KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
64. Matěj Lang KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 16
64. Adam Proksch HANAKAI z.s. CZE 1 16
64. Tomáš Reich KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 16
64. Maxim Simon SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 16
64. Patrik Suchý SK Jihlava CZE 1 16
64. Igor Šebo Sport Club Flair o.s. CZE 1 16
64. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 16
64. Pavel Valenta Sokol karate Tišnov CZE 1 16
159. Luboš Hrazdír KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 15
159. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 15
159. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 15
162. Karel Benda Champions team z.s. CZE 1 2 14
162. Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 14
162. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 14
165. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 13
165. Jakub Richter KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 13
167. Viliam Gago Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 12
167. Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 12
167. Jakub Kolek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2 12
167. Pavel Musil SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
167. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 12
167. Oliver Simon SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 12
167. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
167. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 12
167. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 12
167. Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 1 1 12
167. Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 12
178. Daniel Oplt KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 11
178. Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 11
180. Oliver Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 10
180. Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 10
180. Adam Hošák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 10
180. Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 10
180. David Kundrát Karate team Bohunice z.s. CZE 1 1 10
180. David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 10
180. Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE 1 1 10
180. Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 10
180. Dan Vyhlídal Sokol Nymburk CZE 1 1 10
189. Tomáš Jindra HANAKAI z.s. CZE 1 9
189. Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 9
189. Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 9
189. Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 9
189. Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
189. Radek Tirala Champions team z.s. CZE 1 9
195. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 8
195. Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
195. Milan Bielik SK Jihlava CZE 1 8
195. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
195. Lukáš Dedouch Shikukai Praha CZE 1 8
195. Daniel Engler SKM Bílina CZE 1 8

Sayfa: 4/8
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7 |  8

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede