KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
239. Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE 1 1 11
239. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 11
153. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 10
153. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 10
153. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 10
153. Petr Müller VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2 10
153. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 10
153. Oliver Simon SKBU Hostivař CZE 1 1 10
153. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 10
160. Adam Balcárek SKBU Hostivař CZE 1 9
160. Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 9
162. Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 8
162. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
162. Marek Ginter Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
162. Michael Hecht Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 8
162. Tomáš Hlobeň Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
162. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
162. Ondřej Jalůvka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 8
162. Oliver Jansta Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
162. Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
162. Jan Jiráň Sport Relax CZE 1 8
162. Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
162. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 8
162. Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
162. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 8
162. René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
162. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
162. Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
162. David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
162. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 8
162. Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE 1 1 8
162. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
162. Patrik Weber SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8
162. Patrik Zelinka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 8
185. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 1 1 7
185. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 7
187. Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 6
187. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 6
187. Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 6
187. Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
187. Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
187. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 1 6
187. Jakub Hloušek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
187. Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE 1 6
187. Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE 1 6
187. Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
187. Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
187. Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 6
187. Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE 1 6
187. Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6

Sayfa: 4/7
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede