KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (10-11) +41kg

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Snopek Bohumil Fight Club České Budějovice
2.Endršt Jiří Champions Team

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Šmíd JanKK Lichnice72 b.
2.Lácha MartinFight Club České Budějovice54 b.
3.Florek JakubFight Club České Budějovice48 b.
4.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice36 b.
5.Krejčí VojtěchSK Kamiwaza karate24 b.
6.Jelínek LukášFight Club České Budějovice18 b.
6.Šulc JanKCK Team18 b.
8.Bočkov NikitaSK Kamiwaza karate6 b.6 b.
8.Duchoň MartinFight Club České Budějovice6 b.6 b.
8.Jurík MatyášFight Club České Budějovice6 b.6 b.
11.Dočkálek DanielHakuba Karate Ostrava3 b.
11.Král JanHakuba Karate Ostrava3 b.
11.Krátký ml. PavelKCK Team3 b.
11.Tománek JanSokol Sadská3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Šmíd JanKK Lichnice56 b.
2.Čarek PřemyslFight Club České Budějovice44 b.
2.Krejčí VojtěchSK Kamiwaza karate44 b.
4.Paterson Gallen DarrenKK Lichnice24 b.
5.Florek JakubFight Club České Budějovice12 b.
6.Lácha MartinFight Club České Budějovice10 b.
7.Duchoň MartinFight Club České Budějovice8 b.
7.Šulc JanKCK Team8 b.
7.Válek VojtěchShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava8 b.
10.Dunai AndrejTJ Karate Praha4 b.
10.Navrátil JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
10.Usaty DimitriiSK Trial4 b.
10.Vaculovič AlešKarate Klub Kyjov4 b.
14.Jelínek LukášFight Club České Budějovice2 b.
14.Klemák JakubKK Lichnice2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
NeobsazenoPlzeňský
Krejčí Vojtěch SK Kamiwaza karate Praha
Hasan Jakub Sokol Sadská Středočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
NeobsazenoLiberecký
Merhulík Vojtěch KARATE-DO Dvůr Králové Královéhradecký
Krátký ml. Pavel KCK Team Pardubický
NeobsazenoKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Číž Jakub SK Budo, TJ Start Havířov Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut