KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (10-11) -35kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Bednář Ondřej TJ Karate České Budějovice
2.Nejedlý Adam TJ Karate České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Kastl DavidKarate Klub Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.24 b.
3.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec12 b.
3.Vondrášek TomášSKP karate Písek12 b.
5.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice6 b.
5.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice6 b.
7.Clifton SeanRed Dragon Team3 b.
7.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Kastl DavidKarate Klub Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad32 b.
3.Bína TadeášFight Club České Budějovice24 b.
4.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice8 b.
4.Kirschner AlexKarate Klub Jeseník o.s.8 b.
4.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK6 b.
8.Kiprý PetrKarate Panthers Český Krumlov4 b.
8.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.4 b.
10.Musil LukášSPORT UNION, z. s.2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciÚstecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPlzeňský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPraha
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciStředočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut