KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (10-11) -35kg

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Ruža Kryštof BUDO Plzeň z.s.
2.Vinničenko Tomáš SK KAMIWAZA KARATE z.s.

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
1.Nejedlý AdamKarate České Budějovice48 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team42 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
4.Vašák VojtěchKK Lichnice36 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem24 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Bednář OndřejKarate České Budějovice18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
6.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary18 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
8.Kittner VítSKK Shotokan Liberec15 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.12 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.
9.Hnilička OndřejSKR SU Ústí nad Labem12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.
9.Kolář DanielSKK Shotokan Liberec12 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
11.Stránský DanielKarate České Budějovice9 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Šupka MatyášKarate České Budějovice6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
12.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem6 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Flajšinger FilipGRYF Liberec3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Hlaváček FrantišekKamura Ryu Ústí nad Labem3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.
14.Míka MatyášKarate České Budějovice3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
1.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary32 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.24 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.24 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.24 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.24 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.24 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.24 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.24 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.24 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.24 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.24 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.24 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.24 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.24 b.
2.Bednář JanSKR SU Ústí nad Labem24 b.
2.Klemák JakubKK Lichnice24 b.
2.Vašák VojtěchKK Lichnice24 b.
2.Vašek DanielKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Glet TadeášSK Budo, TJ Start Havířov16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Jansa MatyášSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
6.Lehký VašekKK Lichnice16 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
9.Blažej KarelSokol Sadská12 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Bednář OndřejKarate České Budějovice8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Husák LadislavSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Stránský DanielKarate České Budějovice8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Šmejkal AdamSKR SU Ústí nad Labem8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
10.Vinničenko TomášSK Kamiwaza karate8 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Berka DavidKarate České Budějovice4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Bruckman JanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Dušek VojtěchKasr Žamberk4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Polák MichalSKR SU Ústí nad Labem4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
15.Šimon ZdeněkKESL RYU Shotokan4 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Foriš DavidSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Kučera MatějKESL RYU Shotokan2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Nejedlý AdamKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Řezanka DavidKarate České Budějovice2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.
21.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Hnilička Ondřej SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
Nagy Tobias Narama Plzeň Plzeňský
Vinničenko Tomáš SK Kamiwaza karate Praha
Blažej Karel Sokol Sadská Středočeský
Stránský Daniel Karate České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Kolář Daniel SKK Shotokan Liberec Liberecký
Orság Tadeáš SKBU Trutnov Královéhradecký
Dušek Vojtěch Kasr Žamberk Pardubický
NeobsazenoKraj Vysočina
NeobsazenoOlomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Bědroň Matyáš SK Budo, TJ Start Havířov Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut