KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žákyně (10-11) +42kg

Žádné výsledky z MČR

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Osouchová VanessaKarate České Budějovice60 b.
2.Tinavská EmaFight Club České Budějovice48 b.
3.Haková AmálieFight Club České Budějovice36 b.
3.Nováková AgátaKarate České Budějovice36 b.
5.Dandová VanesaKarate České Budějovice24 b.
5.Pohanková LauraKarate České Budějovice24 b.
7.Šťastná BarboraSK Kesl Ryu Shotokan18 b.
8.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem12 b.
8.Stejskalová SáraKCK Team12 b.
10.Haltmarová NelaKCK Team6 b.
10.Hurdálková BarboraSKBU Trutnov6 b.
10.Lišková AnnaSKBU Trutnov6 b.
13.Pijáková KláraHakuba Karate Ostrava3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Haková AmálieFight Club České Budějovice48 b.
2.Macková ValentýnaKKD Bruntál24 b.
2.Tinavská EmaFight Club České Budějovice24 b.
4.Kozlová ElenSKR SU Ústí nad Labem16 b.
4.Vašíčková KristýnaChampions Team16 b.
6.Dušková NatálieKCK Team8 b.
6.Stejskalová SáraKCK Team8 b.
6.Šťastná BarboraSK Kesl Ryu Shotokan8 b.
6.Štenclová KateřinaChampions Team8 b.
10.Denchylya KarinaKCK Team6 b.
11.Haltmarová NelaKCK Team4 b.
11.Chudíková AnnaKarate Silesia Opava4 b.
11.Pohanková LauraKarate České Budějovice4 b.
11.Typltová BarboraKarate klub Spektra Praha4 b.
15.Hurdálková BarboraSKBU Trutnov2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPlzeňský
NeobsazenoPraha
NeobsazenoStředočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Jirsová Kateřina SKK Shotokan Liberec Liberecký
NeobsazenoKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut