KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2018 - 2.kolo - 06.10.2018

Město Havlíčkův Brod
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Krajský svaz karate Vysočina
Registrovaných jednotlivců 319
Závodníci v kategoriích 456
Kluby 49
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
17.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
1. kata team ml. žákyně (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
1. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata team st. žáci (11-13) Stř.ČSKe CZE CZE
1. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite st. žáci -45kg Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Marek Beránek Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Lukáš Kadlec Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Berka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Filip GRYF z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Věra Vachtová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Beata Beerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg David Barva SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Korytar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Heřmanová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Kudrnová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Valerie Kuzněcová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Josef Kolařík SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Marek Suchý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Novotný SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matouš Holek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Mikula SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata team ml. žákyně (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Emma Kubečková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Michaela Miglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alexandr Šimák KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Maxim Brezovar SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Běle SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Ester Nováková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Viktor Emanuel Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Kiprý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matěj Böhme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Magdaléna Fuková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Miroslav Kendík SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Dan Geller KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hasan Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Adéla Marečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matěj Böhme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Kubešová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo 22.09.2018
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk