KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (10-11) -35kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Bednář Ondřej TJ Karate České Budějovice
2.Nejedlý Adam TJ Karate České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice72 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice72 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice72 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice72 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice72 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice72 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice72 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice72 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice72 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice72 b.
2.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.60 b.
2.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.60 b.
2.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.60 b.
2.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.60 b.
2.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.60 b.
2.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.60 b.
2.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.60 b.
2.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.60 b.
2.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.60 b.
2.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.60 b.
3.Bína TadeášFight Club České Budějovice42 b.
3.Bína TadeášFight Club České Budějovice42 b.
3.Bína TadeášFight Club České Budějovice42 b.
3.Bína TadeášFight Club České Budějovice42 b.
3.Bína TadeášFight Club České Budějovice42 b.
3.Bína TadeášFight Club České Budějovice42 b.
3.Bína TadeášFight Club České Budějovice42 b.
3.Bína TadeášFight Club České Budějovice42 b.
3.Bína TadeášFight Club České Budějovice42 b.
3.Bína TadeášFight Club České Budějovice42 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice30 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice30 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice30 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice30 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice30 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice30 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice30 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice30 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice30 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice30 b.
5.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec27 b.
5.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec27 b.
5.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec27 b.
5.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec27 b.
5.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec27 b.
5.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec27 b.
5.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec27 b.
5.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec27 b.
5.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec27 b.
5.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec27 b.
5.Vondrášek TomášSKP karate Písek27 b.
5.Vondrášek TomášSKP karate Písek27 b.
5.Vondrášek TomášSKP karate Písek27 b.
5.Vondrášek TomášSKP karate Písek27 b.
5.Vondrášek TomášSKP karate Písek27 b.
5.Vondrášek TomášSKP karate Písek27 b.
5.Vondrášek TomášSKP karate Písek27 b.
5.Vondrášek TomášSKP karate Písek27 b.
5.Vondrášek TomášSKP karate Písek27 b.
5.Vondrášek TomášSKP karate Písek27 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad12 b.
7.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad12 b.
7.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad12 b.
7.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad12 b.
7.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad12 b.
7.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad12 b.
7.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad12 b.
7.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad12 b.
7.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad12 b.
7.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad12 b.
9.Kiprý PetrFight Club České Budějovice9 b.
9.Kiprý PetrFight Club České Budějovice9 b.
9.Kiprý PetrFight Club České Budějovice9 b.
9.Kiprý PetrFight Club České Budějovice9 b.
9.Kiprý PetrFight Club České Budějovice9 b.
9.Kiprý PetrFight Club České Budějovice9 b.
9.Kiprý PetrFight Club České Budějovice9 b.
9.Kiprý PetrFight Club České Budějovice9 b.
9.Kiprý PetrFight Club České Budějovice9 b.
9.Kiprý PetrFight Club České Budějovice9 b.
10.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice6 b.
10.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice6 b.
10.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice6 b.
10.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice6 b.
10.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice6 b.
10.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice6 b.
10.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice6 b.
10.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice6 b.
10.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice6 b.
10.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice6 b.
11.Clifton SeanRed Dragon Team3 b.
11.Clifton SeanRed Dragon Team3 b.
11.Clifton SeanRed Dragon Team3 b.
11.Clifton SeanRed Dragon Team3 b.
11.Clifton SeanRed Dragon Team3 b.
11.Clifton SeanRed Dragon Team3 b.
11.Clifton SeanRed Dragon Team3 b.
11.Clifton SeanRed Dragon Team3 b.
11.Clifton SeanRed Dragon Team3 b.
11.Clifton SeanRed Dragon Team3 b.
11.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž3 b.
11.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž3 b.
11.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž3 b.
11.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž3 b.
11.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž3 b.
11.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž3 b.
11.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž3 b.
11.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž3 b.
11.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž3 b.
11.Laštůvka IgorOddíl karate TJ Slavia Kroměříž3 b.
11.Wagner JanFight Club České Budějovice3 b.
11.Wagner JanFight Club České Budějovice3 b.
11.Wagner JanFight Club České Budějovice3 b.
11.Wagner JanFight Club České Budějovice3 b.
11.Wagner JanFight Club České Budějovice3 b.
11.Wagner JanFight Club České Budějovice3 b.
11.Wagner JanFight Club České Budějovice3 b.
11.Wagner JanFight Club České Budějovice3 b.
11.Wagner JanFight Club České Budějovice3 b.
11.Wagner JanFight Club České Budějovice3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice56 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice56 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice56 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice56 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice56 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice56 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice56 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice56 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice56 b.
1.Kastl DavidFight Club České Budějovice56 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice32 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice32 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice32 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice32 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice32 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice32 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice32 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice32 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice32 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice32 b.
2.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad32 b.
2.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad32 b.
2.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad32 b.
2.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad32 b.
2.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad32 b.
2.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad32 b.
2.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad32 b.
2.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad32 b.
2.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad32 b.
2.Náhlík OndřejKARATE TEAM KCK Letohrad32 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Berka DavidTJ Karate České Budějovice24 b.
4.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec24 b.
4.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec24 b.
4.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec24 b.
4.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec24 b.
4.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec24 b.
4.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec24 b.
4.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec24 b.
4.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec24 b.
4.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec24 b.
4.Horňák FilipSK Karate Shotokan Liberec24 b.
6.Kastl LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Kastl LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Kastl LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Kastl LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Kastl LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Kastl LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Kastl LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Kastl LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Kastl LukášFight Club České Budějovice16 b.
6.Kastl LukášFight Club České Budějovice16 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Dvořák BrunoTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec8 b.
7.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec8 b.
7.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec8 b.
7.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec8 b.
7.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec8 b.
7.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec8 b.
7.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec8 b.
7.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec8 b.
7.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec8 b.
7.Jízdný JakubSK Karate Shotokan Liberec8 b.
7.Kiprý PetrFight Club České Budějovice8 b.
7.Kiprý PetrFight Club České Budějovice8 b.
7.Kiprý PetrFight Club České Budějovice8 b.
7.Kiprý PetrFight Club České Budějovice8 b.
7.Kiprý PetrFight Club České Budějovice8 b.
7.Kiprý PetrFight Club České Budějovice8 b.
7.Kiprý PetrFight Club České Budějovice8 b.
7.Kiprý PetrFight Club České Budějovice8 b.
7.Kiprý PetrFight Club České Budějovice8 b.
7.Kiprý PetrFight Club České Budějovice8 b.
7.Kirschner AlexKarate Klub Jeseník o.s.8 b.
7.Kirschner AlexKarate Klub Jeseník o.s.8 b.
7.Kirschner AlexKarate Klub Jeseník o.s.8 b.
7.Kirschner AlexKarate Klub Jeseník o.s.8 b.
7.Kirschner AlexKarate Klub Jeseník o.s.8 b.
7.Kirschner AlexKarate Klub Jeseník o.s.8 b.
7.Kirschner AlexKarate Klub Jeseník o.s.8 b.
7.Kirschner AlexKarate Klub Jeseník o.s.8 b.
7.Kirschner AlexKarate Klub Jeseník o.s.8 b.
7.Kirschner AlexKarate Klub Jeseník o.s.8 b.
7.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice8 b.
7.Řezanka DavidTJ Karate České Budějovice8 b.
12.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK6 b.
12.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK6 b.
12.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK6 b.
12.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK6 b.
12.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK6 b.
12.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK6 b.
12.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK6 b.
12.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK6 b.
12.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK6 b.
12.Dušek VojtěchKASR ŽAMBERK6 b.
13.Macho DavidTJ karate Nové Hrady4 b.
13.Macho DavidTJ karate Nové Hrady4 b.
13.Macho DavidTJ karate Nové Hrady4 b.
13.Macho DavidTJ karate Nové Hrady4 b.
13.Macho DavidTJ karate Nové Hrady4 b.
13.Macho DavidTJ karate Nové Hrady4 b.
13.Macho DavidTJ karate Nové Hrady4 b.
13.Macho DavidTJ karate Nové Hrady4 b.
13.Macho DavidTJ karate Nové Hrady4 b.
13.Macho DavidTJ karate Nové Hrady4 b.
13.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.4 b.
13.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.4 b.
13.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.4 b.
13.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.4 b.
13.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.4 b.
13.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.4 b.
13.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.4 b.
13.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.4 b.
13.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.4 b.
13.Orság TadeášSKBU Trutnov, z. s.4 b.
15.Musil LukášSPORT UNION, z. s.2 b.
15.Musil LukášSPORT UNION, z. s.2 b.
15.Musil LukášSPORT UNION, z. s.2 b.
15.Musil LukášSPORT UNION, z. s.2 b.
15.Musil LukášSPORT UNION, z. s.2 b.
15.Musil LukášSPORT UNION, z. s.2 b.
15.Musil LukášSPORT UNION, z. s.2 b.
15.Musil LukášSPORT UNION, z. s.2 b.
15.Musil LukášSPORT UNION, z. s.2 b.
15.Musil LukášSPORT UNION, z. s.2 b.
15.Vondrášek TomášSKP karate Písek2 b.
15.Vondrášek TomášSKP karate Písek2 b.
15.Vondrášek TomášSKP karate Písek2 b.
15.Vondrášek TomášSKP karate Písek2 b.
15.Vondrášek TomášSKP karate Písek2 b.
15.Vondrášek TomášSKP karate Písek2 b.
15.Vondrášek TomášSKP karate Písek2 b.
15.Vondrášek TomášSKP karate Písek2 b.
15.Vondrášek TomášSKP karate Písek2 b.
15.Vondrášek TomášSKP karate Písek2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Kendík Miroslav SPORT UNION, z. s. Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Hoffman Samuel Karate klub Spektra Praha Praha
NeobsazenoStředočeský
Wagner Jan Fight Club České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Klíma Matěj Karate Klub Tygr Karlovy Vary Karlovarský
Chvátal Robert TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec Liberecký
NeobsazenoKrálovéhradecký
Zelený Marián Karate klub LICHNICE, z.s. Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Jančařík Jan Karate Klub Jeseník o.s. Olomoucký kraj
Škařupa Viktor Klub tradičního karate Olomouc Olomoucký kraj
Raušer Adam Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž Zlínský kraj
Folwarczný Matouš ŠSK karate Karviná Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut