. Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 6
30. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 1 6
37. Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE 1 5
37. Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 5
39. Ondřej Dvořák SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 4
39. Václav Fait TJ Karate Praha CZE 1 4
39. Jan Gorlinski Baník Havířov CZE 1 4
39. Libor Gurecký Baník Havířov CZE 1 4
39. Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE 1 4
39. Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE 1 4
39. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 4
39. Petr Marvan SKM Bílina CZE 1 4
39. Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE 1 4
39. Minh Thong Nguyen Masada Praha CZE 1 4
39. Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE 1 4
39. Martin Šilhavý SK Kamiwaza karate CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR mládeže 2014
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů