KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE 1 60
2. Josef Černík Sokol Sadská CZE 1 1 1 58
3. Marek Janouch Karate České Budějovice CZE 1 1 44
4. Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 36
5. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 30
6. Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE 1 1 28
7. Robin Popelka Karate České Budějovice CZE 1 24
7. Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE 1 1 24
9. Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE 1 1 22
10. Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE 1 20
10. Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE 1 2 20
12. Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 18
12. Michal Klauda SKBU Trutnov CZE 1 1 18
12. Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE 1 18
15. David Beran KCK Team CZE 2 16
15. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 16
15. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
15. Martin Šilhavý SK Kamiwaza karate CZE 2 16
15. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 16
20. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 1 1 15
21. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 1 1 14
22. Adam Hrnčíř VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 12
22. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 12
22. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 12
22. Petr Urbanec KK Lichnice CZE 1 12
26. Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE 1 10
26. Michael Jahelka Česká republika CZE 1 10
28. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 9
29. Marek Andraši Baník Příbram CZE 1 8
29. Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8
29. Michael Landa Dragon Neratovice CZE 1 8
29. Jan Milan Karate České Budějovice CZE 1 8
29. Pavel Musil SKM Bílina CZE 1 8
29. Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE 1 8
29. Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE 1 8
29. Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 8
37. Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE 1 6
37. Jakub Kotásek Spartak Hradec Králové CZE 1 6
37. Adam Nosálek Baník Havířov CZE 1 6
37. Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 6
37. David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 6
37. Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE 1 6
37. Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 6
37. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 1 6
45. Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE 1 5
45. Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 5
47. Ondřej Dvořák SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 4
47. Václav Fait TJ Karate Praha CZE 1 4
47. Jan Gorlinski Baník Havířov CZE 1 4
47. Libor Gurecký Baník Havířov CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Letní olympiáda dětí a mládeže 2015
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů