KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (10-11) +41kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Lácha Martin Fight Club České Budějovice
2.Čarek Přemysl Fight Club České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary72 b.
2.Jurík MatyášFight Club České Budějovice48 b.
3.Kolařík JosefSKP karate Písek39 b.
4.Bočkov NikitaSK KAMIWAZA KARATE z.s.36 b.
4.Hološevyč DavidSKP karate Písek36 b.
6.Filip OndřejGRYF z.s.30 b.
7.Frinta AdamSKP karate Písek9 b.
8.Bartoň PetrSK Karate Shotokan Neratovice6 b.
8.Běle JanSKP karate Písek6 b.
8.Kuhn RichardKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.6 b.
8.Šimák AlexandrKARATEDO Němčice6 b.
12.Dočkálek DanielHAKUBA Karate Ostrava3 b.
12.Hasan JakubShotokan Karate Dó TJ Sadská3 b.
12.Řačák MatyášL.F. CLUB KARATE, z.s.3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Hološevyč DavidSKP karate Písek48 b.
2.Dub DanielKarate Klub Tygr Karlovy Vary28 b.
2.Jurík MatyášFight Club České Budějovice28 b.
4.Krátký ml. PavelKARATE TEAM KCK Letohrad16 b.
4.Vrba JiříChampions Team16 b.
6.Běle JanSKP karate Písek10 b.
7.Bočkov NikitaSK KAMIWAZA KARATE z.s.8 b.
7.Duchoň MartinFight Club České Budějovice8 b.
7.Frinta AdamSKP karate Písek8 b.
7.Luža MartinKarate Klub Kyjov8 b.
7.Macíček JakubSKK Budo Havířov8 b.
7.Najsar JanKARATE TYGR SHOTOKAN8 b.
13.Dočkálek DanielHAKUBA Karate Ostrava6 b.
14.Částka JanKarate Klub Tygr Karlovy Vary4 b.
14.Kolařík JosefSKP karate Písek4 b.
14.Kuhn RichardKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.4 b.
17.Klemák JakubKarate klub LICHNICE, z.s.2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
NeobsazenoPlzeňský
Folwarczny Tomáš TJ Karate Libčice Praha
Hasan Jakub Shotokan Karate Dó TJ Sadská Středočeský
Komárek Oldřich Cobra Ryu Strakonice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Vrba Jiří Champions Team Karlovarský
Thoma Jakub GRYF z.s. Liberecký
NeobsazenoKrálovéhradecký
Nový Tobiáš KARATE TEAM KCK Letohrad Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Sobek Ondřej SK Karate Olomouc Olomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Dočkálek Daniel HAKUBA Karate Ostrava Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut