KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žákyně (10-11) -35kg

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Čondlová Lucie Fight Club České Budějovice
2.Osouchová Nela TJ Karate České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Čondlová LucieFight Club České Budějovice64 b.
2.Průchová AdélaKarate České Budějovice56 b.
3.Zaymlová JessicaKarate České Budějovice24 b.
4.Bartoňová NikolaSKK Shotokan Liberec8 b.
4.Dušáková NelaFight Club České Budějovice8 b.
4.Kadlecová LucieKarate České Budějovice8 b.
4.Štěpánová VendulaSKK Shotokan Liberec8 b.
8.Husáková Magdalena LauraSKR SU Ústí nad Labem6 b.
9.Řehořová DenisaKarate České Budějovice4 b.
10.Krobová EliškaSKR SU Ústí nad Labem2 b.
10.Pažinová PatricieKK Tygr Karlovy Vary2 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Čondlová LucieFight Club České Budějovice164 b.
2.Průchová AdélaKarate České Budějovice88 b.
3.Baloghová BarboraSK Budo, TJ Start Havířov64 b.
4.Zaymlová JessicaKarate České Budějovice37 b.
5.Kadlecová LucieKarate České Budějovice35 b.
6.Bartoňová NikolaSKK Shotokan Liberec30 b.
7.Krátká AdélaKCK Team28 b.
8.Řehořová DenisaKarate České Budějovice22 b.
9.Bartošová TerezieASK Tatra Kopřivnice16 b.
9.Dušáková NelaFight Club České Budějovice16 b.
9.Štěpánová VendulaSKK Shotokan Liberec16 b.
12.Husáková Magdalena LauraSKR SU Ústí nad Labem15 b.
12.Štěpánková JaroslavaKarate Panthers Český Krumlov15 b.
14.Jantačová ŽanetaKCK Team14 b.
15.Pažinová PatricieKK Tygr Karlovy Vary6 b.6 b.
15.Sikorová TerezaKKD Bruntál6 b.6 b.
17.Geistová MichaelaKarate Hlinsko4 b.
17.Kaunerová DenisaVakado Kutná Hora4 b.
19.Drymlová JanaKCK Team3 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Husáková Magdalena Laura SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Brejchová Denisa Dragon Neratovice Praha
NeobsazenoStředočeský
NeobsazenoJihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Pažinová Patricie KK Tygr Karlovy Vary Karlovarský
NeobsazenoLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut