KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
185. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 10
185. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 10
185. Petr Müller VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2 10
185. Oliver Simon SKBU Hostivař CZE 1 1 10
185. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 10
156. Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 9
157. Adam Balcárek SKBU Hostivař CZE 1 8
157. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
157. Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 8
157. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
157. Marek Ginter Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
157. Michael Hecht Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 8
157. Tomáš Hlobeň Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
157. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
157. Oliver Jansta Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
157. Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
157. Jan Jiráň Sport Relax CZE 1 8
157. Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
157. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 8
157. Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
157. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 8
157. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
157. René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
157. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
157. Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
157. Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 8
157. David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
157. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 8
157. Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE 1 1 8
157. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
157. Patrik Weber SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8
157. Patrik Zelinka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 8
183. Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 6
183. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 6
183. Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 6
183. Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
183. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
183. Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
183. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 1 6
183. Jakub Hloušek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
183. Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE 1 6
183. Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE 1 6
183. Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
183. Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
183. Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE 1 6
183. Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6
183. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
183. Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 6
199. Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
199. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4

Sayfa: 4/7
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede