KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (10-11) -30kg

Postup z Mistrovství ČR 2017 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Náhlík Ondřej KARATE TEAM KCK Letohrad
2.Kastl David Fight Club České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice96 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice96 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice96 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice96 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice96 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice96 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice96 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice96 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice96 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice96 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice36 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice36 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice36 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice36 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice36 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice36 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice36 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice36 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice36 b.
2.Bína TadeášFight Club České Budějovice36 b.
2.Šimota DavidFight Club České Budějovice36 b.
2.Šimota DavidFight Club České Budějovice36 b.
2.Šimota DavidFight Club České Budějovice36 b.
2.Šimota DavidFight Club České Budějovice36 b.
2.Šimota DavidFight Club České Budějovice36 b.
2.Šimota DavidFight Club České Budějovice36 b.
2.Šimota DavidFight Club České Budějovice36 b.
2.Šimota DavidFight Club České Budějovice36 b.
2.Šimota DavidFight Club České Budějovice36 b.
2.Šimota DavidFight Club České Budějovice36 b.
4.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.30 b.
4.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.30 b.
4.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.30 b.
4.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.30 b.
4.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.30 b.
4.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.30 b.
4.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.30 b.
4.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.30 b.
4.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.30 b.
4.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.30 b.
5.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava24 b.
5.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava24 b.
5.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava24 b.
5.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava24 b.
5.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava24 b.
5.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava24 b.
5.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava24 b.
5.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava24 b.
5.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava24 b.
5.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava24 b.
6.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec18 b.
6.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec18 b.
6.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec18 b.
6.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec18 b.
6.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec18 b.
6.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec18 b.
6.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec18 b.
6.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec18 b.
6.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec18 b.
6.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec18 b.
7.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
7.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
7.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
7.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
7.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
7.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
7.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
7.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
7.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice12 b.12 b.
7.Macek JosefRed Dragon Team12 b.12 b.
7.Macek JosefRed Dragon Team12 b.12 b.
7.Macek JosefRed Dragon Team12 b.12 b.
7.Macek JosefRed Dragon Team12 b.12 b.
7.Macek JosefRed Dragon Team12 b.12 b.
7.Macek JosefRed Dragon Team12 b.12 b.
7.Macek JosefRed Dragon Team12 b.12 b.
7.Macek JosefRed Dragon Team12 b.12 b.
7.Macek JosefRed Dragon Team12 b.12 b.
7.Zvánovec JaroslavTJ Karate České Budějovice12 b.6 b.
7.Zvánovec JaroslavTJ Karate České Budějovice12 b.6 b.
7.Zvánovec JaroslavTJ Karate České Budějovice12 b.6 b.
7.Zvánovec JaroslavTJ Karate České Budějovice12 b.6 b.
7.Zvánovec JaroslavTJ Karate České Budějovice12 b.6 b.
7.Zvánovec JaroslavTJ Karate České Budějovice12 b.6 b.
7.Zvánovec JaroslavTJ Karate České Budějovice12 b.6 b.
7.Zvánovec JaroslavTJ Karate České Budějovice12 b.6 b.
7.Zvánovec JaroslavTJ Karate České Budějovice12 b.6 b.
7.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice12 b.
7.Macek JosefRed Dragon Team12 b.
7.Zvánovec JaroslavTJ Karate České Budějovice12 b.
10.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.6 b.
10.Kendík MiroslavSPORT UNION, z. s.6 b.6 b.
10.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
10.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
10.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
10.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
10.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
10.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
10.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
10.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
10.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
10.Kendík MiroslavSPORT UNION, z. s.6 b.
10.Kendík MiroslavSPORT UNION, z. s.6 b.
10.Kendík MiroslavSPORT UNION, z. s.6 b.
10.Kendík MiroslavSPORT UNION, z. s.6 b.
10.Kendík MiroslavSPORT UNION, z. s.6 b.
10.Kendík MiroslavSPORT UNION, z. s.6 b.
10.Kendík MiroslavSPORT UNION, z. s.6 b.
10.Kendík MiroslavSPORT UNION, z. s.6 b.
10.Kendík MiroslavSPORT UNION, z. s.6 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice44 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice44 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice44 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice44 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice44 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice44 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice44 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice44 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice44 b.
1.Kastl LukášFight Club České Budějovice44 b.
2.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava40 b.
2.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava40 b.
2.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava40 b.
2.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava40 b.
2.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava40 b.
2.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava40 b.
2.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava40 b.
2.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava40 b.
2.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava40 b.
2.Noštinský SebastianHAKUBA Karate Ostrava40 b.
3.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec32 b.
3.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec32 b.
3.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec32 b.
3.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec32 b.
3.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec32 b.
3.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec32 b.
3.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec32 b.
3.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec32 b.
3.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec32 b.
3.Harvilko ŠimonSK Karate Shotokan Liberec32 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice24 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice24 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice24 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice24 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice24 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice24 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice24 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice24 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice24 b.
4.Bína TadeášFight Club České Budějovice24 b.
5.Clifton SeanRed Dragon Team16 b.
5.Clifton SeanRed Dragon Team16 b.
5.Clifton SeanRed Dragon Team16 b.
5.Clifton SeanRed Dragon Team16 b.
5.Clifton SeanRed Dragon Team16 b.
5.Clifton SeanRed Dragon Team16 b.
5.Clifton SeanRed Dragon Team16 b.
5.Clifton SeanRed Dragon Team16 b.
5.Clifton SeanRed Dragon Team16 b.
5.Clifton SeanRed Dragon Team16 b.
5.Zítko PetrSport Relax16 b.
5.Zítko PetrSport Relax16 b.
5.Zítko PetrSport Relax16 b.
5.Zítko PetrSport Relax16 b.
5.Zítko PetrSport Relax16 b.
5.Zítko PetrSport Relax16 b.
5.Zítko PetrSport Relax16 b.
5.Zítko PetrSport Relax16 b.
5.Zítko PetrSport Relax16 b.
5.Zítko PetrSport Relax16 b.
7.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.12 b.
7.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.12 b.
7.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.12 b.
7.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.12 b.
7.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.12 b.
7.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.12 b.
7.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.12 b.
7.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.12 b.
7.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.12 b.
7.Paluch JakubKarate Klub Jeseník o.s.12 b.
8.Puzrla TomášL.F. CLUB KARATE, z.s.8 b.
8.Puzrla TomášL.F. CLUB KARATE, z.s.8 b.
8.Puzrla TomášL.F. CLUB KARATE, z.s.8 b.
8.Puzrla TomášL.F. CLUB KARATE, z.s.8 b.
8.Puzrla TomášL.F. CLUB KARATE, z.s.8 b.
8.Puzrla TomášL.F. CLUB KARATE, z.s.8 b.
8.Puzrla TomášL.F. CLUB KARATE, z.s.8 b.
8.Puzrla TomášL.F. CLUB KARATE, z.s.8 b.
8.Puzrla TomášL.F. CLUB KARATE, z.s.8 b.
8.Puzrla TomášL.F. CLUB KARATE, z.s.8 b.
8.Vondrášek TomášSKP karate Písek8 b.
8.Vondrášek TomášSKP karate Písek8 b.
8.Vondrášek TomášSKP karate Písek8 b.
8.Vondrášek TomášSKP karate Písek8 b.
8.Vondrášek TomášSKP karate Písek8 b.
8.Vondrášek TomášSKP karate Písek8 b.
8.Vondrášek TomášSKP karate Písek8 b.
8.Vondrášek TomášSKP karate Písek8 b.
8.Vondrášek TomášSKP karate Písek8 b.
8.Vondrášek TomášSKP karate Písek8 b.
8.Zelený MariánKarate klub LICHNICE, z.s.8 b.
8.Zelený MariánKarate klub LICHNICE, z.s.8 b.
8.Zelený MariánKarate klub LICHNICE, z.s.8 b.
8.Zelený MariánKarate klub LICHNICE, z.s.8 b.
8.Zelený MariánKarate klub LICHNICE, z.s.8 b.
8.Zelený MariánKarate klub LICHNICE, z.s.8 b.
8.Zelený MariánKarate klub LICHNICE, z.s.8 b.
8.Zelený MariánKarate klub LICHNICE, z.s.8 b.
8.Zelený MariánKarate klub LICHNICE, z.s.8 b.
8.Zelený MariánKarate klub LICHNICE, z.s.8 b.
11.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
11.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
11.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
11.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
11.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
11.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
11.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
11.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
11.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
11.Jančařík JanKarate Klub Jeseník o.s.6 b.
12.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice2 b.
12.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice2 b.
12.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice2 b.
12.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice2 b.
12.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice2 b.
12.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice2 b.
12.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice2 b.
12.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice2 b.
12.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice2 b.
12.Kubala VáclavTJ Karate České Budějovice2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Burián Jakub Sport Relax Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Jetel Jáchym KESL RYU Shotokan z.s. Praha
Pečenka Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Středočeský
Musil Jaromír Fight Club České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Zítko Petr Sport Relax Liberecký
Forman Mikuláš Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. Královéhradecký
Mareš Vít KARATE TEAM KCK Letohrad Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
NeobsazenoOlomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
NeobsazenoMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2017)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut