KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žákyně (10-11) -42kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Rosvaldová Nela Fight Club České Budějovice
2.Vaškovská Michaela GRYF z.s.

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary84 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary84 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary84 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary84 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary84 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary84 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary84 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary84 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary84 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary84 b.
1.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice84 b.
1.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice84 b.
1.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice84 b.
1.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice84 b.
1.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice84 b.
1.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice84 b.
1.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice84 b.
1.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice84 b.
1.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice84 b.
1.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice84 b.
3.Gregorcová MilenaRed Dragon Team24 b.
3.Gregorcová MilenaRed Dragon Team24 b.
3.Gregorcová MilenaRed Dragon Team24 b.
3.Gregorcová MilenaRed Dragon Team24 b.
3.Gregorcová MilenaRed Dragon Team24 b.
3.Gregorcová MilenaRed Dragon Team24 b.
3.Gregorcová MilenaRed Dragon Team24 b.
3.Gregorcová MilenaRed Dragon Team24 b.
3.Gregorcová MilenaRed Dragon Team24 b.
3.Gregorcová MilenaRed Dragon Team24 b.
3.Priglová MarieFight Club České Budějovice24 b.
3.Priglová MarieFight Club České Budějovice24 b.
3.Priglová MarieFight Club České Budějovice24 b.
3.Priglová MarieFight Club České Budějovice24 b.
3.Priglová MarieFight Club České Budějovice24 b.
3.Priglová MarieFight Club České Budějovice24 b.
3.Priglová MarieFight Club České Budějovice24 b.
3.Priglová MarieFight Club České Budějovice24 b.
3.Priglová MarieFight Club České Budějovice24 b.
3.Priglová MarieFight Club České Budějovice24 b.
5.Batystová HanaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Batystová HanaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Batystová HanaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Batystová HanaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Batystová HanaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Batystová HanaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Batystová HanaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Batystová HanaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Batystová HanaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Batystová HanaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Králíková EliškaSKP karate Písek18 b.
5.Králíková EliškaSKP karate Písek18 b.
5.Králíková EliškaSKP karate Písek18 b.
5.Králíková EliškaSKP karate Písek18 b.
5.Králíková EliškaSKP karate Písek18 b.
5.Králíková EliškaSKP karate Písek18 b.
5.Králíková EliškaSKP karate Písek18 b.
5.Králíková EliškaSKP karate Písek18 b.
5.Králíková EliškaSKP karate Písek18 b.
5.Králíková EliškaSKP karate Písek18 b.
5.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice18 b.
5.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice18 b.
8.Dobsová MarieSK Karate Shotokan Neratovice6 b.6 b.
8.Dobsová MarieSK Karate Shotokan Neratovice6 b.6 b.
8.Dobsová MarieSK Karate Shotokan Neratovice6 b.6 b.
8.Dobsová MarieSK Karate Shotokan Neratovice6 b.6 b.
8.Dobsová MarieSK Karate Shotokan Neratovice6 b.6 b.
8.Dobsová MarieSK Karate Shotokan Neratovice6 b.6 b.
8.Dobsová MarieSK Karate Shotokan Neratovice6 b.6 b.
8.Dobsová MarieSK Karate Shotokan Neratovice6 b.6 b.
8.Dobsová MarieSK Karate Shotokan Neratovice6 b.6 b.
8.Dobsová MarieSK Karate Shotokan Neratovice6 b.6 b.
8.Malá DanielaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Malá DanielaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Malá DanielaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Malá DanielaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Malá DanielaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Malá DanielaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Malá DanielaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Malá DanielaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Malá DanielaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Malá DanielaFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Radostová NikolaGRYF z.s.6 b.6 b.
8.Radostová NikolaGRYF z.s.6 b.6 b.
8.Radostová NikolaGRYF z.s.6 b.6 b.
8.Radostová NikolaGRYF z.s.6 b.6 b.
8.Radostová NikolaGRYF z.s.6 b.6 b.
8.Radostová NikolaGRYF z.s.6 b.6 b.
8.Radostová NikolaGRYF z.s.6 b.6 b.
8.Radostová NikolaGRYF z.s.6 b.6 b.
8.Radostová NikolaGRYF z.s.6 b.6 b.
8.Radostová NikolaGRYF z.s.6 b.6 b.
11.Fialová AndreaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Fialová AndreaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Fialová AndreaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Fialová AndreaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Fialová AndreaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Fialová AndreaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Fialová AndreaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Fialová AndreaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Fialová AndreaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Fialová AndreaTJ Karate České Budějovice3 b.
11.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary3 b.
11.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary3 b.
11.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary3 b.
11.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary3 b.
11.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary3 b.
11.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary3 b.
11.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary3 b.
11.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary3 b.
11.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary3 b.
11.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary48 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary48 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary48 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary48 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary48 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary48 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary48 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary48 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary48 b.
1.Hrdličková LucyKarate Klub Tygr Karlovy Vary48 b.
1.Králíková EliškaSKP karate Písek48 b.
1.Králíková EliškaSKP karate Písek48 b.
1.Králíková EliškaSKP karate Písek48 b.
1.Králíková EliškaSKP karate Písek48 b.
1.Králíková EliškaSKP karate Písek48 b.
1.Králíková EliškaSKP karate Písek48 b.
1.Králíková EliškaSKP karate Písek48 b.
1.Králíková EliškaSKP karate Písek48 b.
1.Králíková EliškaSKP karate Písek48 b.
1.Králíková EliškaSKP karate Písek48 b.
3.Kolankiewiczová LucieKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem20 b.
3.Kolankiewiczová LucieKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem20 b.
3.Kolankiewiczová LucieKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem20 b.
3.Kolankiewiczová LucieKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem20 b.
3.Kolankiewiczová LucieKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem20 b.
3.Kolankiewiczová LucieKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem20 b.
3.Kolankiewiczová LucieKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem20 b.
3.Kolankiewiczová LucieKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem20 b.
3.Kolankiewiczová LucieKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem20 b.
3.Kolankiewiczová LucieKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem20 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Čepičková AdélaSPORT UNION, z. s.16 b.
4.Franková AnnaFight Club České Budějovice16 b.
4.Franková AnnaFight Club České Budějovice16 b.
4.Franková AnnaFight Club České Budějovice16 b.
4.Franková AnnaFight Club České Budějovice16 b.
4.Franková AnnaFight Club České Budějovice16 b.
4.Franková AnnaFight Club České Budějovice16 b.
4.Franková AnnaFight Club České Budějovice16 b.
4.Franková AnnaFight Club České Budějovice16 b.
4.Franková AnnaFight Club České Budějovice16 b.
4.Franková AnnaFight Club České Budějovice16 b.
4.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Mrázová NelaKarate Klub Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Priglová MarieFight Club České Budějovice16 b.
4.Priglová MarieFight Club České Budějovice16 b.
4.Priglová MarieFight Club České Budějovice16 b.
4.Priglová MarieFight Club České Budějovice16 b.
4.Priglová MarieFight Club České Budějovice16 b.
4.Priglová MarieFight Club České Budějovice16 b.
4.Priglová MarieFight Club České Budějovice16 b.
4.Priglová MarieFight Club České Budějovice16 b.
4.Priglová MarieFight Club České Budějovice16 b.
4.Priglová MarieFight Club České Budějovice16 b.
4.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice16 b.
4.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice16 b.
4.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice16 b.
4.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice16 b.
4.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice16 b.
4.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice16 b.
4.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice16 b.
4.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice16 b.
4.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice16 b.
4.Vítů ValentinaTJ Karate České Budějovice16 b.
9.Radostová NikolaGRYF z.s.12 b.
9.Radostová NikolaGRYF z.s.12 b.
9.Radostová NikolaGRYF z.s.12 b.
9.Radostová NikolaGRYF z.s.12 b.
9.Radostová NikolaGRYF z.s.12 b.
9.Radostová NikolaGRYF z.s.12 b.
9.Radostová NikolaGRYF z.s.12 b.
9.Radostová NikolaGRYF z.s.12 b.
9.Radostová NikolaGRYF z.s.12 b.
9.Radostová NikolaGRYF z.s.12 b.
10.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice4 b.
10.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice4 b.
10.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice4 b.
10.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice4 b.
10.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice4 b.
10.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice4 b.
10.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice4 b.
10.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice4 b.
10.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice4 b.
10.Marcínová KarolínaTJ Karate České Budějovice4 b.
10.Pončíková SoňaSK KAMIWAZA KARATE z.s.4 b.
10.Pončíková SoňaSK KAMIWAZA KARATE z.s.4 b.
10.Pončíková SoňaSK KAMIWAZA KARATE z.s.4 b.
10.Pončíková SoňaSK KAMIWAZA KARATE z.s.4 b.
10.Pončíková SoňaSK KAMIWAZA KARATE z.s.4 b.
10.Pončíková SoňaSK KAMIWAZA KARATE z.s.4 b.
10.Pončíková SoňaSK KAMIWAZA KARATE z.s.4 b.
10.Pončíková SoňaSK KAMIWAZA KARATE z.s.4 b.
10.Pončíková SoňaSK KAMIWAZA KARATE z.s.4 b.
10.Pončíková SoňaSK KAMIWAZA KARATE z.s.4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Kolankiewiczová Lucie Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Pončíková Soňa SK KAMIWAZA KARATE z.s. Praha
NeobsazenoStředočeský
Slípková Klára Fight Club České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Soukupová Natálie Champions Team Karlovarský
Majbová Vanesa SK Karate Shotokan Liberec Liberecký
NeobsazenoKrálovéhradecký
Brychtová Simona Karate-do Litomyšl, z.s. Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
NeobsazenoOlomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
NeobsazenoMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut