KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
42. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 2 2 1 28
102. Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 1 27
102. Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 27
104. Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 4 26
104. Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 26
104. Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 26
104. Adéla Zálabská Karate Horažďovice CZE 1 2 26
108. Hana Bělová SKP karate Písek CZE 2 1 1 25
109. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 24
109. Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE 1 24
109. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 2 1 24
109. Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 24
109. Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 24
109. Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE 1 1 1 1 24
109. Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 24
109. Zuzana Tekely Champions team - Chodov CZE 2 24
109. Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 24
109. Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 24
119. Nikola Kusebauchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 1 23
120. Jana Boháčová Sport Relax CZE 1 1 22
120. Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 22
120. Michaela Pilnajová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 5 22
120. Adéla Těhlová SKP karate Písek CZE 2 2 22
120. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 22
125. Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 20
125. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 20
125. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 20
125. Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 20
125. Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 20
125. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
131. Jamaica Kindlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 19
132. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 18
132. Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 2 18
134. Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 2 17
134. Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 17
136. Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 16
136. Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 16
136. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
136. Hana Štrumfová Karate Polička CZE 1 16
136. Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 16
136. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2 16
142. Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 15
142. Kateřina Kourková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 15
144. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 14
145. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 13
146. Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE 1 12
146. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 12
146. Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 12
146. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
146. Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE 1 1 12

Sayfa: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede