KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 34 4 6 1 3352
2. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 58 18 23 3 3223
3. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 67 14 27 1 1 2992
4. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 44 19 22 3 1 2568
5. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 53 17 17 2 3 1987
6. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 44 12 25 7 1 1920
6. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 30 36 34 6 7 1920
8. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 28 27 43 9 3 1883
9. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 34 15 19 4 1858
10. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 30 15 25 14 6 1776
11. Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE 55 12 15 3 1742
12. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 43 13 26 5 1 1647
13. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 30 15 21 5 1620
14. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 18 27 31 14 1 1611
15. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 23 12 7 3 2 1594
16. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 16 10 13 2 1 1575
17. Filip Vít SHOBU Academy CZE 30 18 18 8 6 1510
18. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 27 13 25 7 2 1428
19. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 25 10 17 7 1 1413
20. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 17 3 11 2 1 1371
21. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 28 22 24 13 3 1370
22. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 25 12 13 7 2 1313
23. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 11 24 34 9 3 1306
24. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 18 11 30 16 5 1299
24. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 28 9 12 3 3 1299
26. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 18 18 24 10 4 1243
27. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 17 16 22 4 4 1154
28. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 25 7 13 3 2 1139
29. Petra Nová Karate Vision Praha CZE 8 3 2 1 1066
30. Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE 7 8 6 3 1062
31. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 17 13 16 7 2 1061
32. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 20 11 17 3 1 1034
33. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 20 11 11 5 1 1003
34. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 16 14 19 1 2 999
35. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 20 9 10 5 1 973
36. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 16 14 16 9 2 944
37. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 9 8 31 14 4 893
38. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 22 20 14 2 3 891
39. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 16 9 23 2 7 889
40. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 12 9 19 7 3 868
41. Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 20 9 12 4 1 858
42. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 12 12 31 13 6 856
43. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 12 9 9 4 2 844
44. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 10 6 25 8 3 803
45. Barbora Bosnyaková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 7 10 1 794
46. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 6 19 13 11 4 784
47. Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 17 16 24 13 4 774
48. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 9 14 20 15 1 767
49. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 20 12 15 2 1 743
50. Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE 14 7 10 1 730

Sayfa: 1/50
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede