KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žákyně (10-11) -35kg

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Reguliová Beáta Karate Vrchlabí
2.Medová Michaela Fight Club České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary72 b.
2.Priglová MarieFight Club České Budějovice48 b.
3.Vokatá MiroslavaSKP Karate Písek30 b.
4.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem24 b.
4.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek24 b.
4.Vítů ValentinaKarate České Budějovice24 b.
7.Schleiferová AnetaKamura Ryu Ústí nad Labem18 b.
8.Javanská EliškaSK Shotokan Neratovice12 b.12 b.
8.Marková AdélaKarate České Budějovice12 b.12 b.
10.Dobsová MarieSK Shotokan Neratovice6 b.
10.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec6 b.
12.Paterová LucieRed Dragon Team3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Hrdličková LucyKK Tygr Karlovy Vary64 b.
2.Priglová MarieFight Club České Budějovice26 b.
3.Pokorná EliškaChampions Team24 b.
3.Rosvaldová NelaFight Club České Budějovice24 b.
5.Vachoutová BarboraSKP Karate Písek18 b.
6.Čepičková AdélaSKR SU Ústí nad Labem16 b.
6.Javanská EliškaSK Shotokan Neratovice16 b.
6.Medová MichaelaFight Club České Budějovice16 b.
9.Vokatá MiroslavaSKP Karate Písek10 b.
10.Kadlecová AnetaFight Club České Budějovice8 b.
10.Marková AdélaKarate České Budějovice8 b.
10.Soukupová NatálieChampions Team8 b.
13.Vítů ValentinaKarate České Budějovice4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Čepičková Adéla SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPlzeňský
Paterová Lucie Red Dragon Team Praha
NeobsazenoStředočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Majbová Vanesa SKK Shotokan Liberec Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut