Rok: 2024 - 2023 - 2022 - 2021 - 2020 - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - Vše
Kata - Kumite - Dohromady
Kata - Kumite - Dohromady
Závodník roku 2024
Kata + kumite dohromady
ze všech turnajů kromě krajských
Muži
1. | Radek Tirala | 64 b. |
2. | Martin Lácha | 60 b. |
2. | Filip Pohl | 60 b. |
4. | Jiří Endršt | 48 b. |
5. | Martin Bednář | 36 b. |
5. | Martin Drábek | 36 b. |
5. | Michal Dvořák | 36 b. |
5. | Tim Ha | 36 b. |
5. | Vít Masař | 36 b. |
5. | Vojtěch Sůkal | 36 b. |
Ženy
Junioři
1. | Artur Hlushchenko | 60 b. |
2. | Adam Raušer | 42 b. |
3. | Matyáš Jurík | 36 b. |
3. | David Kastl | 36 b. |
3. | Adam Zíka | 36 b. |
6. | Daniel Dub | 24 b. |
6. | Václav Dudl | 24 b. |
6. | Hynek Hollein | 24 b. |
6. | Josef Linhart | 24 b. |
10. | David Brzobohatý | 16 b. |
Juniorky
Dorostenci
1. | Michal Brzobohatý | 60 b. |
2. | Daniel Havlík | 37 b. |
3. | Martin Enev | 36 b. |
3. | Rudolf Fiedler | 36 b. |
3. | Adam Ilčík | 36 b. |
3. | Tobias Špánik | 36 b. |
3. | Daniil Trofimov | 36 b. |
8. | David Šťáhlavský | 28 b. |
9. | Lukáš Dobrozemský | 24 b. |
9. | Jan Kittner | 24 b. |
Dorostenky
Mladší dorostenci
Mladší dorostenky
Starší žáci
1. | Martin Koupal | 38 b. |
1. | Damian Ona | 38 b. |
3. | Miroslav Veselík | 37 b. |
4. | Dmytro Golovin | 36 b. |
4. | Munkh-uchral Kherlenbaatar | 36 b. |
4. | Marcel Malý | 36 b. |
4. | Šimon Svoboda | 36 b. |
8. | Tomáš Hejl | 26 b. |
8. | Filip Hoffmann | 26 b. |
10. | David Bauer | 25 b. |
Starší žákyně
1. | Sofia Sasyn | 48 b. |
2. | Vanessa Havlíková | 40 b. |
3. | Nicol Cirhanová | 38 b. |
3. | Nathalie Petříková | 38 b. |
5. | Terezie Částková | 36 b. |
6. | Anna Kalmanová | 25 b. |
7. | Eva Malá | 24 b. |
7. | Valeria Nikonorova | 24 b. |
7. | Barbora Ševcová | 24 b. |
7. | Žaneta Tonková | 24 b. |
Mladší žáci
1. | Vojtěch Pitoňák | 48 b. |
1. | Radek Turoň | 48 b. |
1. | Daniel Vejvoda | 48 b. |
4. | Jan Dušek | 42 b. |
4. | Erik Malzer | 42 b. |
6. | Artur Jančevskyj | 37 b. |
7. | Kolin Kašík | 36 b. |
7. | Vojtěch Kočí | 36 b. |
7. | Daniel Procházka | 36 b. |
7. | Patrik Svoboda | 36 b. |
Mladší žákyně
1. | Julie Dvořáková | 72 b. |
1. | Tereza Nedavašková | 72 b. |
3. | Luisa Kobzová | 60 b. |
4. | Beatris Beníšková | 40 b. |
5. | Tereza Jindrová | 38 b. |
6. | Tereza Štérová | 37 b. |
7. | Emily Brodinová | 36 b. |
7. | Zuzana Němcová | 36 b. |
7. | Nikola Nováková | 36 b. |
10. | Zora Doubková | 26 b. |
Nejlepší kluby
Kluby
Tisk
Vysvětlivky:
- Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
- Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období