KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (10-11) -30kg

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Rezek Tomáš TJ Karate České Budějovice
2.Hanák Martin TJ karate Třebíč

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Nosek OndřejFight Club České Budějovice56 b.
2.Drábek MartinSKR SU Ústí nad Labem32 b.
2.Otípka MikulášFight Club České Budějovice32 b.
4.Rybák JonášFight Club České Budějovice16 b.
5.Chod DanielGorenje Chodov8 b.
5.Klein KamilKK Lichnice8 b.
5.Navarra RadimKamura Ryu Ústí nad Labem8 b.
5.Váňa LukášSokol Sadská8 b.
9.Dittrich TomášSlavia TU Liberec4 b.
9.Jančo MilanSK Budo, TJ Start Havířov4 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Nosek OndřejFight Club České Budějovice104 b.
2.Drábek MartinSKR SU Ústí nad Labem52 b.
3.Dittrich TomášSlavia TU Liberec44 b.
3.Otípka MikulášFight Club České Budějovice44 b.
5.Jančo MilanSK Budo, TJ Start Havířov24 b.
5.Rybák JonášFight Club České Budějovice24 b.
7.Klein KamilKK Lichnice22 b.
8.Šešlija AleksandarTJ Horní Měcholupy21 b.
9.Dostál TomášTJ Jiskra Litomyšl16 b.
10.Macek TomášSKBU Trutnov8 b.
10.Smola DominikSKP Karate Písek8 b.
10.Váňa LukášSokol Sadská8 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Drábek Martin SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Šešlija Aleksandar TJ Horní Měcholupy Praha
NeobsazenoStředočeský
NeobsazenoJihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Chod Daniel Gorenje Chodov Karlovarský
Dittrich Tomáš Slavia TU Liberec Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut